اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموش کردن پسورد اصلی در مک ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموش کردن پسورد اصلی در مک ایر

سلام
    من قبلا سوالی توی صفحه اصلی پرسیده بودم و دوستان نتونستن کمکم کنن

من مک ایر ۱۱ دارم و یک فلش داره که حاوی همون بکاپ از سیستمم هستش
    پسورد اصلی مک رو فراموش کردم و برای هرکاری ازمن Name و Password میخواد ( از نصب برنامه بگیر تا آپدیت نرم افزار و هر چیز دیگه ای.... تا باز کردن قفل توی تنظیماتم )
    و الان که فلش رو مبذارم ( که بنا به راهنمایی یکی از دوستان پسوردمو ریست کنم ) و میام بعدش روشنش میکنم و C رو میگیرم هیچ اتفاقی نمیفته و سیستمم میاد بالا و پسورد سیستمم رو میخواد (همون پسورد اولی برای ورود به مک)" login password "
    میشه یکی از دوستان که در این زمینه نخصص داره یه شماره تماس به من بده تا راحت تر بهتون توضیح بدم بلکه مشکلم حل شه

ممنونم
    کیوان

این سوالی هستش که از من میپرسه...

Screen shot 2013-01-30 at 4.51.44 AM.png

نظر

عکس سوال مورد نظر

این سوالی هستش که از من میپرسه...
      فایل های پیوست شده

نظر

فراموش کردن پسورد اصلی در مک ایر

نوشته اصلی توسط Keyvan-mjd نمایش پست ها
        سلام
        من قبلا سوالی توی صفحه اصلی پرسیده بودم و دوستان نتونستن کمکم کنن

من مک ایر ۱۱ دارم و یک فلش داره که حاوی همون بکاپ از سیستمم هستش
        پسورد اصلی مک رو فراموش کردم و برای هرکاری ازمن Name و Password میخواد ( از نصب برنامه بگیر تا آپدیت نرم افزار و هر چیز دیگه ای.... تا باز کردن قفل توی تنظیماتم )
        و الان که فلش رو مبذارم ( که بنا به راهنمایی یکی از دوستان پسوردمو ریست کنم ) و میام بعدش روشنش میکنم و C رو میگیرم هیچ اتفاقی نمیفته و سیستمم میاد بالا و پسورد سیستمم رو میخواد (همون پسورد اولی برای ورود به مک)" login password "
        میشه یکی از دوستان که در این زمینه نخصص داره یه شماره تماس به من بده تا راحت تر بهتون توضیح بدم بلکه مشکلم حل شه

ممنونم
        کیوان
        شما پس با چه كاربري لاگين كردين به os و دارين استفاده ميكنين؟ توي مك با هر كاربري كه لاگين كنين به شرطي كه تيك administrator رو زده باشين ، مدير سيستم هستين و به همه جاي سيستم عامل دسترسي دارين عزيز !!!

نظر

نمی دونم شما تا چه اندازه از مک اطلاع داری
          شما اگه اشتباه نکنم تا ۳ سطح دسترسی از شنا میتونه پسورد بگیره
          یکیش اون لاگین اولیه ست System Preferences / Accounts
          یکیشم مستر پسیورد هستش System Preferences / Security
          یکی دیگشم Applications / Utilities / Keychain Access

حالا مشکل اینجاست که من پسورد اولی رو دارم
          پسورد آخری رو هم دارم
          فقط پسورد مستر سیستمم رو ندارم
          واقعا گیر افتادم

نظر

یه راه حلی بتون پیشنهاد می کنم زیاد جالب نیست ولی نتیجه می ده و در کل راحت می شید!!!!!
            Clean install کنید!!!!!(حتما پیش خودتون می گید که اینو همه بلدن!!!!)
            اطلاعات رو کپی کنید و Clean install کنید!!!!

- - - - - - - - - -

یه راه حلی بتون پیشنهاد می کنم زیاد جالب نیست ولی نتیجه می ده و در کل راحت می شید!!!!!
            Clean install کنید!!!!!(حتما پیش خودتون می گید که اینو همه بلدن!!!!)
            اطلاعات رو کپی کنید و Clean install کنید!!!!

