اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آشنایی با آیتونز برای تازه کاران

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون

نظر

سلام
      دوستان من یه مشکلی دارم در رابطه با انتقال عکس از آیفون به کامپیوتر...
      نمیشه با سینک کردن انجامش داد؟
      وقتی گوشیم رو به کامپیوتر وصل میکنمعکس ها تو چنتا فولدر پخشوپلاست!

نظر

چرا دوست من، شدنی هست. باید عکس هاتون رو داخل یه فولدر بریزید، بعد از طریق آیتونز آدرس اون فولدر رو بهش بدید تا عکس های داخل فولدر رو با دستگاه سینک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
          چرا دوست من، شدنی هست. باید عکس هاتون رو داخل یه فولدر بریزید، بعد از طریق آیتونز آدرس اون فولدر رو بهش بدید تا عکس های داخل فولدر رو با دستگاه سینک کنه
          دوست عزیز من میخوام از iphone به pc بریزم. فولدر رو بهش دادم ولی از گوشی عکسی تو اون فولدر نمیاد فقط اگر عکسی تو فولدر باشه میره تو گوشی...

نظر

نوشته اصلی توسط ssssepehrooo نمایش پست ها
            دوست عزیز من میخوام از iphone به pc بریزم. فولدر رو بهش دادم ولی از گوشی عکسی تو اون فولدر نمیاد فقط اگر عکسی تو فولدر باشه میره تو گوشی...
            از آیفون به کامپیوتر نیازی به نرم افزار آیتونز نداره. اگر مک دارید با نرم افزار Image Capture پیشفرض خود مک و اگر ویندوز دارید، باید iPhone Explorer رو نصب کنید و از طریق اون، عکس هارو استخراج کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
              از آیفون به کامپیوتر نیازی به نرم افزار آیتونز نداره. اگر مک دارید با نرم افزار Image Capture پیشفرض خود مک و اگر ویندوز دارید، باید iPhone Explorer رو نصب کنید و از طریق اون، عکس هارو استخراج کنید
              با تشکر، فقط یه مشکلی هست ... من وقتی گوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر و میرم که عکس هارو بردارم همه ی عکس هام تویه حدود 10تا فولدر پخش شدن و باید دونه دونه فولدر هارو بگردم تا آخرین عکس هایی که گرفتم رو پیدا کنم. چطور این مشکل رو حل کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ssssepehrooo نمایش پست ها
                با تشکر، فقط یه مشکلی هست ... من وقتی گوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر و میرم که عکس هارو بردارم همه ی عکس هام تویه حدود 10تا فولدر پخش شدن و باید دونه دونه فولدر هارو بگردم تا آخرین عکس هایی که گرفتم رو پیدا کنم. چطور این مشکل رو حل کنم؟
                اگه اشتباه نکنم از ویندوز استفاده می کنید، درسته؟

تو ویندوز فکر می کنم عکس ها بر اساس تاریخ دسته بندی میشه تو فولدرهای مشخص. در این رابطه کاری از دست شما بر نمیاد متأسفانه. شما کلیه فولدرها رو انتخاب و به سیستم تون منتقل کنید و سپس مواردی که نیاز ندارید رو از روی سیستم حذف کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                  با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز
                  آیتونز نرم افزار مدیریت فایل برای دیوایس های مبتی بر ios است و تقریبا برای هرکاری از نصب اپلیکیشن گرفته تا ارسال عکس٬ موزیک و ویدیو به آیفون٬ آیپاد و آیپد نیاز به استفاده از آیتونز است. در این تاپیک سعی می کنیم موارد پایه ای استفاده از آیتونز را به صورت ساده برای تازه کاران بیان کنیم

این آموزش شامل چند بخش می شود

بخش اول در پست دوم شامل آشنایی کلی با جغرافیای آیتونز است

بخش دوم در پست سوم شامل نحوه نصب اپلیکیشن ها از App store توسط آیتونز بر روی دیوایس های مبتنی بر ios است

بخش سوم در پست چهارم روش انتقال عکس ها ( در ویندوز و مک )*

بحش چهارم در پست پنج شامل روش انتقال ویدیو ها

و بخش پنجم در پست ششم شامل روش انتقال موزیک ها به دیوایس های مبتنی بر ios است

پیروز باشید
                  سلام.این نرمافزاری که شما اموزش دادید ورژنش چنده؟اخه من ایتیونز اخرین ورژن رو از سایت اپل دانلد کردم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم با اینی که شما گفتی یخورده فرق داره

نظر

بله ورژن جدید متفاوت هست. بیشتر دستورات رو بهتره از منوها پیدا کنید تا به مرور میانبرها رو باهاش آشنا بشید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                      بله ورژن جدید متفاوت هست. بیشتر دستورات رو بهتره از منوها پیدا کنید تا به مرور میانبرها رو باهاش آشنا بشید.
                      شما اگه میشه لطف کنید ورژن اینی که اموزش دادیدو بگید من اولش با این کار کنم تا یاد بگیرم.ممنون

نظر

از عکسها معلومه ورژن ۱۱ هست.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

با عرض سلام و تبریک سال نو به استادان این بخش که زحمات زیادی میکشند
                          سوال من اینه که من گوشی را به 2 کامپیوتر وصل کردم بعد از آن چند ماهی هست وصل نکردم و خیلی فیلم و عکس گرفتم حالا میخوام گوشی را به یک کامپیوتر جدید دیگه وصل کنم (در واقع کامپیوتر سومی هست که میخوام این گوشی را بهش وصل کنم ) تا فیلم و عکس ها را به pc منتقل کنم از چه طریقی و به چه صورت باید عمل کنم تا فایلهایم پاک نشود ؟
                          اخه گوشی اگر کامپیوتر جدید را شناسایی کنه تمام فایل ها پاک میشن
                          منتظر راهنمایی های خوب شما هستم
                          گوشی 5s
                          ios 8.2

نظر

با سلام و عرض خسته نباشید
                            من آیتونز 12 رو تازه نصب کردم یه صفحه باز شد که توش پر فرمت بود منم همشو تیک زدم و save کردم
                            حالا تو کامپیوتر همه ی آهنگ هام با آیتونز باز میشه و با مدیا پلیر باز نمیشه
                            چیکار کنم که به حالت اولیه بر گرده ؟

نظر

باید روی یکی از آهنگها رایت کلیک کنید و Open With رو انتخاب کنید و از منوی اون، گزینه Choose default program رو انتخاب کنید. بعد از انتخاب نرم افزار، تیک گزینه Always use ... رو حتما بزنید تا ازین به بعد با نرم افزار مورد نظر باز بشه

نظر

مرسی درست شد ولی از کجا میتونم به تنظیمات فرمت آیتونز برم؟ (میخوام یاد بگیرم)

نظر

صبر کنید ..
                                X