اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کجا میشه فهمید آیفون 5 هندزفریش اورجیناله ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
    ریموتش خیلی بد کار می کنه / مثلا وقتی دوبار پشت هم می زنی برای اینکه بره آهنگ بعدی دوبار tab رو 1 بار می فهمه و stop میشه - من خودم وقتی 4s داشتم وقتی هدفونشو روی موتور میزدم به گوشم صداشو تا آخر زیاد می کردم خیلی خوب بود ، بطوری که صدای بیرون رو متوجه نمی شدم ، اما هدفون 5 اینجوری نیست تا ته ته هم که زیاد می کنم بازم اونجوری صدا زیاد نمیشه که توی هدفون 4s میشد.
    برید ستینگ - موزیک - eq اونا رو عوض کنید ببینید تغییری حس میکنید؟

نظر

من یه ایرپاد خریدم واسه آیفون ۴ ام ....
      تنها مشکلی که داره اینه که خیلی کیپ نمیشه و بازم صدای محیط اطراف رو میشنوی....

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
        من یه ایرپاد خریدم واسه آیفون ۴ ام ....
        تنها مشکلی که داره اینه که خیلی کیپ نمیشه و بازم صدای محیط اطراف رو میشنوی....
        البته به شخصه برای من این یک مزیت به حساب میاد

نظر

اصليش كاملا مشخصه من تصورم اين هست دوستان تقلبيش رو نديدن و نگران هستن كه نكنه مال خودشون اصل نباشه اورجينالش بيس و كيفيت صداي فوق العاده اي داره كه اگه از چند تا هدفون گرون قيمت هم استفاده كرده باشين به وضوح متوجه ميشين كه كيفيت بهتري داره.

نظر

جعبه شیشه ای غیر اورجینالاش پشتش لوگوی اپل رو نداره.قبل باز کردن جعبه به حالت خروجی سیم از گوشی هاش دقت کنید مال اورجینالش همشون در یک راستا هستن ولی غیر اورجینالش نه.در داخل جعبه اش قبل خارج کردنش اگه سر هندزفری رو بلند کنید بسته بندی طوری هست که ولش کنید مثل آهنربا بر میگرده سر جاش ولی تو غیر اورجینالاش اینجوری نیست.شکل داخل گوشیش هم تو اورجینال ها متفاوت هست.

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
              برید ستینگ - موزیک - eq اونا رو عوض کنید ببینید تغییری حس میکنید؟
              نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
              دوست عزیز هدفون های اصل اپل بسیار عالی هستش و کیفیت صداشون فوق العادس احتمالا ماله شما اصل نیست
              نوشته اصلی توسط امير شادمان نمایش پست ها
              مال شما اصل نيست كه اينجوره.مال هيچ مشكلي نداره و خيلي هم خوب صدارو تو گوش متمركز ميكنه.
              پلمپ جعبه app store بود و اون T* های معروف رو داشت - پشت جعبه هدفون آرم اپل داره و توی EQ هم که میرم با تغییر mode ها صدا تغییر می کنه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 21-05-2013, 06:19 PM

نظر

دوستان نظری ندارن راجع به این هدفون که اصل هست یا فیک ؟

نظر

منم یه ایرپاد برام از امریکا برام آوردن از نظر کیفیت هیچ مشکلی نداره فقط وقتی سیمش رو با هدفون های اورجینال 4/4اس مقایسه میکنم واسه اونا هم نرمتره هم حالت لیزی نداره ولی اینی که برام آوردن اینجور نیست میخوام بدونم اورجینال هست یا نه کسی که آورده از ebay گرفته

نظر

دوستان نظری ندارن راجع به این هدفون که اصل هست یا فیک ؟
                    این طور که از تو عکس ها معلومه بله ولی برای اطمینان از طوری داخل گوشی که مشکی هست عکس بزارید تا دقیق تر بگم
                    لطفا عکس هاتون هم داخل متن پنهان بزارید تا در لود صفحه مشکلی نباشه

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                    منم یه ایرپاد برام از امریکا برام آوردن از نظر کیفیت هیچ مشکلی نداره فقط وقتی سیمش رو با هدفون های اورجینال 4/4اس مقایسه میکنم واسه اونا هم نرمتره هم حالت لیزی نداره ولی اینی که برام آوردن اینجور نیست میخوام بدونم اورجینال هست یا نه کسی که آورده از ebay گرفته
                    بله جنسش لیز تر هست و رنگش روشن تر و کلا با سیم قبلی ها متفاوته
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                      این طور که از تو عکس ها معلومه بله ولی برای اطمینان از طوری داخل گوشی که مشکی هست عکس بزارید تا دقیق تر بگم
                      لطفا عکس هاتون هم داخل متن پنهان بزارید تا در لود صفحه مشکلی نباشه
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

اون طور که معلومه اصلیه طوری هاش هم اصلی به نظر میرسه ببینید طوری داخلش فلزیه؟
                        از اول به راحتی اون قسمتش در میومد؟

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                          اون طور که معلومه اصلیه طوری هاش هم اصلی به نظر میرسه ببینید طوری داخلش فلزیه؟
                          از اول به راحتی اون قسمتش در میومد؟
                          نه گرفت به کلاهم گنده شد
                          طوریش به نظر میاد که تار و پودهاش جنسش فلزی نباشه

نظر

نه گرفت به کلاهم گنده شد
                            طوریش به نظر میاد که تار و پودهاش جنسش فلزی نباشه
                            به این راحتی ها نباید جد بشه
                            و توری هاش هم باید فلزی باشه۰

نظر

دوستان کسی نظر جدید داره برای فهمیدن ارجینالش ؟؟
                              فردا میخوام برم خرید آیفون 5 کارکرده

نظر

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                                دوستان کسی نظر جدید داره برای فهمیدن ارجینالش ؟؟
                                فردا میخوام برم خرید آیفون 5 کارکرده
                                به نظر من تنها راهش اینه که بتونی با یه اصلی مال گوشی مقایسه کنی،من یه دونه واسه یکی از دوستام گرفتم ۱۴۰هزارتومان،از نظر جنس و کیفیت پخش تفاوتی نداشت اما صداش کمتر بود.

نظر

صبر کنید ..
                                X