اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آبفون5به 6.1 ریستور نمیشه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آبفون5به 6.1 ریستور نمیشه

کسی هست به من کمک کنه من هرکاری میکنم به 6.1 ریستور نمیشه الان 6.0.1 هستم خواهش میکنم به من کمک کنید

نوشته اصلی توسط jojo75 نمایش پست ها
    کسی هست به من کمک کنه من هرکاری میکنم به 6.1 ریستور نمیشه الان 6.0.1 هستم خواهش میکنم به من کمک کنید
    چطوري ميخواي ريستور كني؟
    پيغامي اروري؟

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

من با shift روی restore که میزنم با erorr 3194 نمیزاره رستور بشه باید چی کار کنم

- - - - - - - - - -

میخوام به 6.1 ریستور کنم

نظر

نوشته اصلی توسط jojo75 نمایش پست ها
        من با shift روی restore که میزنم با erorr 3194 نمیزاره رستور بشه باید چی کار کنم

- - - - - - - - - -

میخوام به 6.1 ریستور کنم
        اين خطا خيلي ديده ميشه و بيشتر به دليل ورژن پايين آيتونز هستش ، به هر حال موارد زير رو انجام بدين:
        ١- آخرين فريمور منطبق با دستگاهتون رو دانلود كنيد.
        ٢- آخرين ورژن آيتونز كه ١١.٠١ رو دانلود و نصب كنيد.
        ٣- زمان ريستور كانكشن اينترنتتون وصل باشه!
        سپاس

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

دوست عزیز آیفون 5 در 2 مدل ارائه شده یکی A1428 که با اپراتور AT&T قرار داد داره و فقط دذ آمریکا کار می کنه اما یکی دیگه A1429 هست که Global هستش. حالا باید ببینید ورژنی که دانلود کردید مال کدوم مدل از ایفون هست. مدل گوشیت پشت آیفونت نوشته، خط اولی - آخرش...
          وقتی میخوای دانلود کنی حواست باشه ورژن مخصوص آیفون خودت دانلود کن. ضمناً آخرین ورژن آیتیونز یعنی 11 هم یادت نره دانلود و نصب کنی
          راستی واسه ریستور بهتر و سریعتر آیفونت رو ببر به DFU Mode
          دکمه هوم و پاور رو با هم واسه 10 ثانیه بگیر و بعد دکمه پاور رو رها کن و هوم رو همچنان نگه دار تا بره توی DFU Mode
          ویرایش توسط amir-z : https://i-phone.ir/forums/member/2398-amir-z در ساعت 10-02-2013, 05:56 PM

نظر

صبر کنید ..
          X