اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلی در نرم افزار های خریده شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلی در نرم افزار های خریده شده

سلام خسته نباشید

من در جیلبریگ 5.1.1 دو نرم افزار Aire Blue sharing و IntelliscreenX را خریداری کردم

حالا در جیلبریک 6.1 موقع نصب نرم افزار ها به صورت خریداری نشده نشون داده میشه حتی نرم افزار IntelliscreenX بعد دانلود فقط 3 روز اجازه ی استفاده رو بهم میده

کمکم کتید ممنون میشم

تو این صفحه هم از بابت برنامه IntelliscreenX تشکر کردم

http://www.i-phone.ir/forums/thread57166-28.html
    ویرایش توسط karen_love : https://i-phone.ir/forums/member/91465-karen_love در ساعت 05-02-2013, 03:49 PM

از مسعولين چرا كسي جواب منو نميده؟
    من به شدت نياز به اين برنامه دارم،لطفا مشكل منو حل كنيد

نظر

با چه دیوایسی خرید کردید؟ الان رو چه دیوایسی می خواهید نصب کنید؟

نظر

چون خود سیدیا هم گفته که فعلا به دلیل شلوغی سرور سیدیا امکان لاییسنس دادن نداره ُ چون ترافیک زیاده ُ شما فردا امتحان کنید درست میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
          با چه دیوایسی خرید کردید؟ الان رو چه دیوایسی می خواهید نصب کنید؟
          با آیفون 4اس خرید کردم دوباره می خوام رو خودش نصب کنم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
          چون خود سیدیا هم گفته که فعلا به دلیل شلوغی سرور سیدیا امکان لاییسنس دادن نداره ُ چون ترافیک زیاده ُ شما فردا امتحان کنید درست میشه .
          خدا کنه همینطور که میگید باشه چشم فردا امتحان میکنم

شما مطمعنی خودشون گفتن لایسنس نمیدن ؟ پس چرا از دوستان کسی مشکل منو نداره ؟

من می خوام نرم افزار bit sms رو هم خریداری کنم،امروز این کارو نکنم نه ؟
          ویرایش توسط karen_love : https://i-phone.ir/forums/member/91465-karen_love در ساعت 05-02-2013, 06:51 PM

نظر

امروز اگه بخواید بخرید هم سیدیا اجازه خرید نمیده . شما فردا تست کن و خرید تو انجام بده .

نظر

قسمتای خرید درست شد این برنامه تو سایتش گفته که اونایی که قبلا خریداری کردن باید 4/99 بدن مثل من که خودم ورژن قبلیش و خریدم.
              یه تخفیف میده و اسم برنامه چون شده 6 باید پول بدیم به نظر من اخازیه.
              کار قشنگی نکرده.
              .
              در کل مجبوریم منتظرم این داداشمون آنلاین بشه بهش بگیم بزاره تو پکیجاش.
              ازش بخریم.

نظر

یعنی چی ؟

قیمتی که هست نباید تغیر کنه بعدشم اینو باید حداقل تو یه بخشی از سیدیا بنویسه یا نه ؟ شما منبع حرفتون کجاست ؟

من هر دو تا برنامم غیر فعال شده ! جفتشم یهو گرون شد !؟؟

نه اینجوری که میگین فکر نمیکنم باشه،یا حداقل اگرم حرف شما درست باشه این همه آدم خریدن ولی هیچ کدوم اعتراضی نکردن واسه چی ؟

فردا دوباره امتحان میکنم انشالا درست بشه
                ویرایش توسط karen_love : https://i-phone.ir/forums/member/91465-karen_love در ساعت 05-02-2013, 09:05 PM

نظر

کسی هست این مشکلو یا نرم افزار IntelliscreenX داشته باشه ؟

ویرایش توسط karen_love : https://i-phone.ir/forums/member/91465-karen_love در ساعت 05-02-2013, 09:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                    قسمتای خرید درست شد این برنامه تو سایتش گفته که اونایی که قبلا خریداری کردن باید 4/99 بدن مثل من که خودم ورژن قبلیش و خریدم.
                    کار قشنگی نکرده.
                    .
                    ازش بخریم.
                    کاملا تایید میشه .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                    کار قشنگی نکرده.
                    .
                    ازش بخریم.
                    کاملا تایید میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط karen_love نمایش پست ها
                      کسی هست این مشکلو یا نرم افزار IntelliscreenX داشته باشه ؟

سلام
                      منم این مشکلو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                        کاملا تایید میشه .

- - - - - - - - - -

کاملا تایید میشه .
                        الان میشه خرید کرد ؟

نظر

من هم برنامه های airblue & ismart dialer & bite sms & pkgbackup &... را که قبلا خریده بودم و فعال بودن الان بعد از اپگرید لایسنسشون فعال نمیشه ،از دوستان کسی در این مورد چیزی میدونه؟

نظر

دوستان خبر ندارید سیدیا کی لایسنس هارو فعال می که ؟؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط karen_love نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

چرا کسی جواب نمیده ؟

air blue sharing هم آپدیت شد برای ios 6 ولی من نمیتونم دانلود کنم،راهنمایی کنید دیگه

پشتیبانی نرم افزار های سیدیا ضعیفه از مسعولین تقاضا دارم رسیدگی کنند

نظر

صبر کنید ..
                              X