نظر

اگه اپل آیدی برای اکانتتون ست کرده باشید می تونید ریست پسورد کنید

نظر

سلام
                من متاسفانه اپل آیدی برا سیستمم ست نکردم و با این فرض نمیشه کاریش کرد

برای clean install میشه منو راهنمایی بفرمایین که چیکار میتونم بکنم و اگه نشد چی؟

یه سری چیزای جالب برام سر این پسورد اتفاق افتاده که در وقت این صفحه نمیگنجه ولی اگه کسی بتونه کنمکم کنه ممنونتون میشم

به عنوان نموته میگم خدمتتون چه مسائلی برام جالب بوده....:

شما در زمان ورود به سیستم ازتون رمز ورود میخواد، اکی؟
                من به فرض اینکه بلد نیستم رمزمو اون پایین forget pass اگه اشتباه نکنم رو انتخاب میکنم و بعد سیستم بهم HINT مربوط به رمزمو میگه و من میگم که یادم نیومده و دوباره ازم پسورد مستر رو میخواد و رمز جدید، اکی؟
                من اینجا یه رمز یادم مونده که میزنم و بعد رمز جدیدمو دو بار وترد میکنم و رمزم عوض میشه

حالا میخوام بدنم این رمز مستر که از من میپرسه مگه همون رمز اصلی سیستم نیست؟
                و اگه هست چرا در زمان های دیگه که اسم و رمز از من میخواد میگه اشتباهه؟

کسی میتونه کمکم کنه بازم یا نه؟

- - - - - - - - - -

سلام
                من متاسفانه اپل آیدی برا سیستمم ست نکردم و با این فرض نمیشه کاریش کرد

برای clean install میشه منو راهنمایی بفرمایین که چیکار میتونم بکنم و اگه نشد چی؟

یه سری چیزای جالب برام سر این پسورد اتفاق افتاده که در وقت این صفحه نمیگنجه ولی اگه کسی بتونه کنمکم کنه ممنونتون میشم

به عنوان نموته میگم خدمتتون چه مسائلی برام جالب بوده....:

شما در زمان ورود به سیستم ازتون رمز ورود میخواد، اکی؟
                من به فرض اینکه بلد نیستم رمزمو اون پایین forget pass اگه اشتباه نکنم رو انتخاب میکنم و بعد سیستم بهم HINT مربوط به رمزمو میگه و من میگم که یادم نیومده و دوباره ازم پسورد مستر رو میخواد و رمز جدید، اکی؟
                من اینجا یه رمز یادم مونده که میزنم و بعد رمز جدیدمو دو بار وترد میکنم و رمزم عوض میشه

حالا میخوام بدنم این رمز مستر که از من میپرسه مگه همون رمز اصلی سیستم نیست؟
                و اگه هست چرا در زمان های دیگه که اسم و رمز از من میخواد میگه اشتباهه؟

کسی میتونه کمکم کنه بازم یا نه؟

نظر

مهندسین خبره ی این سایت کسی نیست جواب منو بده؟
                  مثلا این سایت تخصصی اپل هستش ولی همه یا ناوارد هستن یا فقط با یه سری اشخاص خاص جواب و کمک میکنن....

اگه فکر میکنین نمی تونین جواب منو بدین یه سایت حرفه ای تر لااقل معرفی کنین، کمی انتقاد پذیر باشین لطفا و کمی هم به فکر هم نوعانتون.....!!!!!!!!!

نظر

خدمت شما
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html
                    اینجا متخصصین زیادن برای پاسخ فقط کمی صبور باشین
                    ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 02-02-2013, 02:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Keyvan-mjd نمایش پست ها
                      مهندسین خبره ی این سایت کسی نیست جواب منو بده؟
                      مثلا این سایت تخصصی اپل هستش ولی همه یا ناوارد هستن یا فقط با یه سری اشخاص خاص جواب و کمک میکنن....

