اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تلاش براي نصب هكيناش بر روي amd fx 4100 x4 فكر كنم براي اولين بار در دنيا* !!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تلاش براي نصب هكيناش بر روي amd fx 4100 x4 فكر كنم براي اولين بار در دنيا* !!!!!

با سلام خدمت همه عزيزان.
    بنده بعد از مدتها سعي بي وقفه در زمينه نصب هكينتاش متوجه موضوعي شدم كه به نظر غير عاديه*!!!
    اينكه چرا هيچ كدوم از نسخه هاي هكينتاش روي CPU بنده كار نمي كنه**!!!
    تا جايي كه بنده كل اينترنت رو به دو زبان زير و رو كردم هيچ نسخه اي جواب نداده يا شايد كسي امتحان نكرده به همين دليل مي خواستم با همكاري دوستان اين موضوع رو به سرانجام برسونم و نتيجه بگيرم !!!
    خوب مي رسيم به كارهايي كه من انجام دادم و نشد كه بشه !!
    بنده 4 تا نسخه رو امتحان كردم :10.5.6 iAtkos و 10.5.6 iDeneb و10.7.3 Niresh 12359 و Hazard 10.6.6 الان از اين همه امتحان فقط مي تونم نسخه iDeneb رو با VMware 9 بوت كنم البته فايل ISO رو مي گم نه Image !!!
    وديگه اينكه هر كاري مي كنم تو قسمت Costomize به در بسته مي خوره مثلا:يه دفعه علامت ممنوع مياد رو آرم Apple يا كه Mac os x :Not yet set و از اين قبيل مشكلات !!!
    سرتونو درد نيارم اگه كسي خواست همكاري كنه تا بتونيم شاخ اين غول رو بشكونيم پست بزاره !!!

ممنونم كه با اين تاپيك اميد ميديد به امثال ما** !!!!
    با تشكر فراوان

تیکی به غیر از تیک های ضروری مثل patch_dsdt را بزنید.

و سعی کنید تیک ها را زیاد نزنید و وقتی مک به صورت کامل نصب شد اقدام به نصب ککست ها بکنید.

بنده پس از 9 ماه تلاش تونستم مک نصب کنم اونم فقط با هازارد.

ولی الان به جایی رسیدم که اوریجینالش هم نصب میکنم هکینتاشش که دیگه ...

نظر

دوست عزیز من اطلاع زیادی ندارم اما تا جایی که می دونم هکینتاش روی سی پی یو اینتل اونم از core 2 due به بعد هست!

نظر

احتمالا این راه مشکلتون رو حل کنه:
        go to the start menu in windows and type partition shrink your 500 gb hard drive to half the size when thats done you should have unallocated space right click it and set it to new simple drive and don't assign it a letter. download Nawcom's Osx modcd from here Hackintosh Nawcom ModCD 0.3.2 - Downloads - OSx86.net get a retail copy of snow leopard or download one burn nawcom's mod cd using cdburner xp nero etc... download transmac from herehttp://download.cnet.com/TransMac/3000-2248_4-10017073.html you will need at least an 8gb flash drive 16gb would be better if you download snow leopard if you have the retail cd that fine too. if you download once its finished open transmac right click the usb and format disk with image then select snow leopard .dmg or .iso this will take like 30 mins now restart you computer and boot with nawcoms cd and flash drive in usb once loaded if you are using a flash drive you will see it in the list as the snow leopard install disk if you are using a retail cd take out nawcoms cd and put in the snow leopard retail or push you arrows over the usb install box now you will type rd(0,0)/extra/modbin_kernel arch=i386 busratio=18 (maxmem=4096 only if you have more than 4 gigs of ram) now it should load the install of snow leopard. go to disk utilities at the top you will see the the second disk that you made from one disk select it and erase it with mac os extended once thats done close disk utilities and open it again select the drive you just formatted and click the grean button on top that says enable journaling close disk utility and continue with the install once your done with install computer will reload go into windows and open transmac you should be able to open the drive you just wrote the mac install to replace the legacy_kernel with this kernelhttp://www.xup.in/dl,86069918/mach_kernel/ name it legacy_kernel and replace. next go to extra on that drive where snow leopard is installed and put the com.apple.boot.plist on your desktop and open it with notepad where it says kernel flags below will say <string>arch=i386</string> Change that to <string>arch=i386 busratio=18 maxmem=4096</string> now restart and boot into mac you should atleast have it installed will will have to look for kext and different drivers from there for your hardware from there.

