اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 4 , 3 , 2 , iPad Mini در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ashkha87 نمایش پست ها
    این نوشته 6.1.3 جبل میشه چرا میگید نمیشه؟
    iOS 6.1.3 Jailbreak | Apple iOS Jailbreak | EvasionJailbreak 6.1.3 Untethered | Evasion 1.5.4
    اولاً اين سايتى كه شما ميگى،سايت رسمى evasi0n نيست و سايت رسمى اون، www.evasi0n.com هست كه همين الان رفتم توش و خبرى از جيلبريك ٦.١.٣ نبود.
    دوماً جيلبريك ٦.١.٣ اومده. اما فقط براى دستگاه هاى a4 و پايين تر و مدل هاى جديد هيچ جوره جيلبريك نميشن.
    سوماً تاريخى آخرين پست اين تاپيك مال ١٥ روز پيشه. يعنى تمامى خبر ها هم تا ١٥ روز پيشه.
    و چهارم اينكه سايت هاى زيادى الكى اين خبرو پخش كردند. شما منتظر باشين. اگه اومد توى انجمن سريع اعلام ميشه.
    موفق باشيد

نظر

• من از چندجا پرسيدم گفتن جيلبريك باترى رو فاسد ميكنه و توصيه كردن اين كاررو نكن.حقيقت داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
        من از چندجا پرسيدم گفتن جيلبريك باترى رو فاسد ميكنه و توصيه كردن اين كاررو نكن.حقيقت داره؟
        خیر ، همچین چیزی صحت نداره و هیچ مشکلی برای باتری ندارد.

نظر

• سلام دوستان
          من یه ipad 4 با ios 6.0.1 دارم. میتونم با evasi0n_win_v1.5.3 جیلبریک کنم؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m2 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من یه ipad 4 با ios 6.0.1 دارم. میتونم با evasi0n_win_v1.5.3 جیلبریک کنم؟
            ممنون
            بله ، مشکلی ندارد.

نظر

• دوستان گروه گم نام UnthereadJB جیلبریک نسخه ۶.۱.۳ و ۶.۱.۴ را عرضه کرده این نرم افزار فعلا فقط برای لینوکس است. دوستان لطفا تست کنند و خبر بدهند اگر واقعی است!
              این گروه قبلا جیلبریک ۵.۱.۱ هم عرضه کرده بود و این خبر خوشیست زیرا امکان فیک بودن را پایین می آورد
              کسی تست کرده ؟

http://danilaa86.dl.rapidpars.com/18...B%20#proof.3gp

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                دوستان گروه گم نام UnthereadJB جیلبریک نسخه ۶.۱.۳ و ۶.۱.۴ را عرضه کرده این نرم افزار فعلا فقط برای لینوکس است. دوستان لطفا تست کنند و خبر بدهند اگر واقعی است!
                این گروه قبلا جیلبریک ۵.۱.۱ هم عرضه کرده بود و این خبر خوشیست زیرا امکان فیک بودن را پایین می آورد
                کسی تست کرده ؟

http://danilaa86.dl.rapidpars.com/18...B%20#proof.3gp
                بله این صحیح هست و دیوایس با موفقت جیلبریک میشود خیلی از کاربران فروم های همسایه توانسته اند

نظر

• نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                  بله این صحیح هست و دیوایس با موفقت جیلبریک میشود خیلی از کاربران فروم های همسایه توانسته اند
                  اگر واقعا مشکلی یا باگی نداره . لطفا آموزش این جلبریک رو بزارید .

نظر

• دوستان خواهشا اگر جیلبریک آیپد مینی نسخه 6.1.3 اومده لطفا آموزش رو قرار بدید .

نظر

• Ipad mini ios 6.1 با موفقيت جيلبريك شد
                      سباس فراوان

نظر

• سلام دوستان
                        حالا كه ios 7 هم اومد، براي جيل كردن آيپد 4 هنوزم بايد صبر كرد؟؟؟؟

نظر

• دوستان من ای پد 2 دارم وورژن ان 4.3.3 است و جیلبیریک هم شده حالا میخوام به ای او اس 6 تبدیل کنم چکار باید انجام بدهم لطفا مرا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط parhamtell نمایش پست ها
                            دوستان من ای پد 2 دارم وورژن ان 4.3.3 است و جیلبیریک هم شده حالا میخوام به ای او اس 6 تبدیل کنم چکار باید انجام بدهم لطفا مرا راهنمایی کنید
                            به ورژن 6 نمی تونید بروید و فقط به آخرین ورژن 7.0.3 می تونید بروید.

نظر

• با سلام
                              ببخشيد pp25 برنامه هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidof نمایش پست ها
                                با سلام
                                ببخشيد pp25 برنامه هست؟
                                بله
                                برنامه ای برای نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبریک
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X