اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب شدن برنامه weather بعد از جیلبرک توسط evasi0n v 1.0

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب شدن برنامه weather بعد از جیلبرک توسط evasi0n v 1.0

با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم.
    دیشب ایپد 2 و ایپد نسل چهارم خودم رو توسط برنامه evasi0n.v1.0 جیلبرک کردم.هر دو دستگاه به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکلی جیلبرک شدند.فقط در مورد ایپد نسل چهارم یک نکته اتفاق افتاد و اون هم اینکه به همراه سیدیا ،اپلیکیشن weather که برنامه مخصوص و پیش فرض ios برای دیوایس های ایفون و ایپادتاچ هست،نیز روی صفحه هوم اسکرین ظاهر شده و به خوبی هم کار میکنه!!؟حالا میخواستم بدونم این یک باگ است یا دیگر دوستان هم این اتفاق برایشان افتاده؟پیشاپیش ممنونم.

اره دوست عزیز باگ هست ...
    بر عکس شما ، ایفون من برنامه Weather از کار افتاده ...

Pod2g در توی ت خودش اعلام کرده که در حال پیگیری این باگ هست و به محض مشخص شدن ، پچ برطرف کننده در سیدیا قرار میگیره

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
      اره دوست عزیز باگ هست ...
      بر عکس شما ، ایفون من برنامه Weather از کار افتاده ...

Pod2g در توی ت خودش اعلام کرده که در حال پیگیری این باگ هست و به محض مشخص شدن ، پچ برطرف کننده در سیدیا قرار میگیره
      در مورد ایپد هم چیزی گفته؟این که تو ایفون اپلیکیشن هواشناسی کرش میکنه رو میدونم ولی در مورد ایپد چیزی نشنیده بودم!؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
        با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم.
        دیشب ایپد 2 و ایپد نسل چهارم خودم رو توسط برنامه evasi0n.v1.0 جیلبرک کردم.هر دو دستگاه به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکلی جیلبرک شدند.فقط در مورد ایپد نسل چهارم یک نکته اتفاق افتاد و اون هم اینکه به همراه سیدیا ،اپلیکیشن weather که برنامه مخصوص و پیش فرض ios برای دیوایس های ایفون و ایپادتاچ هست،نیز روی صفحه هوم اسکرین ظاهر شده و به خوبی هم کار میکنه!!؟حالا میخواستم بدونم این یک باگ است یا دیگر دوستان هم این اتفاق برایشان افتاده؟پیشاپیش ممنونم.
        دوستان،با اپدیتی که ساعاتی پیش برای evasi0n صورت گرفت و نیز پیغام دستگاه مبنی بر ریبوت،مشکل به طور کامل رفع گردید.با سپاس از تیم هکر.

نظر

برای من بعد از آپدیت هم درست نشده

نظر

برا منم درست نشده هنوز .

Sent from my iPhone4s -v6.0.1

نظر

دوستان من یه روش دیگه پیدا کردم روی 4اس خودم جواب داد

اول appsync را پاک کنید بعدش با ifile به مسیر var/mobile/Library/Caches/ برید و این دو فایل را به جایی دیگه انتقال بدید (کات کنید)

com.apple.mobile.installation.plist
              com.apple.LaunchServices-045.csstore
              دستگاهو خاموش کنید و روشن کنید (ریبوت نکنید خاموش کنید}

بعد برنامه UIKIT Tools را به همراه evasion unthether دوباره نصب کنید و دستگاهو دوباره خاموش و روشن کنید

واس من ک جواب داد امتحان کنید نتیجه رو اعلام کنید

پس از انجام این کار میتوانید دوباره appsync را نصب نمایید

نظر

نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
                دوستان من یه روش دیگه پیدا کردم روی 4اس خودم جواب داد

اول appsync را پاک کنید بعدش با ifile به مسیر var/mobile/Library/Caches/ برید و این دو فایل را به جایی دیگه انتقال بدید (کات کنید)

com.apple.mobile.installation.plist
                com.apple.LaunchServices-045.csstore
                دستگاهو خاموش کنید و روشن کنید (ریبوت نکنید خاموش کنید}

بعد برنامه UIKIT Tools را به همراه evasion unthether دوباره نصب کنید و دستگاهو دوباره خاموش و روشن کنید

واس من ک جواب داد امتحان کنید نتیجه رو اعلام کنید

پس از انجام این کار میتوانید دوباره appsync را نصب نمایید
                در مسیری که گفتید اون فایل دومی (com.apple.LaunchServices-045.csstore) وجود نداره...!!

نظر

صبر کنید ..
                X