اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش ipad 2 wifi + 3G 64 GB / پارت LA بسیار تمیز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش ipad 2 wifi + 3G 64 GB / پارت LA بسیار تمیز

یک دستگاه آیپد 2 مشکی تریجی وایفای 64 گیگ پارت آمریکا ( LA) به بالاترین پیشنهاد فروخته میشود.

کلی بازی و برنامه روی دستگاه نصبه و اصطلاحا فول برنامه است

دستگاه بسیار تمیز بوده و به هیچ عنوان ضربه نخورده . گوشه های آیپد برخلاف اکثر ایپد ها که داری ضربه های معمول هست فاقد هر گونه ضربه و تو رفتگی است.

تنها یه خش بسیار سطحی و ریز در کنار ضامن آزاد کننده درب سیم کارت هست که رد سوزن سیم کارت هست و شاید در حد 2 یا 3 میل بیشتر نباشه و یه لکه بالاش هست.

یکی دو تا خش بسیار بسیار سطحی پشت آیپد بغلش هست که رد گارد هست و توی نور مشخص میشه توی عکس نتونستم مشخص کنم بسیار بسیار ناچیز و واقعا به زحمت به چشم میاد

ایپد واقعا تمیز هست سلامت ظاهر و باطن دستگاه رو تضمین میکنم

یه برچسب محافظ هم روی ال سی دی هست ( اگر اشتباه نکنم مارک ZR از این 30 تومنی ها )

یک کیف چرمی بسیار شیک و زیبا با مارک Icarer که هم قابلیت Lock و انلاک شدن اتوماتیک صفحه ی آیپد رو داره و حالت پایه نگهدارنده هم میشه (ipad 2 ICARER Genuine leather smart slim case cover )

یک پک شامل مجموعه بازی ها و برنامه های مخصوص آیپد و IOS حدود 30 گیگ (شاید هم بیشتر) به خریدار تقدیم میشه

قیمت پایه : 1650

دستگاه به بالاترین پیشنهاد فروخته خواهد شد.

قیمت هم فکر کنم مناسب باشه با توجه به لوازمی که داره و البته تمیزی دستگاه

از لحاظ اعتماد سازی با همین یوزر میتونید در انجمن موبایل همسایه یا بازارچه معروف انجمن همسایه سابقه بنده رو ببینید. 126 امتیاز بازارچه خرید و فروش دارم (خواستید لینک میتونم بدم)
    فایل های پیوست شده

تنها دلیل فروش هم اینه که جابجاییش برام سخته و دلیل دیگه ای نداره .

دکمه هوم سفت نیست و روون هست بقیقه دکمه ها هم مشکلی ندارن . وضعیت باطری هم نرمال هست

ایپد واقعا تمیز هست سلامت ظاهر و باطن دستگاه رو تضمین میکنم . فکر میکنم عکس ها گویا باشند

قیمت فروش فوری:1700

قیمت هم فکر کنم مناسب باشه با توجه به لوازمی که داره و البته تمیزی دستگاه

نگاهی به سایتهای مشابه بندازید ایپدی با این مشخصات رو 1800 1900 و 2 تومن قیمت میدن بنابراین قیمت خوبه و لطفا زیر قیمت پایه پیشنهاد ندید که ترتیب اثر داده نمیشه (حتی شما دوست عزیز)

نظر

سلام عزیز
      منم تو فروم همسایه هستم مثل خودت
      اگه ۱۵۰۰ خواستی بدی خبرم کن.
      خوب بفروشی

نظر

ممنون

همون فروم همسایه 1660 فروخته شد

ممنون

نظر

صبر کنید ..
        X