اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با pogoplankاشنا شویم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
    این همه زحمت ساخت بکشی بعد با یه جمله ی فارسی خرابش کنی . اگر میشه اون جمله رو از صفحه ی اول برداشت بگید تا دانلودش کنیم
    سلام
    اون جمله رو میتونی با ویرایش فایل wallpaper.htmlدرست کنی .یا نه بگو با چه متن میخوای با چه رنگی تا برات اپ کنم عزیز دل برادر
    در ضمن فایل زیر ویرایش شده با اب وهوای تهران .با یه جمله دیگه و.....(پست8)
    4shared.com - online file sharing and storage - download Wallpaper.html
    بعد از دان در فولدر تمی که از وینتر بورد فعال کردین .جایگزین کنید
    درود
    ویرایش توسط h4mid : https://i-phone.ir/forums/member/909-h4mid در ساعت 10-11-2009, 09:57 AM

نظر

نوشته اصلی توسط gasemvali نمایش پست ها
      دوست عزیز یه سوال:
      اون متن (یا علی ... ) چطور وارد کنیم و هواشناسی رو چطور به شهر مورد نظر تغییر بدیم ؟
      سلام

شما اون متن رو داری به اسمalbay که بایدیه اسمی جایگزینش کنی اون با ویرایش wallpaper.htmlامکان پذیره
      این فایل روبا نوت پد باز کن وتوش بازدن ادیت-فایند کلمه albay رو پیدا کن و هرچی خواستی جایگزین کن
      البته دوتا کار دیگه هم باید بکنی:1-تغییر ساز فونت جملای که مینویسی و رنگش که داستانی داره این کار
      من فایل ویرایش شده رو برات اپ میکنم فقط دوست داشتی جملات فارسی رو تغییر بده
      4shared.com - free file sharing and storage

نظر

نوشته اصلی توسط hamidrezaaghaja نمایش پست ها
        آقا چجوری میشه شهر weather رو تغییر داد؟

و میشه این تم انگلیسی باشه (منظورم تقویم هست)

ممنون
        سلام
        توفولدر تمها مربوط به وینتربوردvar/stash/themesبگرد دنبال تمی که نصب کردیPogoJaB3.Weather

اون با ویرایش wallpaper.htmlامکان پذیره
        این فایل روبا نوت پد باز کن وتوش بازدن ادیت-فایند کلمه شهری که نمایش داده میشه رو پیدا کن و هرچی خواستی جایگزین کن
        در مورد تقویم هم همین کار بکن
        من فایل ویرایش شده رو برات اپ میکنم فقط دوست داشتی جملات فارسی رو تغییر بده
        4shared.com - free file sharing and storage

نظر

سلام دوست عزیز
          من ادیت کردم فایل رو الان اون تم دیگه نمیاد چیکار کنم ؟

نظر

سلام من هم تم وینتربورد رو ریختم هم pogoplank
            اما پس زمینه سیاه هست فقط آیکونها عوض می شه با pogoplank کار میکنه در صورتی که آب وهوا وتقویم نیست رو صفحه

نظر

آقا آیا امکانش هست این ستایل آب و هوا و تقدیم و.. که در واقع به عنوان یک widget هست در بقیه ی تمها استفاده کرد؟ یعنی در واقع تم یک چیز دیگه باشه ولی این تقویم و آب و هوا روی اون تم بیاد...میشه کاری کارد؟فایلی رو باید جا به جا کرد؟

نظر

صبر کنید ..
              X