اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ذخیره ی shsh با برنامه ی ifaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش ذخیره ی shsh با برنامه ی ifaith

سلام دوستان!
    همونطور که می دونید برای اپدیت یا دانگرید نیاز به داشتن shsh ورژن مورد نظر دارید، برنامه های مختلفی مانند tiny umbrella هست که می توان با استفاده از اون shsh ذخیره کرد، ولی خیلی از کاربرها (از جمله خود من) با این برنامه مشکل داشتن، بعضی از کاربرها هم با جاوا ( که این برنامه نیاز دارد) مشکل داشتن. برنامه ی دیگری که من پیدا کردم که می توان با استفاده از اون به راحتی shsh ذخیره کرد ifaith هست.

اول از همه می توانید از لینک زیر این برنامه دانلود کنید: ( فقط ویندوز)

(از سرور ih8sn0w با حجم 5 مگابایت)

(از سرور mediafire)

برای دانلود فیلم آموزشی این برنامه به تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread81581.html مراجعه کنید!

خب برنامه رو دانلود کنید، از زیپ خارج کنید و اجرا کنید، گوشی خود را هم وصل کنید
    شما این پیغام رو مشاهده می کنید، روی ok کلیک کنید

حالا از این 4 گزینه، گزینه ی Show available shsh caches on server را انتخاب کنید

اگر مدل دیوایس خود به صورت اوتوماتیک شناخته نشد، به صورت دستی انتخاب کنید.

اگر مدل ایدیوایس شما به صورت اوتوماتیک شناخته شد این پیغام نمایش داده میشود و از شما سوال می پرسد "می خواهید همه ی shsh های ذخیره شده در سرور های ifaith و cydia جستجو شود؟" بر روی yes می زنیم

حالا شروع به جست وجو می کند

از شما می پرسد "آیا مایل هستید shsh های جدید رو برای ذخیره به سرور های cydia بفرستد؟" yes را انتخاب کنید

در حال دریافت از سرور اپل:

در حال فرستادن برای سیدیا:

حالا پیغام موفقیت امیز از ذخیره کردن از سرور اپل و فرستادن به سرور سیدیا می دهد

حالا به شما لیست shsh های ذخیره شده را نشان می دهد، شما می توانید هر کدوم رو انتخاب کنید، یا روی download all available blobs کلیک کنید

حالا تنها کافی است محل ذخیره شدن رو مشخص کنید! شروع می کند به ذخیره کردن shsh!

پیغام موفقیت آمیز بودن ذخیره ی shsh:

امیدوارم از این آموزش اسفاده کرده باشید، هر سوالی هم دارید همینجا از من بپرسید!
    ببخشید یه ذره طولانی شد، می خواستم تا حد امکان ساده باشه تا مشکلی برای مبتدیان پیش نیاد!
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 01-03-2013, 04:15 PM

3تا سوال دارم . دانگرید کردن به چه دردی میخوره؟برای ریستور کردچرا shshمیخواد؟من گوشیم انلاک فکتوری نیست و بلد نیستم ریستورش کنم پس توجیح میدم تو همین 5.1.1 بمونم , اگه shshبگیرم مشکلی پیش نمیاد؟

- - - - - - - - - -

3تا سوال دارم . دانگرید کردن به چه دردی میخوره؟برای ریستور کردچرا SHSHمیخواد؟من گوشیم انلاک فکتوری نیست و بلد نیستم ریستورش کنم پس توجیح میدم تو همین 5.1.1 بمونم , اگه SHSHبگیرم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط 3pid نمایش پست ها
      3تا سوال دارم . دانگرید کردن به چه دردی میخوره؟برای ریستور کردچرا shshمیخواد؟من گوشیم انلاک فکتوری نیست و بلد نیستم ریستورش کنم پس توجیح میدم تو همین 5.1.1 بمونم , اگه shshبگیرم مشکلی پیش نمیاد؟
      خب بعضی ها توی ورژن جدید مشکلاتی دارن یا به هر دلیلی دلشون بخواد به ورژن قدیمی تر برن نیاز به shsh دارن ( بعضی ها هم بدلیل لاک بودن و جلوگیری از اپدیت شدن بیس باند (حتی برای آپدیت کردن ورژن) نیاز به ساخت کاستوم هست که باز نیاز به shsh دارن)
      یا می تونید الان shsh 6.1 رو بگیرید، وقتی که اپل نسخه ی جدید (مثل 6.1.1) رو عرضه کرد با استفاده از کاستوم به ورژن 6.1 برید، اگه shsh نداشته باشید فقط به آخرین ورژن می تونید ریستور کنید.
      shsh مثل یه امضا می مونه که شما برای ریستور نیاز دارید، اپل فقط برای نسخه ی آخر عرضه می کنه، با عرضه ی ورژن جدیدتر، امضای ورژن های قدیمی رو می بنده
      شما که گوشیتون لاک هست می تونین از این روش shsh بگیرید، با استفاده از این روش، با ساختن کاستوم (آموزش های اون توی این انجمن هست) می تونید آپدیت و یا دانگرید کنید!
      نکته: شما فقط می تونید به ورژن هایی که از قبل shsh ذخیره کرده اید ریستور کنید
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 07-02-2013, 10:21 PM

نظر

یه سوال فنی دیگه . نکته رو نمیفهمم . ببخشید که انقد سوال می پرسم.

