اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نقشه آفلاین بدون نیاز به جیلبریک چیه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین نقشه آفلاین بدون نیاز به جیلبریک چیه ؟

سلام
    دوستان بهترین نقشه آفلاین بدون نیاز به جیلبریک چیه ؟ نقشه ها در حد نقشه های گوگل با جزئیات خوب باشه
    غیر از sygic که گرونه
    ویرایش توسط drsaeid : https://i-phone.ir/forums/member/9591-drsaeid در ساعت 04-02-2013, 03:04 PM

نوشته اصلی توسط mr.apple
    خود شرکت گوگل گفته این نسخه از نسخه ی اندروید هم بهتر هست.
    این اونوقت افلاینه که معرفی اش میکنید؟!!!

احتیاج به تبادل داده و لود کردن نقشه داره.....

ایشون منظورش یه چیزی هست که مثل sygic افلاین باشه.

نظر

تنها انتخاب همونطور که شما هم گفتین sygic هست متاسفانه بقیه نقشه های آفلاین مناسب ایران نیست
      گوگل مپ تا حدودی آخرین وضعیت رو در خودش ذخیره می کنه ولی در نهایت بازهم آفلاین نیست

نظر

در ایران با توجه به عدم امکان خرید برای هیچ شرکتی روی ساخت اپلیکیشن نقشه افلاین سرمایه گذاری نمیکنه .
        ولی اگر جیلبریک کردین قطعا xgps بهترین و کاملترین نقشه است.

نظر

فقط sygic

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
            فقط sygic
            سایجیک بسیار نویگیتور خوبی هستش . ولی نقشه خیلی خوبی نیست .
            شما اگر در انومبیل تان به راهنما نیاز داشته باشید کارایی در حد توصیف شما است ( هر چند دوست عزیز متاسفانه من و شما از تجربه داشتن نویگیتورهایی مثل توم توم محروم بودیم که سایجیک برامون رویای هستش)* ولی اگر به نقشه نیاز داشته باشید ساجیک هیچ نوع دیتیل و تصویر مشخصی براتون ترسیم نمیکنه و کلا به درد ماشین سواری میخوره . ضمنا ساجیک در شهرهای کوچک ایران خیلی محدود است.

نظر

امکان دیدن مسیر طی شده توی نقشه هست ؟
              بطوریکه مثلا وقتی وارد جنگل/دریا/بیابان میشی بتونی از روی مسیر طی شده راه برگشت رو پیدا کنی .

xGPS رو نصب کردم ، وقتی برنامه رو میبندم ( حتی از مولتی تسکینگ ) دوتا آیکون ماهوره سبز و زرد بالای صفحه میمونه تا ریست کنم گوشی رو
              ویرایش توسط drsaeid : https://i-phone.ir/forums/member/9591-drsaeid در ساعت 06-02-2013, 03:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                امکان دیدن مسیر طی شده توی نقشه هست ؟
                بطوریکه مثلا وقتی وارد جنگل/دریا/بیابان میشی بتونی از روی مسیر طی شده راه برگشت رو پیدا کنی .

xGPS رو نصب کردم ، وقتی برنامه رو میبندم ( حتی از مولتی تسکینگ ) دوتا آیکون ماهوره سبز و زرد بالای صفحه میمونه تا ریست کنم گوشی رو
                اگر توی جنگل و ... در خارج از محدوه باشید خیابان یا مکان مورد نظر رو انتخاب میکنید و ساجیک به صورت فلش شمارو به سمت مکان مورد نظرتون هدایت میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                  اگر توی جنگل و ... در خارج از محدوه باشید خیابان یا مکان مورد نظر رو انتخاب میکنید و ساجیک به صورت فلش شمارو به سمت مکان مورد نظرتون هدایت میکنه

دنبال برنامه ای هستم که بتونه مسیر طی شده رو روی نقشه نشون بده . نه صرفا مسیریابی کنه .

نظر

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                    دنبال برنامه ای هستم که بتونه مسیر طی شده رو روی نقشه نشون بده . نه صرفا مسیریابی کنه .
                    Motian xgps هست که علاوه بر اینها سرعت ماکزیمم و مینیموم و نمودار تغییرات ارتفاع و ... رو هم میده
                    امکان دانلود نقشه و استفاده از اون به صورت افلاین هم داره و امکانات بسیار دیگر

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                      در ایران با توجه به عدم امکان خرید برای هیچ شرکتی روی ساخت اپلیکیشن نقشه افلاین سرمایه گذاری نمیکنه .
                      ولی اگر جیلبریک کردین قطعا xgps بهترین و کاملترین نقشه است.
                      دوست عزیز پست اول رو بخونید نوشتن جیلبریک نکردن
                      به نظر من سایجیک از همش کاملتره.

نظر

من گوشیم 6.1.3 هست و جلبریک نمیشه، یعنی اصلا نمیتونم هیچ برنامه gps و نقشه شهرهای ایران رو داشته باشم حتی به صورت آفلاین؟

نظر

نوشته اصلی توسط arezoo1982 نمایش پست ها
                          من گوشیم 6.1.3 هست و جلبریک نمیشه، یعنی اصلا نمیتونم هیچ برنامه gps و نقشه شهرهای ایران رو داشته باشم حتی به صورت آفلاین؟
                          متاسفانه نقشه افلاین که ایران رو پشتیبانی کنه خوب پیدا نمیشه

بهترین اون سایجیک هست که خب باید از طیق اپ استور بخرید و بهترن نقشه افلاین ایران هست

این هم لینک دانلود اپ استور

البته این برنامه قیمتش 39.99 دلار امریکا هست که خب قیمت بالایی داره

اگر افلاین نمیخواهید برنامه google maps رایگان در اپ استور موجود هست که اون هم الان برای ایران بهترین گزینه هست

این هم لینک دریافت از ایتیونز

به نظر من اگر نقشه ایران میخواهید و افلاین بودن اون مهم نیست براتون بهترین گزینه همین گوکل مپز هست که هم کاملترین نقشه ایران رو داره و هم امکانات خوبی رو میده
                          ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 14-04-2013, 05:48 PM

نظر

من گوگل مپ رو دانلود کردم از app store اما اون هم آلاین کار نمی کنه، مدام پیغام میده به اینترنت وصل شو

نظر

Maps 2 go رو دانلود کنید. فقط تهران مشهد و اصفهان رو برای دانلود داره و همه راههای کشور. یادمه رایگان شده بود دان کردم اما فکر نکنم قیمت بالایی داشته باشه. شایدم کرک داشته باشه.
                              کلا چون آفلاین هست خیلی خوبه اما کمی کنده و نقشه گوگل دانلود نمیکنه بلکه نقشه اپل هست که همچی کامل نیست.
                              Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                              X