اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشکال در اجرای نرم افزار iphoto

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشکال در اجرای نرم افزار iphoto

هنگامی که روی نرم افزار iphoto کلیک می کنم این ارور رو میدهد:you can't open the appliction iPhoto because it may be damaged or incomplete

نوشته اصلی توسط shinjim نمایش پست ها
    هنگامی که روی نرم افزار iphoto کلیک می کنم این ارور رو میدهد:you can't open the appliction iPhoto because it may be damaged or incomplete
    خوب این بعنی فایل یا مشکل داره وقتی که نصب شده یا به صورت کامل نصب نشده

نظر

یک بار پاک کنید دوباره نصب کنید مشکلتون حل میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
        خوب این بعنی فایل یا مشکل داره وقتی که نصب شده یا به صورت کامل نصب نشده
        قبلا کار می کرد
        چه جوری باک کنمش؟
        از کجا بیارم و نصب کنم؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
        یک بار پاک کنید دوباره نصب کنید مشکلتون حل میشه!
        چه جوری باک کنم و نصب کنم؟

نظر

قبلا کار می کرد
          چه جوری باک کنمش؟
          از کجا بیارم و نصب کنم؟

- - - - - - - - - -

چه جوری باک کنم و نصب کنم؟
          به هیچ وجه الان پاکش نکن اول به سوال من پاسخ بده!!!
          ۱.این به صورت پیش فرض روی مک شما بود؟؟؟؟(یعنی مک تون رو تازه خریدید؟؟؟؟ و خودتون نصب نکردید ؟؟؟)
          اگر جوابتون بله هست اول پاکش نکنید چون دیگه نمی تونید از مک اپ استور بگیریدش!!!!!
          برای این که بتونید دوباره از مک اپ ایتور بگیریدش مک اپ استور رو باز کنید و به قسمت Featured بروید و در منو شمت راست Sign in رو انتخاب کنید و اپل آیدیتون رو بزنید بعد به قسمت Purchases بروید و اگر شما تا حالا Accept نکردید بتون می گه که iPhoto , iMovie , GarageBand رو Accept کنید و اگر قبلا این کارو کرده باشید خودش هر ۳ تاش رو لیست کرده!!!! و اگر Accept نکرده بودید Accept کنید و یک بار از اپل آی دیتون Sign out بشید و دوباره Sign in بشید اگر بازم در Purchases لیست نشده بود دوباره Accept کنید و اگر ۳ تاش رو لیست کرده بود می تونید حذفش کنید و بعدا از مک اپ استور دوباره دانلود کنید
          برای حذف کردن از Dock گزینه ی Launchpad رو انتخاب کنید و در همین قسمت اگر ترک پدتون قابلیت Drag with 3 fingers ش فعال باشه با ۳ انگشت چند ثانیه iPhoto رو نگه دارید و بعد از چند ثانیه همه ی اپ ها شروع به لرزیدن می کنند و بالا سمت راست هر اپ که مال خود سیستم عامل نیست یک ضبدر هست اون رو بزن و حذفش کن!!!!
          موفق باشی مشکلی داشتی بگو!!!
          فقط قبل از حذف حتما کاریو که گفتم در مک اپ استور بکن!!!!
          ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 31-01-2013, 08:19 PM

نظر

یک نگاه هم به لینک زیر کن بد نیست

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
              به هیچ وجه الان پاکش نکن اول به سوال من پاسخ بده!!!
              ۱.این به صورت پیش فرض روی مک شما بود؟؟؟؟(یعنی مک تون رو تازه خریدید؟؟؟؟ و خودتون نصب نکردید ؟؟؟)
              اگر جوابتون بله هست اول پاکش نکنید چون دیگه نمی تونید از مک اپ استور بگیریدش!!!!!
              برای این که بتونید دوباره از مک اپ ایتور بگیریدش مک اپ استور رو باز کنید و به قسمت Featured بروید و در منو شمت راست Sign in رو انتخاب کنید و اپل آیدیتون رو بزنید بعد به قسمت Purchases بروید و اگر شما تا حالا Accept نکردید بتون می گه که iPhoto , iMovie , GarageBand رو Accept کنید و اگر قبلا این کارو کرده باشید خودش هر ۳ تاش رو لیست کرده!!!! و اگر Accept نکرده بودید Accept کنید و یک بار از اپل آی دیتون Sign out بشید و دوباره Sign in بشید اگر بازم در Purchases لیست نشده بود دوباره Accept کنید و اگر ۳ تاش رو لیست کرده بود می تونید حذفش کنید و بعدا از مک اپ استور دوباره دانلود کنید
              برای حذف کردن از Dock گزینه ی Launchpad رو انتخاب کنید و در همین قسمت اگر ترک پدتون قابلیت Drag with 3 fingers ش فعال باشه با ۳ انگشت چند ثانیه iPhoto رو نگه دارید و بعد از چند ثانیه همه ی اپ ها شروع به لرزیدن می کنند و بالا سمت راست هر اپ که مال خود سیستم عامل نیست یک ضبدر هست اون رو بزن و حذفش کن!!!!
              موفق باشی مشکلی داشتی بگو!!!
              فقط قبل از حذف حتما کاریو که گفتم در مک اپ استور بکن!!!!
              مرسی که جوابمو با حوصله دادین
              لب تابمو ۲ماهه گرفتم و این برنامه روش نصب بوده و تازه اینجوری شده
              رفتم اون سه تا برنامه رو آورده بود که اکسبتش کردم
              و یکبار بیرون رفتم و دوباره وارد اکانتم شدم و زدم روی نصب کردن برنامه ی iphoto , که این ارور رو داد منم دیگه کاریش نکردم!
              We could not complete your purchase.
              iPhoto can’t be installed on “Macintosh HD” because Mac OS X version 10.7.5 or later is required. You can update Mac OS X using Software Update.

نظر

صبر کنید ..
              X