اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش رفع ارور در زمان ریستور و فعال کردن (active) سیمکارت در ios6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش رفع ارور در زمان ریستور و فعال کردن (active) سیمکارت در ios6

وقتی به Ios6 ریستور میکنیم، ممکن است در زمان راه اندازی اولیه نتوانیم از مرحله فعال کردن گوشی عبوی کنیم. و با پیام please insert sim مواجه می شویم. و قسمت لوگوی اپراتور هم عبارت no sim نوشته میشود. این مشکل ربطی به لاک یا آنلاک بودن ندارد.
    برای رفع این مشکل ابتدا باید یک سیمکارت خارجی تهیه کنید. معمولا گوشیهای آنلاک اپراتور سیمکارت خارجی دارند. اگر گوشی شما چنین سیمکارتی نداشت از دوستان و آشنایان که گوشی آیفون داره بگیرید. یا اگه کسی به خارج از کشور مسافرت داشته معمولا سیمکارت خارج داره.
    بعد از قرار دادن سیمکارت در گوشی، اون رو روشن کرده و دقت داشته باشید از لیست کشورها کشوری را انتخاب کنید که سیمکارت شما مربوط به آن است. مثلا اگر سیمکارت امارات را گذاشته اید، کشور امارات را انتخاب کنید و حتی زبان را نیز عربی انتخاب کنید. و ترجیحا یکبار نیز ریستارت کنید.
    حال با خیال راحت میتوانید گوشی را فعال کنید. پس از فعال سازی می توانید سیمکارت را عوض کرده و از سیمکار ت ایران استفاده کنید.
    همچنین می توانید تمام تنظیمات را به حالت دلخواه دراورید.
    موفق باشید.

با سلام
    گوشیمو( آیفون 4s) به 1OS 6.1 آپدیت کردم.
    گوشی لاک هستش که با گیوی در iOS 5.1.1 آنتن میداد.
    الان نمیتونم با گیوی آلترا ،آنلاک کنم که آنتن بیاد.
    میشه راهنمایی کنید.
    خیلی گشتم به نتیجه نرسیدم.
    ممنون.

- - - - - - - - - -

با سلام
    گوشیمو( آیفون 4s) به 1OS 6.1 آپدیت کردم.
    گوشی لاک هستش که با گیوی در iOS 5.1.1 آنتن میداد.
    الان نمیتونم با گیوی آلترا ،آنلاک کنم که آنتن بیاد.
    میشه راهنمایی کنید.
    خیلی گشتم به نتیجه نرسیدم.
    ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط Hesaab نمایش پست ها
      وقتی به Ios6 ریستور میکنیم، ممکن است در زمان راه اندازی اولیه نتوانیم از مرحله فعال کردن گوشی عبوی کنیم. و با پیام please insert sim مواجه می شویم. و قسمت لوگوی اپراتور هم عبارت no sim نوشته میشود. این مشکل ربطی به لاک یا آنلاک بودن ندارد.
      برای رفع این مشکل ابتدا باید یک سیمکارت خارجی تهیه کنید. معمولا گوشیهای آنلاک اپراتور سیمکارت خارجی دارند. اگر گوشی شما چنین سیمکارتی نداشت از دوستان و آشنایان که گوشی آیفون داره بگیرید. یا اگه کسی به خارج از کشور مسافرت داشته معمولا سیمکارت خارج داره.
      بعد از قرار دادن سیمکارت در گوشی، اون رو روشن کرده و دقت داشته باشید از لیست کشورها کشوری را انتخاب کنید که سیمکارت شما مربوط به آن است. مثلا اگر سیمکارت امارات را گذاشته اید، کشور امارات را انتخاب کنید و حتی زبان را نیز عربی انتخاب کنید. و ترجیحا یکبار نیز ریستارت کنید.
      حال با خیال راحت میتوانید گوشی را فعال کنید. پس از فعال سازی می توانید سیمکارت را عوض کرده و از سیمکار ت ایران استفاده کنید.
      همچنین می توانید تمام تنظیمات را به حالت دلخواه دراورید.
      موفق باشید.
      سلام ، با این روش هم جواب نداد. و هنوز پیغام no sim میاد.

نظر

صبر کنید ..
      X