اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش یا تعویض Samsung Galaxy Nexus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش یا تعویض Samsung Galaxy Nexus

سلام
    یک عدد گوشی گالاکسی نکسوس که از اول در قاب ژله ای بوده و محافظ صفحه داشته به فروش میرسد.

ساخت چین.

الان یک کاستوم رام سبک روش نصب هست و بوت لودر آن آنلاک میباشد. در صورت درخواست خریدار، گوشی به حالت کارخانه ای برگردانده می شود.

گوشی گارانتی ندارد. (البته خريدار مهلت تست براي اشكالات رايج را خواهد داشت)

در حال حاضر باطری گوشی در شرایط خوبی هست واز نظر فنی مشکلی ندارد. بدنه هم مانند نو میباشد. بدون خط و خش
    قیمت فروش ۱۱۵۰هست.

خريد در تير ماه توسط خود بنده (فاكتور به خريدار محترم ارائه خواهد شد)

با توجه به اينكه بنده ديروز آيفون رو خريدم معاوضه گوشي كنسل شده است؛ و فقط فروش به صورت حضوري ميباشد.

به هرگونه سوال در همین تاپیک یا ایمیل aidin594@yahoo.com پاسخ داده خواهد شد

ویرایش توسط aidin594 : https://i-phone.ir/forums/member/55961-aidin594 در ساعت 05-02-2013, 04:33 AM دلیل: اضافه كردن جزئيات بيشتر

سلامي دوباره
    با توجه به اينكه بنده ديروز آيفون رو خريدم معاوضه گوشي كنسل شده است. (فقط فروش)

با خريدار محترم كنار ميام

پست اول ويرايش مي شود

نظر

دوست عزیز من خریدارم پ. خ. دادم

نظر

گوشي تقديم يكي از دوستان همين انجمن شد.
        به جهت مهلت تست از مديران محترم تقاضا دارم تا اعلام بنده اين تاپيك رو نبندند.

ممنون
        ویرایش توسط aidin594 : https://i-phone.ir/forums/member/55961-aidin594 در ساعت 08-02-2013, 12:16 AM

نظر

Re: فروش یا تعویض Samsung Galaxy Nexus

گوشی رو من از آیدین عزیز خریدم و فوق العاده راضی ام! هم از خود شون٬ هم از خوش قولیشون٬ هم از دستگاهشون!

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
            گوشی رو من از آیدین عزیز خریدم و فوق العاده راضی ام! هم از خود شون٬ هم از خوش قولیشون٬ هم از دستگاهشون!
            خوشحال شدم كه راضي هستيد
            لطفا تاپيك بسته شود

نظر

صبر کنید ..
            X