اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب نشدن اپ های ارجینال در آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب نشدن اپ های ارجینال در آیتیونز

سلام دوستان عزیز

بعد از ریستور آیپد 3 به 6.1 دیگه نرم افزارهایی ارجینال یا فری رو که قبلا داشتم با آیتیونز نصب نمیشن! یکی از نرم افزارهای ارجینال که در کامپیوترم بود رو با آیتیونز خواستم نصب کنم که نشد، همون نرم افزار رو با آیتیونز مجددا دانلود کردم که دیدم نصب شد! دوستان لطف میکنن راهنمایی کنن چرا نرم افزارهایی که رو کامپیوترم دارم در صورتی که هم ارجینال و رایگان هستند نصب نمیشن؟؟؟ نسخه آیتیونز هم نسخه آخره و autorize هم انجام دادم! عکس خطا رو هم ضمیمه کردم.

ImageUploadedByTapatalk1360292931.391490.jpg

متشکرم

شما بايد جيلبريك و بعد app sync نصب كني

نظر

نوشته اصلی توسط dwight نمایش پست ها
      شما بايد جيلبريك و بعد app sync نصب كني
      دوست عزيز چه ربطي به جلبريك داره. با اين حساب هر دستگاه جديدي كه اپل ميده و جيلبريكش نيومده نميشه برنامه ريخت؟

شما اگه جيلبريك كردي بايد از سيديا appsync رو نصب كني.
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام داداش خوب
        من الان جیلبریک هستم و اپ سینک هم نصب کردم! مشکل اینجاست که اپ ها اورجینال و مربوط به اپل ایدی خودم هست ولی بازم نصب نمیشه. مثلا اپ tapatalkً نسخه اورجینالش از رو PC از طریق آیتیونز نصب نمیشه و همون خطا رو میده ولی از آیتیونز که مجدداً دانلود میکنم نصب میشه! خودمم توش موندم چشه!!!
        سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط ali0917 نمایش پست ها
          سلام داداش خوب
          من الان جیلبریک هستم و اپ سینک هم نصب کردم! مشکل اینجاست که اپ ها اورجینال و مربوط به اپل ایدی خودم هست ولی بازم نصب نمیشه. مثلا اپ tapatalkً نسخه اورجینالش از رو PC از طریق آیتیونز نصب نمیشه و همون خطا رو میده ولی از آیتیونز که مجدداً دانلود میکنم نصب میشه! خودمم توش موندم چشه!!!
          سپاس
          فكر كنم ابراد از appsync باشه پاك كن و از سورس ديگه اي نصب كن.
          اگه بازم مشكل داشت ايتونز رو 1 بار ديگه نصب كن
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

ببین داداش عزیزم من قبل از اینکه جیلبریک کنم هم با این مشکلروبرو بودم ریستور به ۶.۱ که کردم این مشکل بوجود اومد! حتی دوبار بخاطر این قضیه ریستور کردم که فایده نداشت! اومدم جیلبریک کردم و اپ سینک و ... بازم فرجی نشد؛ اتفاقاً آیتیونز هم مجدداً نصب کردم آخرین ورژن! بازم درست نشد که نشد. من الان با iFunbox برنامه هامو نصب میکنم! این مشکل داره کلافه ام میکنه...
            از شما برادران بابت پاسخ هایتان متشکرم.

نظر

صبر کنید ..
            X