اگه فکر میکنین نمی تونین جواب منو بدین یه سایت حرفه ای تر لااقل معرفی کنین، کمی انتقاد پذیر باشین لطفا و کمی هم به فکر هم نوعانتون.....!!!!!!!!!
                      دوست عزیز درست نیست اینقدر سریع اعتبار سایت رو زیر سوال ببرسید

کمی انتقاد پذیر باشین
                      مگه شما انتقادی کردید که کسی انتقاد پذیر نبوده ؟

اگر واقعا مشکلی با این سایت دارید به من پیام خصوصی بدید که سایت های دیگه ای رو به شما معرفی می کنم

برای گذر از پسورد دو راه وجود داره یک راه با داشتن dvd مک و یک راه بدون داشتن

راه اول بدون داشتن دی وی دی

۱- مک رو ریستارت کنید.
                      سپس در هنگام روشن کنید باید به حالت Single User Mode وارد بشید. برای اینکار باید دکمه Command-S رو نگه دارد. وقتی به این بخش وارد بشید محیطی مثل داس / ترمینال پیش روی شما نمایان میشه

۲- سپس دستوارت زیر رو تایپ کنید
                      دستورات ممکن هست وقتی کپی می کنم اینجا برعکس ظاهر بشن. پس یک عکس براتون میزارم که تو عکس دستورات مشخص باشه

کد:
                      fsck -fy

کد:
                      mount -uw /

rm /var/db/.applesetupdone
                      مثل این

و سپس تایپ کنید reboot که سیستم ریست بشه

بعد از اینکار مثل روز اول بعد از بالا آمدن مک با صفحه خوش آمد گویی روبرو می شوید. در این صفحه می تونید یک اکانت که Administrator هست بسازید که در نتیجه دسترسی شما به همه جا دوباره باز میشه

بنابراین وارد system prefernces می شوید و بخش Accounts رو باز می کنید. پسورد اکانت قبلیتون رو ریست می کنید.
                      بعد مک رو ریست می کنید و با اکانت قبلی و پسورد جدیدش وارد میشید
                      بعد می کنید اون اکانت جدیده که موقتی ساختید رو پاک کنید

بصورت خلاصه شما در روند اولی که گفتم فایل applesetupdone رو پاک می کنید ( با دستوارتی که میدید )* و این پاک کردن به مک میگه که دوباره صفحه خوش آمد گویی رو برای شما باز کنه که بتونید یک اکانت جدید بسازید

۲ نکته

۱- دقت کنید درست کلمات رو بنویسید و اگر نشد باز تست کنید
                      ۲- راه های دیگه ای هم داره اگر نشد همین جا اعلام کنید
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام روزبه جان
                        ممنونم که برام وقت گذاشتی
                        ببخش مدتی نبودم که تشکر کنم و جواب شمارو بدم
                        من متاسفانه با روشی که شما بهم پیشنهاد دادین خواستم این کارو انجام بدم ولی متوجه شدم که من پس از ریستارت کردن یا در زمان روشن کردن و بالا آمد سیستم هر دکمه ای رو که نگه میدارم سیستم من بدون کوچکترین تغییری میاد برای پسورد ورود به مک و اصلا به اون حالتی که شما فرمودین نمیرسه که بخواد بهم اجازه کاری رو بده.
                        گرچه من قبلا این کارو کرده بودم و بعد از گذاشتن فلش مربوط به اپلم و فشار دادن یا نگه داشتن کلید c به محیط دیگه ای رفته بودم ولی الان هرچی امتحان میکنم اصلا این اتفاق نمی افته، حدس میزنم یه جایی اینو غیر فعال شده و این اجازه رو به من نمیده، امکانش هست راهنماییم کنین؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          با اپل آیدی چگونه می‌ شود پسورد ریست کنیم؟
                          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                            ممنون
                            به اینجا برید و اپل ایدی تونو بزنید و اگه سوال های امنیتی رو بلدید از راه ریست کنید و اگر نه که از طریق ایمیل!
                            و لینک ریست شدن به ایمیلتون (که خود اپل ایدی باشه)فرستاده میشه
                            https://iforgot.apple.com/password/v...3&app_type=ext
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                              ممنون
                              نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                              نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                              به اینجا برید و اپل ایدی تونو بزنید و اگه سوال های امنیتی رو بلدید از راه ریست کنید و اگر نه که از طریق ایمیل!
                              و لینک ریست شدن به ایمیلتون (که خود اپل ایدی باشه)فرستاده میشه
                              https://iforgot.apple.com/password/v...3&app_type=ext
                              منظور من ریست کردن پسورد مک بوک است
                              که دوستمان گفتن با اپل ای دی می شود

این راهی که شما می گویید ریست کردن پسورد اپل آیدی است

نظر

صبر کنید ..
                              X