اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دیدن پسورد پشت ستاره ها (*****)

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دیدن پسورد پشت ستاره ها (*****)

با سلام
    این آموزش جهت دیدن پسورد پشت ستاره ها مانند پسورد iD , پسورد در اکانت ها (Firefox , iE ) و .......

برای Firefox

کد زیر را کپی کرده
    کد:
    javascript: var p=r(); function r(){var g=0;var x=false;var x=z(document.forms);g=g+1;var w=window.frames;for(var k=0;k<w.length;k++) {var x = ((x) || (z(w[k].document.forms)));g=g+1;}if (!x) alert('Password not found in ' + g + ' forms');}function z(f){var b=false;for(var i=0;i<f.length;i++) {var e=f[i].elements;for(var j=0;j<e.length;j++) {if (h(e[j])) {b=true}}}return b;}function h(ej){var s='';if (ej.type=='password'){s=ej.value;if (s!=''){prompt('Password found ', s)}else{alert('Password is blank')}return true;}}
    سپس در صفحه ای که مورد نظر هست Paste کنید یعنی اگر برای مثال صفحه اصلی انجمن تخصصی آیفون مد نظر هست بر روی همان نام i-phone.ir/forums این کد را Paste کنید و اینتر را بزنید

برای برنامه های ویندوز :

این برنامه را دانلود کنید
    سپس بعد از باز کردن آن موس را روی کله آدمک ببرید و بکشید هرجا که مد نظرتون هست

برای اینترنت اکسپلورر
    این برنامه را دانلود کنید
    برنامه را باز کنید
    سپس بعد از باز کردن صفه مورد نظر روی Show internet explorer password کلیک کنید سپس پنجره ای باز میشود محتوی پسورد
    ویرایش توسط Ali XerroR : https://i-phone.ir/forums/member/8-ali-xerror در ساعت 08-11-2009, 02:57 AM
    OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW

فقط دوستان توجه داشته باشن که این انجمن یک انجمن کاملا تخصصی هست و استفاده های غیر از مواقع ضروری از آموزش های موجود خلاف اخلاق می باشد. و اگر چیزی رو میدونیم که دیگران نمیدونن نباید باعث سو استفاده از اون مطلب بشه.

متشکرم
    پیروز باشید.
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

در مورد این برنامه ariskkey.exe که برای IE گذاشتید من طرز کارشو بلد نیستم در صورت امکان بیشتر توضیح بدید.

نظر

کافیه برنامه را که باز کردید صفحه IE مورد نظر رو نیز باز کنید و روی Show internet explorer password که در برنامه است کلیک کنید
        OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW

نظر

اینجا که نمیشه کپی کرد !!!

نظر

صبر کنید ..
          X