اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل عجيب آيفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل عجيب آيفون 4s

سلام به همه.

يه مشكل عجيب واسه گوشي آيفون 4s م پيش اومده الان موندم سخت افزاريه يا نرم افزاري!!!
    زماني كه روي ios 5.1.1 بوم يعد از مدتي متوجه شدم كه وقتي فايل هاي تصويري يا صوتي را داخل گوشي باز مي كنم صداشون بيرون نمياد(چه با خود گوشي گرفته باشم چه غيره)... ولي هنگامي كه بهم زنگ مي زنن يا اسمس مي دن صداي اسمس يا رينگتونش مياد سيري خانوم هم بلبل زبوني مي كنه... وصداي زنگ هشدار و هشدار تقويم هم مياد و مشكلي نداره... واسه صحبت كردنم مشكلي ندارم صدا خوب مياد و ميره...وقتي با هدفون به آهنگ اينا گوش ميدم صدا خيلي خوبه... حالا بعد از مدتي بكاپشو ريستور كردم.. ديدم مشكل حل شده ولي باز مشكل پيش اومد و من هم ريستور كردم به ios6.0.1 كه مشكل همچمنان ادامه داره.... حالا هم كه رو 6.1 هستم باز مشكل هست...بعد از بررسي ها فهميدم گوشي آيفون 4s حالا بقيشونو نميدونم كه يك بلندگو داره و يك ميكروفون... حالا من گيجم اگه بلنگوش مشكل داره پش چرا فقط واسه كليپ و اينا مشكل هست چرا اس ام اس و رينگتون و ساعت هشدار و هشدار تقويم كار مي كنند.... راستي اين گزينه هم غير فعال شده و وقتي از هندزفري استفاده مي كنم باز فعال ميشه.

حالا از دوستاني كه تجربياتي در اين زمينه دارند يا ميتونن به شكلي كمك كنن خواهش مي كنم راهنمايي بفرمايند و نظراتشونو بدن

با تشكر از همه.
    ویرایش توسط M.Soleimani : https://i-phone.ir/forums/member/82258-m-soleimani در ساعت 04-02-2013, 05:15 PM

ریستور کردید بکاپ برگردوندید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      ریستور کردید بکاپ برگردوندید؟
      بله هردوشونو تست كردم هم با برگردوندن بكاپ هم بدون برگردوندن بكاپ!!!

نظر

كسي نميتونه كمك كنه؟

نظر

اگه نرم افزاری بوده باشه با ریستور حل میشده.
          اگه تهران هستید یک سر به دفتر انجمن بزنید بد نیست میتونن راهنمایی کنن.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
            اگه نرم افزاری بوده باشه با ریستور حل میشده.
            اگه تهران هستید یک سر به دفتر انجمن بزنید بد نیست میتونن راهنمایی کنن.
            http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
            ممنون دوست عزيز ولي فكر نكنم سخت افزاري باشه چون صداي رينگتون و اس ام اس اينا مياد حتي سيري هم بدون مشكل كار ميكنه!! بنطرت نرم افزري چيرزي وجود داره كه بشه گوشيو باهاش اسكن كرد و از مشكلات احتماليش باخبر شد... چ سخت افزاري چ نرم افزاري؟

نظر

سلام دوست عزیز
              من همین مشکل رو داشتم دقیقا درکت میکنم خودتو الاف نرم افزار نکن من نصف ایران و گشتم دارم اینو میگم مشکلت سخت افزاریه تنها توصیه ای کهمیتونم بکنم اینه گوشیتو دست هر کسی نده من یه جا بردم تقریبا اشنا بود الان حدود 1 ماهه درست شده !! در ضمن اینمبگم اگه فیلم برداری کنی موقع پخشش صدا نداره اینم برا اطمینانت گفتم

