اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 4 , 3 , 2 , iPad Mini در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام
    آيپد ميني واي فاي رو هم به راحتي جيل كردم

ممنون بابت آموزش خيلي خوبتون

نظر

من آيپد نیو رو اول ابدیت و به راحتی جیلبرک کردم و همه برنامهامو نصب کردم ولی به یه مشکل عجیب برخوردم .وقتی وارد appstorآيپد شدم و آپل ای دی رو زدم دستگاه رفته تو سیف مد و هر کاری میکنم بیرون نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط majid1565 نمایش پست ها
        من آيپد نیو رو اول ابدیت و به راحتی جیلبرک کردم و همه برنامهامو نصب کردم ولی به یه مشکل عجیب برخوردم .وقتی وارد appstorآيپد شدم و آپل ای دی رو زدم دستگاه رفته تو سیف مد و هر کاری میکنم بیرون نمیاد
        توی سیف مود آخرین توییکی که نصب کردی پاک کن...

نظر

دوستان هیشکی نمیتونه به داد من برسه؟

نظر

آموزش جیلبریک iPad 4 , 3 , 2 , iPad Mini در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
            دوستان هیشکی نمیتونه به داد من برسه؟
            برنامه رو دوباره دانلود كرديد؟
            با administrator اجراش كنيد!

فايروال و آنتي ويروس هم خاموش كن!

در ضمن بهتره كه موقع عمل جيلبريك نذاري صحفه ي گوشيت لوك و خاموش بشه!

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

سلام من یک ipad 2 wifi 3g دارم. الان از داخل خودش اپدیت کردم به 6.1 . نزدیک به 500 app اورجینال روش نصب هست. دادم بیرون ریختن. الان اگه jailbreak کنم نرم افزارام پاک میشن یا نه؟؟؟!! اگه نه میتونم بعد از جیل از ونا دوباره استفاده کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed_cute نمایش پست ها
                سلام من یک ipad 2 wifi 3g دارم. الان از داخل خودش اپدیت کردم به 6.1 . نزدیک به 500 app اورجینال روش نصب هست. دادم بیرون ریختن. الان اگه jailbreak کنم نرم افزارام پاک میشن یا نه؟؟؟!! اگه نه میتونم بعد از جیل از ونا دوباره استفاده کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
                نه پاک نمیشه و بله میتونید استفاده کنید
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

ممنون که زود جواب دادید. ببخشید 2 سوال دیگه. میتونم کناره اورجینال ها نرم افزارهای کرک شده هم نصب کنم دیگه؟؟؟ و اینکه اگه بخام اورجینالارو آپدیت کنم امکان داره؟؟؟

نظر

لینک های پست اول به نسخه جدید (۱.۲) تغییر پیدا کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_cute نمایش پست ها
                      ممنون که زود جواب دادید. ببخشید 2 سوال دیگه. میتونم کناره اورجینال ها نرم افزارهای کرک شده هم نصب کنم دیگه؟؟؟ و اینکه اگه بخام اورجینالارو آپدیت کنم امکان داره؟؟؟
                      بله ميشه نصب كرد و ميتونيد اپديت كنيد
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• يعني اكه نرم افزاراي كرك شده نصب كنم با ايتونز .نرم افزاراي اورجينالم حذف نميشن؟؟؟؟اخه يكي از دوستام اين كارو كرده حذف شده همش.

نظر

• آموزش جیلبریک iPad 4 , 3 , 2 , iPad Mini در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط hamed_cute نمایش پست ها
                          يعني اكه نرم افزاراي كرك شده نصب كنم با ايتونز .نرم افزاراي اورجينالم حذف نميشن؟؟؟؟اخه يكي از دوستام اين كارو كرده حذف شده همش.
                          خوب اگه برنامه های روی گوشیتون با اپل ایدی باشه که رمزش رو بدونید نرم افزارها ی اورجینال پاک نمیشه. امااگه بااپل ایدی فروشنده هست که رمزش رونمیده بهتون اون اورجینالهاپاک میشه و بایداز برنامه هایی غیرازایتونز کارکنید مثل
                          Ifunbox

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
                          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام دوستان
                            كل صفحات رو خوندم اما يكم ترديد دارم،ميتونم ايپد ٤ ورژن ٦.٠.١ رو با خوده دستگاه اپديت كنم و بعدش جيل كنم؟
                            ممنونم از راهنمايي

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              كل صفحات رو خوندم اما يكم ترديد دارم،ميتونم ايپد ٤ ورژن ٦.٠.١ رو با خوده دستگاه اپديت كنم و بعدش جيل كنم؟
                              ممنونم از راهنمايي
                              بله میتونید و مشکلی هم پیش نمیاد.

نظر

• دوستان منم الان جيل كردم و از تو سايديا،از سورس mobile4persian اپ سينك ٦ رو هم ريختم
                                ولي با ايفون باكس نميتونم برنامه توش بريزم و هي fail ميشه
                                مشگلم از كجا هست؟ممنونم
                                ------------------------------
                                از sinfuli ريختم و درست شد :دي
                                ویرایش توسط mohamad1331 : https://i-phone.ir/forums/member/13686-mohamad1331 در ساعت 10-02-2013, 01:42 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X