اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطور میتونم security question ایتونز رو ریست کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطور میتونم security question ایتونز رو ریست کنم ؟

سلام به همه

راستش من سوالهایی رو که تو ایتونز موقع ثبت نام ایتونز پرسیده بود رو فراموش کردم و از صبح تا حالا هم هر کاری کردم تو itunes support که بتونم اون security question رو که یادم رفته reast کنم نشد ... حتی پسوورد ایدی اپلم رو هم یه بار ریست کردم ولی بازم نشد ...
    ممنون میشم راهنمائیم کنید باید چطور این سوالها رو ریست کنم

اگر ایمیل بازیابی وارد کردین ( و یادتون هست که چه ایمیلی هست) برای ریست کردن security question به ساپرت اپل ایمیل بفرستین!

نظر

منظورتون چیه ریست کنم ؟؟؟
      اگه پسورد رو گم نکردین از طریق زیر اقدام کنید به سهولت امر

appleid.apple.com

قسمت password and security

ویرایش : حواسم به فراموشی سوالا نبود. پوزش
      ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 07-02-2013, 01:19 PM

نظر

ظاهرا تنها راه برای این مساله زنگ زدن به پشتیبانی اپل هست

نظر

نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
          منظورتون چیه ریست کنم ؟؟؟
          اگه پسورد رو گم نکردین از طریق زیر اقدام کنید به سهولت امر

appleid.apple.com

قسمت password and security

توضیح دادم دوست من ... من روزی که اکانتم رو ساختم یادم رفت سوالها و جوابشون رو یادداشت کنم جایی حالا که میخوام یه اپ بخرم ازم اون جوابها رو میخواد که منم یادم نیست و برا همین ایتونز نمیذاره من اون اپ رو بخرم ... این لینک رو چند بار رفتم ولی نشد که بهم کمکی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط Majid5325 نمایش پست ها
            توضیح دادم دوست من ... من روزی که اکانتم رو ساختم یادم رفت سوالها و جوابشون رو یادداشت کنم جایی حالا که میخوام یه اپ بخرم ازم اون جوابها رو میخواد که منم یادم نیست و برا همین ایتونز نمیذاره من اون اپ رو بخرم ... این لینک رو چند بار رفتم ولی نشد که بهم کمکی کنه
            آره حواسم نبود. اصلاح کردم
            اگه مکالمه انگلیسیتون خوبه تماس بگیرید اپل

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
              ظاهرا تنها راه برای این مساله زنگ زدن به پشتیبانی اپل هست
              نمیدونم ولی براشون یه ایمیل زدم که جواب دادند 24 ساعت طول میکشه جواب بدیم ... تو خود قسمتی هم که خیلیها سوال پرسیده بودند هر راهی رو که گذاشته بودند رو رفتم ولی نتیجه ای نگرفتم

نظر

با سلام من هم همین مشکل را دارم ولی هرکاری کردم نتنوستم حلش کنم لطفا راهنمایی کنید درضمن من نه سوالات یادمه و نه ایمیلم

نظر

تنها راهش زنگ زدنه. من زنگ زدم درست شد با ایمیل کاری از پیش نمیبرید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

این ایمیل بازیابی که میگین همان ایمیلی هست که تو پروفایل اپل ایدی وارد کردیم؟و تو پروفایلش نشون میده؟
                    و اینکه اگه تا حالا چیزی از ایتونز یا اپ استور نخریده باشیم میشه ریست کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Aminxp نمایش پست ها
                      این ایمیل بازیابی که میگین همان ایمیلی هست که تو پروفایل اپل ایدی وارد کردیم؟و تو پروفایلش نشون میده؟
                      و اینکه اگه تا حالا چیزی از ایتونز یا اپ استور نخریده باشیم میشه ریست کرد؟
                      با سلام و عرض ادب
                      بله همان ایمیل می باشد.
                      بله در هر صورتی می توانید ریست کنید.امّا در صورتی که چیزی نخریده باشید فایده ی زیادی ندارد.

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                        با سلام و عرض ادب
                        بله همان ایمیل می باشد.
                        بله در هر صورتی می توانید ریست کنید.امّا در صورتی که چیزی نخریده باشید فایده ی زیادی ندارد.
                        فایده زیادی نداره یعنی احتمالش کمه که ریست بشه؟
                        و اینکه من نگاه کردم دیدم alternate email دارم ولی rescue ندارم چون لینک واسه ریست کردن سوالات با rescue email نمیاره ، اگه ریست شد سوالا میشه rescue email رو وارد کرد؟

نظر

فایده زیادی نداره یعنی احتمالش کمه که ریست بشه؟
                          و اینکه من نگاه کردم دیدم alternate email دارم ولی rescue ندارم چون لینک واسه ریست کردن سوالات با rescue email نمیاره ، اگه ریست شد سوالا میشه rescue email رو وارد کرد؟
                          خیر دوست من منظور بنده این بود آن چنان اهمیتی ندارد.
                          چرا ایمیل اصلی خودتان را وارد نمی کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                            خیر دوست من منظور بنده این بود آن چنان اهمیتی ندارد.
                            چرا ایمیل اصلی خودتان را وارد نمی کنید؟
                            یعنی واسه rescue ایمیل اصلی وارد کنم؟
                            مگه بدون دونستن سوالات میشه rescue وارد کرد؟
                            من فقط الان میتونم تو صفحه اول ایدیم که میرم چندتا ایمیل هست اونارو تغییر بدم اونم نوشته alternate نه rescue

نظر

یعنی واسه rescue ایمیل اصلی وارد کنم؟
                              مگه بدون دونستن سوالات میشه rescue وارد کرد؟
                              من فقط الان میتونم تو صفحه اول ایدیم که میرم چندتا ایمیل هست اونارو تغییر بدم اونم نوشته alternate نه rescue
                              دوست من موقع Reset Security Questions به ایمیل شما یک لینک فرستاده می شود و با کلیک روی آن لینک شما می توانید سوالات و پاسخ های جدیدی انتخاب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X