اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عوض شدن خود به خود app store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عوض شدن خود به خود app store

حدوداً دو ماهى ميشه وقتى وارد آيتونز يا app store گوشى ميشم با اين كه اكانتم مربوط به us هستش خود به خود وارد استور uk ميشه و وقتى ميخوام برنامه دانلود كنم ميگه your account is not valid for the uk store. You must switch to us store before purchasing. چطورى ميتونم از شر اين داستان خلاص شم؟؟
    ویرایش توسط ahmadreza1991 : https://i-phone.ir/forums/member/83121-ahmadreza1991 در ساعت 07-02-2013, 10:54 AM

نوشته اصلی توسط ahmadreza1991 نمایش پست ها
    حدوداً دو ماهى ميشه وقتى وارد آيتونز يا app store گوشى ميشم با اين كه اكانتم مربوط به us هستش خود به خود وارد استور uk ميشه و وقتى ميخوام برنامه دانلود كنم ميگه your account is not valid for the uk store. You must switch to us store before purchasing. چطورى ميتونم از شر اين داستان خلاص شم؟؟
    چك كن تو تنظيمات گوشيت ، احتمالا region گوشيت رو uk تنظيم شده!!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

یک دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه.اگه چیز پی ان شما سرور انگلیس باشه وقتی وارد store میشید به store انگلیس میره.و به همین دلیل شما به فروشگاه uk میرید.

نظر

خوب رفتی تو ایتونز از app store کشور عوض کنی؟؟ به احتمال قوی اوکی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          چك كن تو تنظيمات گوشيت ، احتمالا region گوشيت رو uk تنظيم شده!!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2
          چك كردم همه تنظيماتم واسه united state ثبت شده. آخه با هر idevice همين مشكل رو دارم. حتى با آيتونز لپ تاپ!

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
            یک دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه.اگه چیز پی ان شما سرور انگلیس باشه وقتی وارد store میشید به store انگلیس میره.و به همین دلیل شما به فروشگاه uk میرید.
            دوست عزيز آخه وقتى چيز پى ان هم روشن نيست همين مشكل رو دارم

نظر

دوست عزيز آخه وقتى چيز پى ان هم روشن نيست همين مشكل رو دارم
              تويه آيدوايستون يا اپل آى ديتون ساين اين شين بعد بريد تو ستينگ بخش iTunes & App Store و روى اپل آى دى تون تپ كنين حالا View Account رو بزنيد و ببينيد ريجوينتون چى هست.
              .:amgr:.

نظر

از دیوایس ساین اوت شید. رویه پی سی هم ساین اوت شید و هم دتورایز کنید . مجدد روی پی سی ساین این شید و اوتورایز کنید و بعد یه دور دیوایس رو هم سینک کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  از دیوایس ساین اوت شید. رویه پی سی هم ساین اوت شید و هم دتورایز کنید . مجدد روی پی سی ساین این شید و اوتورایز کنید و بعد یه دور دیوایس رو هم سینک کنید .
                  همين كارو كردم جواب داد. مشكل اينجا بود كه وقتى من با چيز پى ان و سرور سوئد متصل بودم و همزمان آيتونز و گوشيمو سينك ميكردم اين اتفاق ميفتاده...

نظر

صبر کنید ..
                  X