اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز نشدن itunes store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باز نشدن itunes store

سلام بچه ها چند روزه نه با موبايل نه با كامپيوتر نمي تونم itunes store باز كنم با چيز پي ان هم نشد مشكل واسه همه هستش يا فقط براي منه ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    ویرایش توسط hoseinsf : https://i-phone.ir/forums/member/44283-hoseinsf در ساعت 01-02-2013, 12:43 AM

سلام
    من با چیز پی ان باز میکنم ولی بدون چیز پی ان فقط برنامه دانلود نمیکنه

نظر

بنده هم دانلود می کنم هم می رم توش بدون همین چیزا!!!!
      البته من با آیتونز pc به نمی تونم وصل شم نه با همین چیزا نه بدون این چیزا!!!!
      دوست عزیز در زمان هایی مثل صبح و ظهر امکان وصل نشدن کمتره چون ساعت کاریشون نیست!!!!!

- - - - - - - - - -

بنده هم دانلود می کنم هم می رم توش بدون همین چیزا!!!!
      البته من با آیتونز PC به نمی تونم وصل شم نه با همین چیزا نه بدون این چیزا!!!!
      دوست عزیز در زمان هایی مثل صبح و ظهر امکان وصل نشدن کمتره چون ساعت کاریشون نیست!!!!!

نظر

باز نشدن itunes store

البته من با pc فقط مي تونم اپديت كنم ولي store باز نمي كنه به نظرتون itunes رو دوباره نصب كنم درست ميشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

فکر کنم بشه!!!
          این آیتونز نسخه ی ویندوزش خیلی منو اذیت کرد!!!!

نظر

آیتونز من چند روز پیش مشکل داشت و باز نمی شد ولی امروز راحت باز شد!

نظر

دوستان بازم تاکید می کنم شب ها جواب نمی ده!!!!
              چون شب ما صبح Cupertino هست و در صبح وقت کاریشونه پس نظارت بر آی پی شدید تر هست پس خیلی ها در شب نمی تونن بازش کنند اما در صبح ما چون شب اوناست و وقت کاریشون نیست نظارت کمتره پس خیلی ها می تونن بدون از این چیزا بازش کنند!!!!!
              من خودم دیشب واسه همین مشکل آپدیت از آیتونز Sign out شدم دوباره Sign in بشم ببینم درست می شه یا نه!!!!
              اما Sign in نمی شد و مدام پیفام می داد Cannot Connect to iTunes Store اما امروز صبح Sign in شدم!!!!

نظر

سلام من تازه ایتونزم رو نصب کردم به زور باز شد حالا هم ایتونز استور رو باز نمیکنه ارورش هم اینهwe could not complete your itunes store request ورژن جدید هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط robab نمایش پست ها
                  سلام من تازه ایتونزم رو نصب کردم به زور باز شد حالا هم ایتونز استور رو باز نمیکنه ارورش هم اینهwe could not complete your itunes store request ورژن جدید هم هست
                  سلام
                  ایتونز این روزا خیلی بد وصل میشه. با قنذ شکن 1 تست کن
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

باز نشدن itunes store

احتمالا دارن دوباره آماده ميشن كه ipايران رو ببندن.فكر كنم اين وصل نشدن ها مقدمه اش باشه

نظر

من تازه ايتونز 11.0.1رو نصب كردم اصلا وارد ايتونز استور نميشه همون اروريو كه دوستان اشاره كردنو ميده لطفا راهنمايي كنين ممنون

- - - - - - - - - -

من تازه ايتونز 11.0.1رو نصب كردم اصلا وارد ايتونز استور نميشه همون اروريو كه دوستان اشاره كردنو ميده لطفا راهنمايي كنين ممنون

نظر

دوست عزیز ممکنه با قندشکن درست بشه. شما یک امتحان بکنید چون من هیچ مشکلی ندارم.

نظر

دوستان من از وقتی که iDevice خریدم و آیتونز دانلود کردم (با هر نسخه ای) غیر از دو هفته ی اول همیشه همین پیغام رو می داد!!!!!!
                          البته نسخه ی آیتونز ویندوز
                          چشمش نکنم از مکش درسته !!!!!!
                          این فندق شکن ها و گردو شکن ها و هر چیز شکنی هم فایده نداشته !!!! ( هیچ بار نتیجه نداده!!!!!)
                          ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 02-02-2013, 05:04 PM

نظر

باز نشدن itunes store

با توجه به اينكه تو اين تاپيك خيلي سوالات پرسيده شد و پاسخ هايي داده شد ، باد هم همه شاكي بودند كه به آيتونز ، مخصوصا بخش آپديت كه خود من هم درگير بودم وصل نميشد من ديروز كاري كردم مشكل حل شد:
                            يك بكاپ از idevice با آيتونز بگيريد ، وارد بخش زير شده و كل اطلاعات و تنظيمات رو پاك كنيد:
                            setting / general / reset / erase all content and setting
                            بعد از اتمام كار erase ، بكاپ را برگردونيد و بدون قند شكن و اين ابزارات به آيتونز كانكت شويد!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

باز نشدن itunes store

الان ارور 1009 داد.فكر كنم دوباره ip ايران رو بستن

نظر

صبر کنید ..
                              X