اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی درباره برنامه دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی درباره برنامه دانلود

سلام.میخواستم اگه میشه دوستان یه دانلود منجر خوب مثل iinternet download manager در ویندوز اگه سراغ دارین پیشنهاد بدین ،ممنون

سلام این برنامه عالیه واقعا, نیاز به کرک اصلا نداره و با IDM کاملا برابری میکنه از نظر افزایش سرعت
    Presenta Software Ltd. The Home Of iGetter Download Manager. Get The Latest Version Now!
    موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
      سلام این برنامه عالیه واقعا, نیاز به کرک اصلا نداره و با IDM کاملا برابری میکنه از نظر افزایش سرعت
      Presenta Software Ltd. The Home Of iGetter Download Manager. Get The Latest Version Now!
      موفق باشید
      دوست عزیز واقعا نمیشه اینو گفت که igetter برابری میکنه من با idm ریت ۶۰۰ میگیرم و با igetter ۱۵۰ خیلی تفاوت دارن. اما در کل برنامه های folx و speed downloader هم خوب هستند

نظر

ممنونم از راهنمایی هاتون، پس بلاخره اگه بخوایم رو مک یه دانلود منیجر داشته باشیم، شما در نهایت کدوم رو پیشنهاد میدین؟

نظر

نوشته اصلی توسط 4nti.g0d.71 نمایش پست ها
          ممنونم از راهنمایی هاتون، پس بلاخره اگه بخوایم رو مک یه دانلود منیجر داشته باشیم، شما در نهایت کدوم رو پیشنهاد میدین؟
          به خودتون بستگی داره. هر کسی با یکی راحته.
          من خودم از Folx استفاده میکنم.
          .:amgr:.

نظر

آره خب ، ولی از نظر سرعت به idm میرسه؟

نظر

عزيز فعلا متاسفانه هيچ دانلود منيجري تو مك به idm نميرسه. اما كلا اين دانلود منيجرها داخل مك اين ايراد هارو داره:
              folx: افت سرعت زياد داره، يعني از ريت ١٥٠ يهو مياد ١٠ دوباره اوج ميگيره يهو باز ميره رو ٢! اما خب مثل idm با كليك روي لينك دانلود ظاهر ميشه و فايل رو به ١٠ قسمت تقسيم ميكنه.
              igetter: سرعتش براي دانلود پايدار هست اما نهايت ريتي كه بنده گرفتم ١٥٠ بوده! در حالي كه idm تا ٦٠٠ رسونده.

من كه بخاطر اين idm. كلا ويندوز ريختم چون وقتي تو محيط مك اجراش ميكني خيلي فشار مياره به cpu.

موفق باشيد

نظر

صبر کنید ..
              X