اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه نصب ویندوز روی فلش در مک بوک ایر ؟!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه نصب ویندوز روی فلش در مک بوک ایر ؟!!

سلام من مک بوک ایر 11 دارم هاردش خیلی کمه . میخوام ویندوز نصب کنم روی یه فلش 16 گیگ چجوری میتونم اینکارو کنم ؟!! آخه فلشو تو اون قسمتی که میخوام واسه نصب ویندوز درایو انتخاب کنم نمیشناسه ؟!! خواهشا یکی راهنمایی کنه ؟!!

نوشته اصلی توسط _Shadow_ نمایش پست ها
    سلام من مک بوک ایر 11 دارم هاردش خیلی کمه . میخوام ویندوز نصب کنم روی یه فلش 16 گیگ چجوری میتونم اینکارو کنم ؟!! آخه فلشو تو اون قسمتی که میخوام واسه نصب ویندوز درایو انتخاب کنم نمیشناسه ؟!! خواهشا یکی راهنمایی کنه ؟!!
    سلام عزيز جان
    روي فلش نميتوني نصب كني اصلا ، رابط انتقال ديتا براي نصب سيستم عامل بايد sata يا ssd باشه ، فلش به دليل اينكه رابط usb هستش ، پشتيباني نميشه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
      سلام عزيز جان
      روي فلش نميتوني نصب كني اصلا ، رابط انتقال ديتا براي نصب سيستم عامل بايد sata يا ssd باشه ، فلش به دليل اينكه رابط usb هستش ، پشتيبان نميشه!!!
      آره به اون صورت نمیشه.
      ولی فکر کنم با Portable VirtualBox بشه!
      اینم لینک آموزش:
      How To Install Windows 7 On USB Flash Drive
      .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
        آره به اون صورت نمیشه.
        ولی فکر کنم با Portable VirtualBox بشه!
        اینم لینک آموزش:
        How To Install Windows 7 On USB Flash Drive
        من فكر ميكنم سورس virtual box portable براي os x وجود نداشته باشه
        اين روش به نظر من اصلا خوب و منطقي نيست، به دليل اينكه سيستم عامل ويندوز پروسسهاي زيادي رو هارد داره ، مسلما sata يا ssd فركانس مسير بالاي داره كه بتونه انتقال اطلاعات رو بين قطعات ديگه سخت افزاري بعهده بگيره ، فلش اصلا توانايي رو نداره ، و اگه به زور هم نصب بشه اصلا كارايي نداره ، فلش فقط توانايي نصب ويندوز به صورت live رو داره ، و اينكه اين دوستمون فكر كنم منظورشون از طريق بوت كمپ يا مجازي بود!!
        بهر حال روي فلش هيچ كارايي نداره !!

نظر

ممنون که جواب دادین . جایی هست که بتونم هارد واسه مک بوک ایر پیدا کنم نحوه تعویضشو بلدم ولی تو این سایتای ایرانی هارد واسه مک بوک ایر ندیدم ssd هست نوعش ولی با هارد مک بوک پرو فرق میکنه شبیه رم میمونه !!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          سلام عزيز جان
          روي فلش نميتوني نصب كني اصلا ، رابط انتقال ديتا براي نصب سيستم عامل بايد sata يا ssd باشه ، فلش به دليل اينكه رابط usb هستش ، پشتيباني نميشه!!!
          آخه رو هارد اکسترنال میشه !!

نظر

نوشته اصلی توسط _Shadow_ نمایش پست ها
            ممنون که جواب دادین . جایی هست که بتونم هارد واسه مک بوک ایر پیدا کنم نحوه تعویضشو بلدم ولی تو این سایتای ایرانی هارد واسه مک بوک ایر ندیدم ssd هست نوعش ولی با هارد مک بوک پرو فرق میکنه شبیه رم میمونه !!

- - - - - - - - - -

آخه رو هارد اکسترنال میشه !!
            پورتهای usb مخصوصا usb3 بر روی هاردهای مجهز به Engine ,به لطف تکنولوژیهای جدید مجازی سازی و همچنین تبدیل رابطهای sata پشتیبانی میشوند , سیستم عاملهایی که به صورت دسکتاپ قراره نصب و پیکربندی بشند ، به هیچ وجه برای تجهیزاتی که از نوع usb هستند توصیه نمیشه ، مگه بعد از این مجدد مجهز به تکنولوژیهایی بشوند که بشه واقعا procces های یک سیستم عامل رو انالیز و در کمترین زمان ممکن به کاربر و سرویسهای سیستمعامل بدهند.
            اهاردهای SSDدر حال حاضر خیلی گرون هستند ، عملکرد بسیار عالی به دلیل عدم وجود موتور و هد و... ، دقیقا مثل رم اطلاعات رو به صورت رندوم روی سلولهای الکترونیکی ذخیره میکنند و سرعت بسیار بالایی دارن 500 MB/s در ثانیه دارند و از رابطهای Sata3 پشتیبانی میشوند ، مثلا هارد ۳۲۰ گیگابایت SSD الان قیمتی حدود ۷۰۰۰۰۰ تومان دارند.
            هاردهای sata به دلیل طراحی خاص ایرها و نازک بودن انها توصیه نمیشه .

نظر

من روی هارد ssd اکسترنال هم نتونستم ویندوز نصب کنم
              اگر کسی راهی براش داره خوشحال میشم
              البته یاسین عزیزیه اموزش داده بود ولی نتونستم

نظر

صبر کنید ..
              X