نظر

نوشته اصلی توسط amir2371 نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز
                من همین مشکل رو داشتم دقیقا درکت میکنم خودتو الاف نرم افزار نکن من نصف ایران و گشتم دارم اینو میگم مشکلت سخت افزاریه تنها توصیه ای کهمیتونم بکنم اینه گوشیتو دست هر کسی نده من یه جا بردم تقریبا اشنا بود الان حدود 1 ماهه درست شده !! در ضمن اینمبگم اگه فیلم برداری کنی موقع پخشش صدا نداره اینم برا اطمینانت گفتم
                امير جان مشكلم يه خورده عجيبه:

سلام دوست عزيز
                ميشه بگي كجا درستش كردي؟ يا اينكه چه قطعه اي رو عوض كردي؟

نظر

دوست عزیز گوشی شما در حالت Airplay قرار گرفته دلایل زیادی هم میتونه داشته باشه از آبخوردگی و ضربه گرفته تا استفاده از داکهای متفرقه چینی غیر استاندارد , کابلها و شارژرهای بی کیفیت و یسری عوامل دیگه که هر کدوم میتونه باعث بروز این مشکل باشه و برای اینکه بخوای مطمعن بشی باید یسری تست انجام بدی نا گفته نمونه که این مشکل ارتباطی به نرم افزار گوشی نداره اینهارو گفتم چون خودم یه مدتی دچار این درد بودم

نظر

كسرا جان چطوري گوشي شما درست شد؟ چيكارش كردين؟

نظر

دو نمونه از این ایراد رو بنده برطرف کردم یکی گوشی خودم که در اثر آبخوردگی این ایراد رو پیدا کرده بود و دیگری گوشی یکی از دوستان که در اثر استفاده از داک متفرقه اینجوری شده بود گوشی که با داک ایراد پیدا کرده بود با تعویض قسمت فلت کانکتور شاررژ برطرف شد و گوشی خودم هم با یه سرویس و شستشو و رفع سولفاته در قسمت کانکتور رفع گردید در کل میخوام بگم که در بیشتر حالت به فلت کانکتور شارژ مربوط میشه چون تو تشخیص در اتصال و همچنین در نوع اتصال مشکل داره که گوشی در حالت ایرپلی قرار میگیره

نظر

سلام دوستان:ممنون میشم اگه یکی جواب سوال منو بده.
                        من 1 آیفون 4s دارم که وقتی کسی که زنگ میزنه انعکاس صدای خودشو میشنوه و صدای من هم شفاف و واضح نیست برای اون .مشکل چیه؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز من کرمانشاهی هستمو نمیخوام برا کسی که تو تهرانه تبلیغ کنم من پرسیدم بردم پیش یکی تو خیابون صادقیه پاساژ پردیس 2 تا برادر تعمیرکار بودن اسم یکیشون روحالله بود والا گوشیمو از 1/11 تحویل گرفتم تا الان مشکلی نداره حد اقلش اینه این تعمیرکارا 4 بار ایفون باز کردن مثل بعضیا نیستن رو گوشی ملت تعمیرکاری یاد میگیرن اینارو گفتم چون خودم مدت زیادی درگیرش بودم