نظر

نوشته اصلی توسط 3pid نمایش پست ها
          یه سوال فنی دیگه . نکته رو نمیفهمم . ببخشید که انقد سوال می پرسم.
          برای جلوگیری از خارج شدن موضوع تاپیک جوابتونو توی پیغام بازدیدکننده میزارم!

نظر

آموزش ذخیره ی shsh با برنامه ی ifaith

ببينيد سيديا شما نسخه ها رو خودش ذخيره كرده و شما ميتويند به اون ها دانگريد كنيد!

نظر

دوستان آموزش ساخت کاستوم رو هم با این برنامه درست کردم
              لینک تاپیک:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread80702.html

نظر

دوستان از کجا بفهمم که ShSh تو سیدیا خود دیوایس ذخیره شده ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط arminko نمایش پست ها
                  دوستان از کجا بفهمم که ShSh تو سیدیا خود دیوایس ذخیره شده ؟؟؟؟؟؟؟؟
                  اگر منظورتونو درست فهمیده باشم، توی سیدیا، در صفحه ی اول، بالا ی صفحه!

نظر

ولی اونجا تو ورژن 6 ننوشته
                    هم iphone 5 و هم آیپد 2 دارم

نظر

2 تا سوال دارم :

1- اگه مثلا چند روز دیگه به 6.1.1 آپدیت کردم و خواستم برگردم به 6.1 باید چطوری از این ش ش استفاده کنم؟ آیا آموزش خاصی برای اینکار در iOS 6 در انجمن هست؟
                      2- اگه یهو این فایل ش ش رو گم کردم یا پاک شد از کجا بیارمش؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
                        2 تا سوال دارم :

1- اگه مثلا چند روز دیگه به 6.1.1 آپدیت کردم و خواستم برگردم به 6.1 باید چطوری از این ش ش استفاده کنم؟ آیا آموزش خاصی برای اینکار در iOS 6 در انجمن هست؟
                        2- اگه یهو این فایل ش ش رو گم کردم یا پاک شد از کجا بیارمش؟

ممنون
                        1- اگه برنامه اي براي داونگريد 4 اس بياد تو خود اون برنامه راهنمايي ميكنه كه ادرس ذخيره shsh رو بديد
                        2- شما 1 بار كه بگيري تو سرور سيديا ذخيره ميشه.اگه پاك شد باز بايد با همين برنامه يا tiny از سرور سيديا بگيريش و ذخيره كني. مهم اينه كه 1 بار توسط برنامه shsh رو بگيري و ثبت بشه
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                          1- اگه برنامه اي براي داونگريد 4 اس بياد تو خود اون برنامه راهنمايي ميكنه كه ادرس ذخيره shsh رو بديد
                          متوجه نشدم، من آيپد ٤ دارم نه آيفون 4S، يعنى فعلا نميشه با هيچ برنامه اى در ios6 داونگريد كرد؟ فرض كنين من ش ش ios 6.0.1 رو دارم و الان روى 6.1 هستم و ميخوام داونگريد كنم به 6.0.1 ، حالا بايد چيكار كنم؟
                          متشكرم

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
                            متوجه نشدم، من آيپد ٤ دارم نه آيفون 4S، يعنى فعلا نميشه با هيچ برنامه اى در ios6 داونگريد كرد؟ فرض كنين من ش ش ios 6.0.1 رو دارم و الان روى 6.1 هستم و ميخوام داونگريد كنم به 6.0.1 ، حالا بايد چيكار كنم؟
                            متشكرم
                            فقط پردازنده هاي a4 رو فعلا ميشه داونگريد كرد.
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

ممنون، يه سوال ديگه:
                              من الان روى 6.0.1 بودم و اقدام به ذخيره ش ش كردم، ولى خودش ش ش مربوط به 6.1 رو گرفت اتوماتيك، بدون اينكه من به 6.1 آپديت كرده باشم، پس الان برداشت من اينه كه رو هر ورژنى باشيم، برنامه خودش اتوماتيك ش ش مربوط به آخرين ورژن ريليز شده رو براى ديوايسمون ميگيره، اين درسته؟

نظر

صبر کنید ..
                              X