اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دارم کسانی که گوشیشونو بردن خارج عوض کردن راهنماییمون کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دارم کسانی که گوشیشونو بردن خارج عوض کردن راهنماییمون کنید

سلام
    دوستان یه مشکل که خیلی فراگیر شده WIFI هستش که منم جزوش هستم و مهلت گارانتی بین المللیش هم تا 9 جولای اردیبهشت هست کسانی که گوشیشون مشکل داشته و تو خارج عوض کردن بگن که چجوری عوض کردن و اینکه آیا تو دوبی هم نمایندگی داره و اینکه آیا گیر نمیدن که از کجا خریدی یا فاکتورت کو یا... من خودم با یکی از فامیلامون تو لندن چت کردم گفت رفتم پرسیدم گفتن که از همونجا که خریدید باید براتون عوض کنه آیا درست میگه به نظر خودم خواست از زیر بار در بره کم وقت دارم کمک کنید و آیا کسی میره خارج از ایران من گوشیمو بدم بهش تا ببره عوض کنه حقو زحمه هم میدم به هرکی که این محبت رو بکنه میدم مجبورم که بدم ولی به کسی میدم که ببره برگردونه نه این که ببره بپیچونه...
    در مورد تمام این موارد راهنماییم کنید این مطالب به درد بقیه هم میخوره متشکرم از کسانی که تا آ خر خوندن
    انگار برادرم فوت کرده خیلی سخته آپدیت هم کردم نشد
    اینم تایپیکه مشکل وای فایم:http://www.i-phone.ir/forums/thread80137.html

نوشته اصلی توسط mnb2011 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه مشکل که خیلی فراگیر شده WIFI هستش که منم جزوش هستم و مهلت گارانتی بین المللیش هم تا 9 جولای اردیبهشت هست کسانی که گوشیشون مشکل داشته و تو خارج عوض کردن بگن که چجوری عوض کردن و اینکه آیا تو دوبی هم نمایندگی داره و اینکه آیا گیر نمیدن که از کجا خریدی یا فاکتورت کو یا... من خودم با یکی از فامیلامون تو لندن چت کردم گفت رفتم پرسیدم گفتن که از همونجا که خریدید باید براتون عوض کنه آیا درست میگه به نظر خودم خواست از زیر بار در بره کم وقت دارم کمک کنید و آیا کسی میره خارج از ایران من گوشیمو بدم بهش تا ببره عوض کنه حقو زحمه هم میدم به هرکی که این محبت رو بکنه میدم مجبورم که بدم ولی به کسی میدم که ببره برگردونه نه این که ببره بپیچونه...
    در مورد تمام این موارد راهنماییم کنید این مطالب به درد بقیه هم میخوره متشکرم از کسانی که تا آ خر خوندن
    انگار برادرم فوت کرده خیلی سخته آپدیت هم کردم نشد
    اینم تایپیکه مشکل وای فایم:http://www.i-phone.ir/forums/thread80137.html
    اگه اشتباه نکنم توی دبی اپ استور باید باشه
    احتمالا میخوان فاکتور رو ولی از روی imei بازم میتونن بفهمن !
    اگه مشکل باشه warranty داشته باشید براتون عوض میکنن

نظر

من که هیچی ندارم همون فقط باید از سریال گوشی بفهمن جعبه دارم+فاکتور+ تجهیزات+خود گوشی میزارم در اختیارشون تازه اگه عوض کنن یه ماچ گنده هم میکنمشون

نظر

من که هیچی ندارم همون فقط باید از سریال گوشی بفهمن جعبه دارم+فاکتور+ تجهیزات+خود گوشی میزارم در اختیارشون تازه اگه عوض کنن یه ماچ گنده هم میکنمشون
        فاکتور ما به درد اونا که نمی خوره! اگه بفهمن که قبلا باز شده شاید گیر بدن!
        در مورد سوالی که از من پرسیدن هم دوستان راهنمایی کنید!
        سوال: اگه بعد از تموم شدن وارانتی ببرن چقدر می گیرن؟! اگه بخوان به ایفون 5 عوض کنن چقدر هزینه داره!؟ (حدودا)

