اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با Autorize کردن در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با Autorize کردن در iTunes

دوستان سلام
    من اکانت قبلا ساخته بودم در آیفون
    الان به هیچ طریقی نمیتونم autorize کنم یک برنامه رایگان هم از iTunes دانلود و نصب کردم اما باز هم مشکل هست و autorize نمیشه این هم ک عکس از صفحه
    ممنون میشم راهنماییم کنین

دوست من شما با 1 اکانت نمیتونی بیشتر از 5 بار autorize کنی یه اکانت دیگه باید بسازی

نظر

میتونید Deautorize کنید

نظر

نه deautorize هم میکنم میگه شما اصلا autorize نکردین اول باید autorize کنی اما autorize هم میکنم باز هم این مشکل رو میده فکر نمیکنم نیازی به ساخت اکانت دیگه ای باشه چون تا الان خیلی ازش استفاده کردم بدون مشکل اما امروز نمیدونم چش شده که این ارور رو میده نظر شما چیه روزبه جان؟

نظر

ببین شما با یک اکانت فقط میتونید 5 بار Authorize کنید ، بشتر از 5 بار نمیشه ، باید دوباره یه اکانت جدید بسازید . واسه اینکه اکانت شما فعال شه باید یکی از 4 کامپیوتر دیگه deAuthorize کنن که شما بتونی Authorize کنی
          ویرایش توسط Momeks : https://i-phone.ir/forums/member/108-momeks در ساعت 09-11-2009, 01:54 PM

نظر

با ف ی ل ت ر شکن امتحان کن

نظر

لازم نیست اکانت جدید بسازی من هم این مشکل رو داشتم ولی در menu bar روی deauthorize کلید کنی دوباره صفر میشه و میتونی دوباره رو 5 کامپیوتر نسب کنی.

نظر

از راهنمایی همه دوستان خیلی متشکرم مشکلم حل شد
                ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
                  از راهنمایی همه دوستان خیلی متشکرم مشکلم حل شد
                  ممنون
                  دوست گلم تا اونجا که یادمه اگه یکی از دوستان مشکلی براش پیش بیاد و اینجا مطرح کنه وبا راهنمایی بقیه مشکلش حل بشه،حداقل یه توضیحی میده تا اگه برای کسی این مشکل پیش اومد با یه سرچ جوابش رو بگیره نه اینکه اون بنده خدا هم مجبور بشه تاپیک مشابه باز کنه
                  اگه براتون امکان داره توضیح بدید چکار کردین
                  ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 09-11-2009, 07:20 PM

نظر

فکر کنم از v******p****n استفاده کرده اند.

نظر

سلام

دوستان در مورد این مشکلی که با ایتونز دارم راهنماییم کنیم.

فکر کنم تا حدودی به این تاپیک مربوط میشه.

وقتی میخوام بعضی برنامه ها رو سینک کنم این ارور را میده.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohsen1001 نمایش پست ها
                        سلام

دوستان در مورد این مشکلی که با ایتونز دارم راهنماییم کنیم.

فکر کنم تا حدودی به این تاپیک مربوط میشه.

وقتی میخوام بعضی برنامه ها رو سینک کنم این ارور را میده.
                        خوب ایتونز رو باز کنید ،از بالا تو نوار ابزار گزینه Store رو پیدا کنید بدAuthorize computer

اکانتituns که داشتید رو وارد کنید،

یعنی* چی*؟از چه اکانتی شما برنامه*های مجانی* رو از ایتونز دانلود کردید؟

نظر

من با اکانت خودم نرم افزارها رو سینک میکنم تا حالا هم چندتا گرفتم اما 3 تا رو گیر میده.

بازم اتورایز کردم باز گیر داد ، ظاهراً میگه برای شخص خاصی اتورایز شده این نرم افزارها که به اکانت من نمیخوره و باید کرک بشه ، یه جا پیدا کردم کرکش رو یاد داد اما گفت با 3.0+ کار نمیکنه !

نمیدونم چیکار کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohsen1001 نمایش پست ها
                            من با اکانت خودم نرم افزارها رو سینک میکنم تا حالا هم چندتا گرفتم اما 3 تا رو گیر میده.

بازم اتورایز کردم باز گیر داد ، ظاهراً میگه برای شخص خاصی اتورایز شده این نرم افزارها که به اکانت من نمیخوره و باید کرک بشه ، یه جا پیدا کردم کرکش رو یاد داد اما گفت با 3.0+ کار نمیکنه !

نمیدونم چیکار کنم.
                            روی برنامه هایی که میگید مشکل داره و موقع سینک ارور راست کلیک کنید ( تو خود آیتونز و قسمت Application ها ) و Get Info رو بزنید .
                            اونجا اگه دیدید جلوی Account Name ایمیل و اسم کس دیگه ایی غیر از خودتون نوشته شده یعنی اینکه اون برنامه با اکانت شخص دیگه ای خریداری شده و طبیعتا شما نمیتونید اون برنامه رو روی گوشیتون بریزید . اگه برنامه مجانی بود با اکانت خودتون و یک برنامه فیل0تر پس از توی Appstore دانلودش کنید . اگر برنامه مجانی نیست یا از سایت هایی که برنامه های کرک شده میزارن مثل http://appulo.us و ... کمک بگیرید و یا اینکه اسم نرم افزارتون رو بفرمایید تا بچه ها در صورت داشتن لینک دانلود راهنماییتون کنند .

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                              تو آیتونز برو به قسمت Store بعد view my account بعد جلوی computer authorization دکمه deauthorization رو بزن بعد دوباره کامپیوترتو authorize کن
                              با اجازه از این کاربر محترم،یه توضیح کوچیک هم من در ادامه میدم
                              در همین قسمت که دوست خوبم اشاره فرمودند اگه دقت کنید یه گزینه هستش که نوشته "Deauthorize all computer"کافی شما روش کلیک کنید وبعد به راحتی میتونید با همون اکانتتون دوباره اتورایز کنید.در اصل اون 5بار رو یه جورایی رد میکنه رو شما دوباره میتونید کانکت بشید

نظر

صبر کنید ..
                              X