اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ذخیره ی shsh با برنامه ی ifaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان یه سوال .. من ش ش 5.1.1 برای ایفون ام 61 کیلوبایت شد ولی الان برای 6.1 فقط 21 کیلوبایت شده. . برای شما هم اینطوریه یا درست سیو نشده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bestl3oy نمایش پست ها
      دوستان یه سوال .. من ش ش 5.1.1 برای ایفون ام 61 کیلوبایت شد ولی الان برای 6.1 فقط 21 کیلوبایت شده. . برای شما هم اینطوریه یا درست سیو نشده ؟
      برای منم دقیقا 21 کیلوبایته .

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
        ممنون، يه سوال ديگه:
        من الان روى 6.0.1 بودم و اقدام به ذخيره ش ش كردم، ولى خودش ش ش مربوط به 6.1 رو گرفت اتوماتيك، بدون اينكه من به 6.1 آپديت كرده باشم، پس الان برداشت من اينه كه رو هر ورژنى باشيم، برنامه خودش اتوماتيك ش ش مربوط به آخرين ورژن ريليز شده رو براى ديوايسمون ميگيره، اين درسته؟
        اپل هميشه ش ش براي ورژن اخر رو عرضه مي كنه، سيديا هم اونا رو توي سرور خودش ذخيره مي كنه
        حالا اگه اپل ورژن ٦.١.١ رو بده شما هر وقت كه بخواهين به ٦.١ آپديت كنيد چون ش ش داريد ( اگر الان ذخيره نمي كرديد، ديگه دير ميشد)
        اگر هم هكر ها برنامه براي دانگرد عرضه كردند هم هر وقت بخواهين مي تونين دانگريد كنيد

نظر

سلام لينكه دانلود خرابه

نظر

نوشته اصلی توسط rezashademan نمایش پست ها
            سلام لينكه دانلود خرابه
            لینک مشکلی نداره، لینک دانلود از مدیافایر نیز به پست 1 اضافه شد!

نظر

با سلام دوست عزیز erikonem
              باید عرض کنم که برای گرفتن ShSH باید دستگاه را حتما به حالت ریکاوری یا DFU برد و گر نه به هیچ عنوان دستگاه تشخیص داده نمیشه و کاری هم صورت نمیگیره
              که این مورد رو در آموزش ذکر نکرده بودید...
              با تشکر (خیلی ببخشید)

نظر

نوشته اصلی توسط mjsma نمایش پست ها
                با سلام دوست عزیز erikonem
                باید عرض کنم که برای گرفتن ShSH باید دستگاه را حتما به حالت ریکاوری یا DFU برد و گر نه به هیچ عنوان دستگاه تشخیص داده نمیشه و کاری هم صورت نمیگیره
                که این مورد رو در آموزش ذکر نکرده بودید...
                با تشکر (خیلی ببخشید)
                سلام دوست عزیز!
                من بدون بردن به dfu mode خیلی راحت shsh از ایفون(5.1.1) 3gs و 5 (6.1) ش ش گرفتم! شاید توی بعضی از ورژن ها یا با بعضی از ایدیوایس تشخیص اتوماتیک نمی کنه!

نظر

سلام
                  منم بدون بردن به dfu فایلهام رو ذخیره کردم...حتی 5.1.1 هم که نداشتم برام ذخیره کرده و الان shsh هام رو دارم..
                  سوالم اینه که آیا shsh که با این برنامه بگیریم فرقی داره با shsh که با برنامه tiny گرفته بشه؟
                  2- الان من بخوام برم 5.1.1 بری 4اس با برنامه redsnow میتونم برم؟؟

سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
                    سلام
                    منم بدون بردن به dfu فایلهام رو ذخیره کردم...حتی 5.1.1 هم که نداشتم برام ذخیره کرده و الان shsh هام رو دارم..
                    سوالم اینه که آیا shsh که با این برنامه بگیریم فرقی داره با shsh که با برنامه tiny گرفته بشه؟
                    2- الان من بخوام برم 5.1.1 بری 4اس با برنامه redsnow میتونم برم؟؟

سپاس
                    نه هيچ فرقي نداره
                    خير نميتونيد فعلا راهي براي cpu a5 ارايه نشده

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

با این روش 4s رو هم میشه از 6.1 به 5.1.1 برگردوند؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1990 نمایش پست ها
                        با این روش 4s رو هم میشه از 6.1 به 5.1.1 برگردوند؟
                        نه عزیز دیوایس هایی که دارای چیپ a5 هستن پشتیبانی نمیشن

نظر

سپاس دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1990 نمایش پست ها
                            سپاس دوست عزیز

دوست عزیز لطفا" برای تشکر از کلید سپاس استفاده کنید.

نظر

خب دوستان این برنامه برای پشتیبانی از 6.1.2 به ورژن 1.5.3 اپدیت شد

sites.google.com/site/ih8sn0wcom/home/dl/iFaith-v1.5.3.zip?attredirects=0&d=1
                              ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 24-02-2013, 12:36 PM

نظر

سلام
                                بنده به 6.1.2 اپدیت کردم و الان جلبریبک کردم..
                                1-هنوز shsh رو نگرفتم ولی اون بالا طبق عکس میگه که داره.. پس نیازی نیست بگیرم ؟؟
                                2-از کدام طریق بهتره بگیرم برنامه iSHSHit از cydia ----
                                iFaith
                                برنامهtinyumbrella-6.01.00

نظر

صبر کنید ..
                                X