اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 4 , 3 , 2 , iPad Mini در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من آیپد مینی ios 6.1.2 دارم. با آموزش توی پست اول میتونم جیلبریکش کنم؟
    ممنون
    ویرایش توسط mnz1365 : https://i-phone.ir/forums/member/63180-mnz1365 در ساعت 24-03-2013, 01:16 PM

نظر

• بله دوست عزیز اینم سرورها و لینک های مختلف دانلود:
      evasi0n iOS 6.x Jailbreak - official website of the evad3rs

نظر

• من آیپدم رو کارکرده خریدم. جلبریک نشده ولی تعدادی بازی و نرم افزار روش نصب هست.
        الان میخوام جیلبریکش کنم ولی قبلش میخوام هرچی که روش قبلا نصب شده رو حذف کنم و مثل روز اولش بشه.یه جورایی ریستورش کنم ولی آپدیت نشه .
        اگه الان به آیتونز وصلش کنم و قسمت appها رو سینس کنم کافی هست یا راه بهتری وجود داره؟
        اگه امکانش هست همینجا برام توضیح بدین که باید چیکار کنم یا اینکه لینکی بذارید که بتونه کمکم کنه ..
        ممنون

نظر

• بازی ها خریداری شده توسط اپل آیدی اون شخص هست؟
          شمت فریمور همین ورژنی که هستید رو باید دانلود کنید و بعد ریستور.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
          http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html
          اگه با اپل آیدی اون شخص ریخته شده باشه بعید میدونم بتونید سینس کنید.
          می تونید با ifunbox این کار رو انجام بدید.
          موفق باشید

نظر

• شرمنده دوستان، شاید این بحث به اینجا مربوط نباشه ، ولی چون ورژن 6.1.3 اومده ،مگه میشه دوباره همین فریمور 6.1.2 رو ریخت رو آیپد؟
            آخه قبلا خونده بودم که فقط میشه به آخرین ورژنی که اپل داده بیرون ریستور کرد .
            اگه در این زمینه هم راهنمایی کنید ممنون میشم ...
            یه سئوال مبتدیانه در مورد این تاپیک:
            من برنامه evasi0n-win-1.5.3 رو الان برای جیلبریک دانلود کردم. برنامه باید نصب بشه روی کامپیوتر ؟ و بعدش آیپد رو وصل کنم و برنامه رو اجرا کنم و جیلبریک ...؟
            بازم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
              شرمنده دوستان، شاید این بحث به اینجا مربوط نباشه ، ولی چون ورژن 6.1.3 اومده ،مگه میشه دوباره همین فریمور 6.1.2 رو ریخت رو آیپد؟
              آخه قبلا خونده بودم که فقط میشه به آخرین ورژنی که اپل داده بیرون ریستور کرد .
              اگه در این زمینه هم راهنمایی کنید ممنون میشم ...
              یه سئوال مبتدیانه در مورد این تاپیک:
              من برنامه evasi0n-win-1.5.3 رو الان برای جیلبریک دانلود کردم. برنامه باید نصب بشه روی کامپیوتر ؟ و بعدش آیپد رو وصل کنم و برنامه رو اجرا کنم و جیلبریک ...؟
              بازم ممنون
              اگهSha sha داشته باشيد مي تونيد به ٦.١.٢ ريستور كنيد
              در مورد سوال دومتون بله اين يك برنامه هستش بعد نصب شدن بروي كامپيوتر فقط دستگارو وصل مي كنين بعد وارد برنامه مي شيد و خود برنامه شروع به جيلبريك كردن مي كنه

نظر

• ویرایش:
                با موفقیت آیپد مینی جیل شد.
                سورس انجمن رو اد کردم. الان هر برنامه ای توی سورس انجمن هست و من نصب کنم با ورژن 6.1.2 سازگاره؟ راستی از کجا بدونم برنامه مخصوص آیپد هست یا آیفون؟ فرقی ندارن؟
                میشه چندتا سورس خیلی معروف و خوب رو معرفی کنید ؟
                مرسی
                ویرایش توسط mnz1365 : https://i-phone.ir/forums/member/63180-mnz1365 در ساعت 25-03-2013, 01:55 AM

نظر

• سلام
                  من آیپد 3 نیو با فریمور 5.1.1 جیلبریک شده دارم.الان میخوام 6.1.2 رو بزنم.تو سیدیا shsh 5.1.1 فقط نوشته! حالا باید چی کار کنم؟ یعنی اصلا نمیشه به 6.1.2 آپدیت و جیل کنم؟!!

نظر

• نه.چون الان ورژن 6.1.3 اومده اپل آپدیت به 6.1.2 رو بسته.تنها راه اینه که shsh 6.1.2 رو داشته باشید که ندارید!فعلا روی همین ورژن بمونید صبر کنید ببینید اصلا 6.1.3 جیلبرک میشه یا نه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                      نه.چون الان ورژن 6.1.3 اومده اپل آپدیت به 6.1.2 رو بسته.تنها راه اینه که shsh 6.1.2 رو داشته باشید که ندارید!فعلا روی همین ورژن بمونید صبر کنید ببینید اصلا 6.1.3 جیلبرک میشه یا نه.
                      یعنی هیچ جوری نمیشه؟!! با کاستوم فریمور و .... من یادم میاد آیپادم رو خیلی راحت بدون توجه به آخرین فریمور خیلی راحت ریستور میکردم!

نظر

• نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                        یعنی هیچ جوری نمیشه؟!! با کاستوم فریمور و .... من یادم میاد آیپادم رو خیلی راحت بدون توجه به آخرین فریمور خیلی راحت ریستور میکردم!
                        اگه shsh داشتيد نميتونستيد ريستور به 6.1.2 كنيد

نظر

• سلام .یدونه iphone 4s که ورژن گوشی 6.1.2 ولی از طریق خود گوشی اپدیت کرده می خواستن بدونم اگه با evasion 1.5.3 جیلبریک بشه مشکلی نداره که از طریق ota اپدیت شده.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdavi30 نمایش پست ها
                            سلام .یدونه iphone 4s که ورژن گوشی 6.1.2 ولی از طریق خود گوشی اپدیت کرده می خواستن بدونم اگه با evasion 1.5.3 جیلبریک بشه مشکلی نداره که از طریق ota اپدیت شده.ممنون
                            خیر هیچ مشکلی نیست

نظر

• با تشکر ، روی آیپد 2 تست شد و کار می کنه ...

نظر

• سلام
                                من آیپد 3 نیو با فریمور 5.1.1 جیلبریک شده دارم.الان میخوام 6.1.2 رو بزنم.تو سیدیا shsh 5.1.1 فقط نوشته! حالا باید چی کار کنم؟ یعنی اصلا نمیشه به 6 آپدیت و جیل کنم؟!!

نظر

صبر کنید ..
                                X