اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کند شدن شدید سرعت ایپاد تاچ ۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کند شدن شدید سرعت ایپاد تاچ ۳

من یک ایپاد تاچ ۳ دارم اوایل خرید درست کار میکرد تا اینکه به ios 5.1.1 اپدیت کردم و هنگی شد یعنی سرعتش پایین امد بعد من اون به ios4.3.3دانگرید کردم و جیلبرک کردم ولی هنوز سرعت ایپاد خیلی پایین وهنگی و موقع کار کردن خیلی سرعت پایینی داره هنگام بازی و کار کردن با اپلیکیشن های مختلف اگه کسی میتونه کمکم کنه لطفا بگه

کمک کمک کند شدن شدید سرعت ایپاد تاچ ۳

نوشته اصلی توسط armen21 نمایش پست ها
    من یک ایپاد تاچ ۳ دارم اوایل خرید درست کار میکرد تا اینکه به ios 5.1.1 اپدیت کردم و هنگی شد یعنی سرعتش پایین امد بعد من اون به ios4.3.3دانگرید کردم و جیلبرک کردم ولی هنوز سرعت ایپاد خیلی پایین وهنگی و موقع کار کردن خیلی سرعت پایینی داره هنگام بازی و کار کردن با اپلیکیشن های مختلف اگه کسی میتونه کمکم کنه لطفا بگه
    جيلبريك عموما كمي هنگ ايجاد ميكنه!
    در كل شما الان در چه حدي گير داره؟
    خيلي زياده؟

نظر

دوست عزیز این چیز بعیدی نیست!!!!!
      ۱.جیلبریک همون طوری که آقا/خانم SaNbOy گفتن سرعت رو پایین می آره!!!
      ۲.آیپاد ۳ به دلیل این که رمش نسبت به آیپاد ۲ زیاد نشد و فقط گرافیکش زیاد شد این مشکل رو داره!!!!
      برای پیشنهاد هم من هر وقت سرعت پایین احساس می کنم یک بار خاموش و روشن می کنم!!!!
      برای حل مشکلت هم من در مورد جیلبریک و دانگرید و ... چیزی نمی دونم اما تا جایی که می دونم آی او اس ۶ سرعتش نسبت به ۵ خیلی خیلی بیشتره!!!!
      پس هر طوری که می دونی آی او اس ۶ بریز و جیلبریک کن!!!
      البته شایدم همون ۴ سریع تر باشه من ۴ رو نمی دونم اما امتحانش ضرری نداره بعد اگه دیدی با آی او اس ۶ سرعتت خیلی پایین تره دوباره دانگرید کن!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
        جيلبريك عموما كمي هنگ ايجاد ميكنه!
        در كل شما الان در چه حدي گير داره؟
        خيلي زياده؟
        بله انگار نه انگار که یکی از محصولات اپل را دارم

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
          دوست عزیز این چیز بعیدی نیست!!!!!
          ۱.جیلبریک همون طوری که آقا/خانم SaNbOy گفتن سرعت رو پایین می آره!!!
          ۲.آیپاد ۳ به دلیل این که رمش نسبت به آیپاد ۲ زیاد نشد و فقط گرافیکش زیاد شد این مشکل رو داره!!!!
          برای پیشنهاد هم من هر وقت سرعت پایین احساس می کنم یک بار خاموش و روشن می کنم!!!!
          برای حل مشکلت هم من در مورد جیلبریک و دانگرید و ... چیزی نمی دونم اما تا جایی که می دونم آی او اس ۶ سرعتش نسبت به ۵ خیلی خیلی بیشتره!!!!
          پس هر طوری که می دونی آی او اس ۶ بریز و جیلبریک کن!!!
          البته شایدم همون ۴ سریع تر باشه من ۴ رو نمی دونم اما امتحانش ضرری نداره بعد اگه دیدی با آی او اس ۶ سرعتت خیلی پایین تره دوباره دانگرید کن!!!!
          دوست عزیز رو ایپاد ۳ نمی شه ios 6 نصب کرد من الان ios4.3.3ام ولی سرعتم نسبت به قبل خیلی پایین تره با خاموش روشن کردنم درست بشو نیست

نظر

کند شدن شدید سرعت ایپاد تاچ ۳

بله انگار نه انگار که یکی از محصولات اپل را دارم
            توبيك هايي كه از سيديا نصب كرديد چيا هستن؟

نظر

دوست عزیز رو ایپاد ۳ نمی شه ios 6 نصب کرد من الان ios4.3.3ام ولی سرعتم نسبت به قبل خیلی پایین تره با خاموش روشن کردنم درست بشو نیست
              بلی راست می گید من معذرت می خوام!!!!
              یک بار از جیلبریک درش بیارید ببینید درست نمی شه؟؟؟؟
              احتمالا درست می شه که کاریش نمی شه کرد از اشکالات جیلبریک هست!!!

نظر

صبر کنید ..
              X