- - - - - - - - - -

فاکتور ما به درد اونا که نمی خوره! اگه بفهمن که قبلا باز شده شاید گیر بدن!
        در مورد سوالی که از من پرسیدن هم دوستان راهنمایی کنید!
        سوال: اگه بعد از تموم شدن وارانتی ببرن چقدر می گیرن؟! اگه بخوان به ایفون 5 عوض کنن چقدر هزینه داره!؟ (حدودا)

نظر

دوست عزیز تو دبی اپل استور داره ولی عوض نمیکنه یعنی اپل استور دبی این کار رو نمیکنه.
          من گوشیمو فرستادم انگلیس از یه مغازه تو ایران هم خریدم اونجا واسم عوض کردن ویه دونه نو دادن.نه جعبه نه لوازم هیچکدوم رو ازت نمیخان گوشی رو که بهت بدن بدون جعبه ولوازم میدن.
          واسه فاکتور و اینا هم اگه خاستن میگی نیست یا گم کردم و این چیزا مهم اینه که بتونی مخ طرف رو بزنی.
          در ضمن تو انگلیس هم از همه جا بهتر وراحت تر عوض میکنن.واسه من که خیلی راحت عوض کردن.موفق باشی
          در ضمن یادت هم باشه که گوشی جلبریک نباشه حتی الامکان ریستور کن بفرست.
          ویرایش توسط kavire_bavar : https://i-phone.ir/forums/member/7156-kavire_bavar در ساعت 31-01-2013, 01:50 AM

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
            دوست عزیز تو دبی اپل استور داره ولی عوض نمیکنه یعنی اپل استور دبی این کار رو نمیکنه.
            من گوشیمو فرستادم انگلیس از یه مغازه تو ایران هم خریدم اونجا واسم عوض کردن ویه دونه نو دادن.نه جعبه نه لوازم هیچکدوم رو ازت نمیخان گوشی رو که بهت بدن بدون جعبه ولوازم میدن.
            واسه فاکتور و اینا هم اگه خاستن میگی نیست یا گم کردم و این چیزا مهم اینه که بتونی مخ طرف رو بزنی.
            در ضمن تو انگلیس هم از همه جا بهتر وراحت تر عوض میکنن.واسه من که خیلی راحت عوض کردن.موفق باشی
            در ضمن یادت هم باشه که گوشی جلبریک نباشه حتی الامکان ریستور کن بفرست.
            كلا اروپا خوبه حق با مشتريه ٤ تا بگو به من چه مشكل از شماست و اينا ١٠٠٪ عوض ميكنن!

نظر

دبي كه اپل استور نداره!
              راستي دوستان اگه رو صفحه خش افتاده باشه هم عوض ميكنن براي 4s???

نظر

بخاطر خش افتادن عوض نمیکنن ! مگر اینکه موقع خرید روی گوشی آکبندتون خش یا رنگ پریدگی باشه که همونجا عوض میکنند،...

نظر

نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
                  دبي كه اپل استور نداره!
                  راستي دوستان اگه رو صفحه خش افتاده باشه هم عوض ميكنن براي 4s???
                  خیر چنین چیزی جز گارانتی حساب نمیشه !

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

تشکر خیلی ممنون نظرتون راجع ب ترکیه و چین چیه به نظرتون اونجا عوض میکنن من امروزم از یکی از فروشندگان محصولات اپل نبش پاساژ علاءدین سوال کردم گفت همه جا عوض میکنن تو دبی هم اینکارو میکنن خیالم راحت شد

نظر

تشکر خیلی ممنون نظرتون راجع ب ترکیه و چین چیه به نظرتون اونجا عوض میکنن من امروزم از یکی از فروشندگان محصولات اپل نبش پاساژ علاءدین سوال کردم گفت همه جا عوض میکنن تو دبی هم اینکارو میکنن خیالم راحت شد
                      بله داداش من تركيه يه بار عوض كردم نگران نباش

نظر

ترکیه کجا ؟ کدوم شهر ؟ ادرس میدی ؟

نظر

دداش اون موقع من که رفتم ۱۵ سالم بود(سه سال پیش) آدرس نمیدونم ولی میدنم آنکارا بود.

نظر

نوشته اصلی توسط A.M.I.N نمایش پست ها
                            ترکیه کجا ؟ کدوم شهر ؟ ادرس میدی ؟
                            برین تو سایت اپل سایت ترکیه بعد از اونجا یه اپل استور ریتیل پیدا کنین

نظر

صبر کنید ..
                            X