اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل عدم دريافت اتوماتيك ايميل ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل عدم دريافت اتوماتيك ايميل ها

با سلام و احترام خدمت دوستان عزيز
    من دو تا اكانت ايميل دارم كه اولي هات ميل هست و در اي او اس مشكلي با اون ندارم و هروقت ايميل برام بياد خودكار دريافت ميشه
    اما مشكل من با اكانت جي ميلم هست كه به طور خودكار ايميل ها رو دريافت نميكنه و بايد اول وارد برنامه ايميل اي او اس بشم بعد رفرش كنم تا ايميلهاي جميلم رو دريافت كنم
    از اي او اس ٥.١.١ استفاده ميكنم هم رو ايفون و هم ايپد با جفتشون اين مشكل رو دارم ولي يكي از دوستام گفتش كه جيميل هاشو خودكار دريافت ميكنه و مشكل منو نداره
    البته برنامه جي ميل رو در اپ استور نصب كردم و اون خودكار دريافت ميكنه
    اما اصلا با طراحي برنامه نميتونم كنار بيام و به برنامه ميل اي او اس عادت كردم از طرفي نميخوام دو تا برنامه مختلف داشته باشم براي انجام يه كار !
    به خاطر همين از دوستان عزيز خواهش ميكنم منو راهنمايي كنن
    در ضمن تنظيمات كارخانه زدم و اكانتمو چند بار حذف و دوباره اضافه كردم اما مشكل پا برجاست احتمالا مشكل من با جيميل از تنظيمات اي او اس باشه اگه ميشه منو راهنمايي كنيد
    ممنون

تا جایی که من می دونم به Setting>Mail, Contact, Calendars>Fetch New Data بروید و در قسمت Fetch زمان رو انتخاب کنید و در قسمت Advanced اکانت Gmail تون رو Fetch کنید!!!!
    البته اینی که گفتم ماله آی او اس ۶ بود در ۵ هم فکر کنم همین طوره!!!

نظر

الان رو همونه ولي ايميلها اتومات نمياد !
      واسه شما اتومات دريافت ميكنه ؟

نظر

بلی!!!!
        زمانش رو ۱۵ دقیقه بکنید!!! می شه!!
        بعدم از Gmail به Gmail برای امتحان بفرستید چون از بقیه ی سرور ها به Gmail سرعت پایینه!!!
        ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 01-02-2013, 01:26 AM

نظر

داداش دمت گرم مشكل حل شد
          ممنون كه راهنمايي كردي
          رو ١٥ دقيقه گذاشتم اومد
          مشكل بزرگي برام حل شد :-)

نظر

صبر کنید ..
          X