اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ifaith 1.5.1 با ساپورت ios 6.X منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه ifaith 1.5.1 با ساپورت ios 6.X منتشر شد

iFaith v1.5.1

Mac Version?!:

I'm working with @Djayb6 on getting iFaith fully ported to Mac OS. I can't provide an ETA as to when it will be available, but keep an eye out for it!

A5(X)/A6(X) Support?!:

Devices equipped with the A5(X)/A6(X) processor do not currently have any known low level iBoot or DFU exploits to jump start the iFaith payload to initialize the dump and restore. Therefore, support to dump blobs for devices running these processors are not possible at this moment in time. (You can still fetch the latest blobs directly from apple though by clicking the "Show Available SHSH blobs on Server" button.

A5(X)/A6(X) Downgrade?!:

As far as downgrading on A5(X)/A6(X) devices goes... There currently is no publicly known loophole to kick-start a downgrade. So at the moment there is NO public way of downgrading an A5(X)/A6(X) device. For A5(X) devices still running 5.x.x, redsn0w can recycle the first apticket loophole and
    *re-restore* your device as long as you have the essential SHSH blobs. More info on that here.

Windows 8 Users:

You will need to follow this tutorial to get iFaith to run.

Download iFaith-v1.5.1 (for Windows)

در ویندوز 8 به راحتی و بدون هیچ مشکلی کار کرد

نظر

دوستان خیلی ممنون

یک سوال داشتم گفتن shsh فقط برای گوشی های جلبریکه؟؟

من الان روی 6.1 هستم و بدون جیلبریک و الان مراحل رو طی کردم و فایل shsh رو بهم داد..حالا میخوام بدونم این درسته؟؟ یعنی من از روی گوشی بدون جلبریک shsh گرفتم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
        دوستان خیلی ممنون

یک سوال داشتم گفتن shsh فقط برای گوشی های جلبریکه؟؟

من الان روی 6.1 هستم و بدون جیلبریک و الان مراحل رو طی کردم و فایل shsh رو بهم داد..حالا میخوام بدونم این درسته؟؟ یعنی من از روی گوشی بدون جلبریک shsh گرفتم؟؟

دوست عزیز
        تا جای که من اصلاعات دارم ربطی به جیلبرک شدن گوشی نداره .shsh یک امضای الکترونیکی هست که شما به اون می تونین گوشی رو دانگرید کنین به ورِن قبلی .

نظر

نه دوست عزیز ربطی به جلبریک نداره

نظر

با سلام من سوالی داشتم در مورد اینکه بهترین برنامه نرم افزار پایه مثل ifun box چیه چون نسخه جدید ifun box بسیار هنگ میکنه
            ممنون میشم پاسخ بدید

نظر

دوستان من نمی تونم از لینکی که دادین فایل برنامه رو دانلود کنم..
              تو سایت خود برنامه هم رفتم اما نشد.
              نیاز به چیزتر شکن داره؟
              توی خود انجمن آپ نشده که بتونم از همینجا بگیرمش؟

نظر

نوشته اصلی توسط kian.karimi نمایش پست ها
                با سلام من سوالی داشتم در مورد اینکه بهترین برنامه نرم افزار پایه مثل ifun box چیه چون نسخه جدید ifun box بسیار هنگ میکنه
                ممنون میشم پاسخ بدید
                itools

نظر

نوشته اصلی توسط kian.karimi نمایش پست ها
                  ممنون میشم پاسخ بدید
                  بهترین برنامه به نظر من Xilisoft iphone magic هست فقط باید دقت داشته باشید هنگام استفاده به اینترنت وصل نباشید وگرنه کرکش خراب میشه
                  هم نسخه مک داره هم نسخه تحت ویندوز من هر دو نسخه رو استفاده کردم فوق العاده قدرتمند هست

نظر

خب این برنامه برای پشتیبانی از فریمور 6.1.3 به ورژن 1.5.6 اپدیت شد واین هم لینک

نظر

سلام دوست عزیز
                      لینک دانلود 1.5.6 ایراد داره ممنون میشم یک لینک دیگه بذارین

نظر

ورژن 1.5.6

ورژن 1.5.8

ویرایش توسط ka_zadeh : https://i-phone.ir/forums/member/269-ka_zadeh در ساعت 20-05-2013, 11:23 AM

نظر

روی ویندوز 64 بیتی کار نمیکنه
                          لطفا لینک 64 بیتی رو بزارین
                          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                            روی ویندوز 64 بیتی کار نمیکنه
                            لطفا لینک 64 بیتی رو بزارین
                            ممنون
                            بفرمایید

نظر

سلام دوستان سوال داشتم من iphone 5 دارم و ورژن ios 6.1.3 هستش ولي shsh 6.1 دارم الان ميتونم به 6.1 دانگريد كنم و بعد جيلبريك كنم ؟؟؟؟اگر آره 1.5.6 بايد دانلود كنم يا 1.5.8 ؟؟؟؟

ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X