نظر

نوشته اصلی توسط kasra.m نمایش پست ها
                            دو نمونه از این ایراد رو بنده برطرف کردم یکی گوشی خودم که در اثر آبخوردگی این ایراد رو پیدا کرده بود و دیگری گوشی یکی از دوستان که در اثر استفاده از داک متفرقه اینجوری شده بود گوشی که با داک ایراد پیدا کرده بود با تعویض قسمت فلت کانکتور شاررژ برطرف شد و گوشی خودم هم با یه سرویس و شستشو و رفع سولفاته در قسمت کانکتور رفع گردید در کل میخوام بگم که در بیشتر حالت به فلت کانکتور شارژ مربوط میشه چون تو تشخیص در اتصال و همچنین در نوع اتصال مشکل داره که گوشی در حالت ایرپلی قرار میگیره
                            سلام كسرا جان! وقتي بخاي گوشيو درست كني! معلومه كه اين گوشي باز شده؟ اگه هست راهي نيست كه مشخص نباشه؟ هزينه انجام اينكار چقدره؟ بعد ضمانتي براي تعمير درست آن داده ميشه! چقدر زمان ميبره تعميرش؟ با تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط M.Soleimani نمایش پست ها
                              سلام كسرا جان! وقتي بخاي گوشيو درست كني! معلومه كه اين گوشي باز شده؟ اگه هست راهي نيست كه مشخص نباشه؟ هزينه انجام اينكار چقدره؟ بعد ضمانتي براي تعمير درست آن داده ميشه! چقدر زمان ميبره تعميرش؟ با تشكر
                              سلام
                              ببخشید که دیر به دیر جواب میدم.
                              صدرصد برای رفع ایراد احتیاج به باز شدن گوشی هست خوشبختانه پیچ گوشیهای آیفون چون مشکی نیست با یکی دو سری باز شدن نشون نمیده و از بیرون معلوم نمیشه مگر اینکه دندانه های پیچ در اثر باز شدن مداوم از بین بره یا زمانی که گوشی باز شد اثر دست تعمیرکار و همچین موارد دیگه معلوم میکنه که گوشی باز شده میخوام راحت بهت بگم که تا گوشی باز نشه معلوم نمیشه که تعمیر شده یا نه مگر اینکه رزوه پیچهای گوشی از بین بره برای هزینه هم تا نوع ایراد و نحوه برطرف کردن اون معلوم نشه نمیشه دقیق گفت که چقدر میشه یه موقع هست که گوشی شما احتیاج به تعویض قطعه پیدا میکنه کلا حالتهای مختلف داره درضمن وجدان تعمیرکار رو هم باز باید در نظر بگیری برای ضمانت هم باز برمیگرده به نوع ایراد و رفع اون . زمان هم نمیخواد زیاد نگران باشی چون زمانی نمیبره امیدوارم فقط و فقط در مشخص کردن نوع ایراد گوشیت تونسته باشم کمک کوچیکی بهت کرده باشم تا به بیراهه و گمراهی نروی وسلام

پی نوشت:
                              اینو راستی یادم رفت بگم مشکلاتی رو که این روزها کاربران اپل در ایران رو گریبان گیر کرده و با اون مواجه هستن پیدا کردن تعمیرکار معتمد و کاربلد هست که برای محصولات اپل بالخص آیفون به خاطر انحصاری بودن برند " نبود نمایندگی های معتبر تعمیراتی با نظارت شرکت مادر" وارانتی یا گارانتی های درست و درمون و همچنین قیمت های گذافی رو که مصرف کنندگان برای محصولات پرداخت میکنن خیلی سخت شده به جرعت میتونم بگم که نودوپنج درصد تعمیرکارهای موبایل در ایران تجربی هستن و کثیر هستن اون دسته از تعمیرکارانی که اصول تعمیرات رو رعایت کرده و بر پایه علمی بخوان جلو برن کافیه فقط ازشون بپرسی که فلوچارت چیه یا نقشه خونی بلدن یا یه برد موبایل رو تشریح کن همین جوری وای میسن تو چشمات نگاه میکنن فقط در حد تعویض قاب و تعویض قطعات ساده موبایل یه جورایی تعویض کارن تا تعمیرکار به همین دلیل هم تعمیر گوشی های گران قیمت خیلی سخت شده و در پروسه دادوستد تعمیراتی بیشترین کسی که متضرر میشه کسی نیست بجز صاحب مال خود بنده به شخصه در دادن گوشی های ازران قیمت نوکیا و غیره به دست تعمیرکاران خیلی راحت ترم تا اینکه گوشی مثل آیفون رو بخوام بدم بیرون برام تعمیرکنن اینهارو نگفتم که بخوام خدایی نکرده در حق تعمیرکاها اجهاف کنم و خواهشن کسی هم بیخودی جبهه نگیره متاسفافه حقیقت محضیه که در مملکت ما وجود داره و کاریش نمیشه کرد. رفع ایراد گوشی توسط تعمیرکاری نمیتونه مهر تاییدی باشه بر حرفه ای بودن اون تعمیرکار این مسئله رو باید در اکثریت رضایتمندی ارباب رجوع دید .
                              ویرایش توسط kasra.m : https://i-phone.ir/forums/member/21818-kasra-m در ساعت 18-03-2013, 02:50 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X