اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 6.X آپدیت شد

سلام به همه دوستان,
    ایربلو شیرینگ بلوتوث محبوب, برای کلیه آی دیوایس ها حتی iPhone5 و iPad mini لحظاتی پیش آپدیت به ورژن 1.0.1 شد.

به سورس بیگ باس BigBoss رفته برنامه رو به راحتی آپدیت کنید. توجه داشته باشید پس از هر آپدیت یا خرید, لایسنس دستگاه شما برای بار اول باید Activate بشه که با زدن بروی Status Bar(ساعت بالا) این کار انجام میشه. اگر با پیغام خطار در اکتیو کردن روبرو شدین با (وی بی ان) تست کنید و اگه باز هم ارور داد, چند ساعت بعدش تست کنید. دلیل این ارور شلوغ بودن سرور جهت اکتیو کردن برنامه هست.
    اگر هم تا بحال خریداری نکرده اید از فروشگاه سیدیا استور میتونید در کوتاه ترین زمان خریداری کنید

لطفا در این تاپیک تجربیات خودتون و همچنین مشکلات و باگ های برنامه رو با دیگر دوستان در میون بگذارید.
    ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 10-02-2013, 03:17 PM

میشه بگید از کدوم سورس بگیرم ؟

نظر

Airblue Sharing بلوتوث کلیه دیوایس ها برای ورژن iOS 6.X آپدیت شد

نوشته اصلی توسط helian نمایش پست ها
      از سورس پیش فرض bigboss

نظر

نوشته اصلی توسط helian نمایش پست ها
        باید اورجینال بگیرید ها !!

کرک اش اصلا آپدیت نیست

نظر

برای من برای دانلود libstatusbar ارور میداد بعد یه دفعه سورس بیگ باس خالی شد هیچی توش نیست کسی این مشکلو داره؟
          پ ن
          مشکل از خود سورس بود بر طرف شد داره دانلود میشه
          ویرایش توسط arefff : https://i-phone.ir/forums/member/16548-arefff در ساعت 10-02-2013, 02:35 PM

نظر

منم دقیقا همین مشکلو دارم
            بعد از رفرش کردن
            سورس big boss خالی شده

نظر

من نصب کردم اکتیو هم شد دلی وقتی دوبار روی استاتوسبار میزنم که روشن شه گوشی به سیف مود میره هنوز باگ داره

نظر

روی ۴ و ۴ اس نصب شد
                ظاهراً باگ داره
                موقع ارسال
                گوشی به سیف مد میره

نظر

پس همچنان منتظر اپديت و رفع باگ ميمانيم ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان بخریم یا نه؟

نظر

عیب از libstatusbar هست بعد از اپدیت گوشی میره تو سیف مد الان گوشی من تا از سیف مد خارج میکنم باز برمیگرده تو سیف مد لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط senatur نمایش پست ها
                        عیب از libstatusbar هست بعد از اپدیت گوشی میره تو سیف مد الان گوشی من تا از سیف مد خارج میکنم باز برمیگرده تو سیف مد لطفا راهنمایی کنید
                        دوست عزیز air blue
                        یا توییک هایی که فک میکنید ناسازگاره
                        رو پاک کنید

نظر

بنده توی همه برنامه ها, همه چیز ارسال کردم. بدون هیچ مشکلی ارسال و دریافت کردند دیوایس هام. مشکل شما از برنامه جانبی هستش که تداخل ایجاد میکنه.
                          ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 10-02-2013, 03:12 PM

نظر

من اصلا نصب نکردم بعد اپدیت libstatusbar این مشکل پیش اومده واسم

نظر

برای منم تا اومد آپدیت نصب بشه چند بار ارور size mismatch و اینا داد که دلیلشم شلوغ بودن سرورش هست. مسلما همه دارن آپدیت میکنن. جند بار تکرار کنید به کلی دانلود میشه

نظر

صبر کنید ..
                              X