تاپیک مربوطه:
        Hackintosh with AMD fx 4100

به هر حال اگه شما مدل مادربردتون رو قرار بدید بهتر میشه.
        .:amgr:.

نظر

MSI Global – Motherboard - 970A-G45
          این مدل مین بورد بندست اگه کمکی از دستتون بر میاد خواهشا دریغ کنید الان حدود 1 سال هست که تصمیم به نصب هکینتاش گرفتم اما جواب نگرفتم !
          ویرایش توسط lastvampier : https://i-phone.ir/forums/member/110178-lastvampier در ساعت 14-07-2013, 06:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
            احتمالا این راه مشکلتون رو حل کنه:

تاپیک مربوطه:
            Hackintosh with AMD fx 4100

به هر حال اگه شما مدل مادربردتون رو قرار بدید بهتر میشه.
            MSI Global – Motherboard - 970A-G45
            این مدل مین بورد بندست اگه کمکی از دستتون بر میاد خواهشا دریغ نکنید الان حدود 1 سال هست که تصمیم به نصب هکینتاش گرفتم اما جواب نگرفتم !

نظر

Cpu و مادر برد بنده دقیقا مثل شماست
              منم خیلی دوست داشتم نصب کنم اما به دلیل این که cpu بنده amd هست موفق نشدم

نظر

نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                Cpu و مادر برد بنده دقیقا مثل شماست
                منم خیلی دوست داشتم نصب کنم اما به دلیل این که cpu بنده amd هست موفق نشدم
                اما دوست من خواستن توانستن است !
                من بازم دارم این مشکل رو پیگیری میکنم البته الان به نتایج خوبی رسیدم .
                در حال حاضر به این مشکل عجیب بر خوردم که از سالار همشهری خودم درخواست کمک دارم چون تجربیاتش بیشتره
                این خطا رو میده و میره رو آرم Apple گیر میکنه :
                error encountered With your Startup Computer
                Pause 5 second
                نمی دونم مشکل از کجاست منتظر می مونم !
                با سپاس

نظر

کسی نمی خواد ما رو راهنمایی کنه ؟

نظر

دوست عزیز هر پردازنده ای یک معماری رو داره !
                    اپل از معماری های شرکت اینتل استفاده میکنه !؟
                    و حالا که میگید نصب مک روی پردازنده های amd یکم غیر منطقه !
                    چون سیستم عامل هم که هک بشه فقط کاری میکنن که نصب بشه نه تمام ککست ها نصب بشه
                    شما باید دنبال چیزی بگردید که بر اساس معماری amd هک شده باشه !
                    و یه پیشنهاد دیگه
                    اگر دیوایس هایی که در مشخصاتتون نوشتید صحیح باشه یعنی دسترسی به مک داشته باشید با استفاده از usb نصب کنید که به احتمال خیلی قوی جواب میده
                    یادتون باشه که در هنگام بوت حتما از کرنل فلگی که مثلا باعث میشد قبلا به خاطر پردازنده بالا نیاد استفاده کنید که از اررور پردازنده بگذره !
                    در قسمت کاستومایز هیچ تیکی را نزنید و فقط بزارید مک نصب بشه و بعد به سراغ نصب درایو ها بروید.
                    این از تجربه های من ...

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                      دوست عزیز هر پردازنده ای یک معماری رو داره !
                      اپل از معماری های شرکت اینتل استفاده میکنه !؟
                      و حالا که میگید نصب مک روی پردازنده های amd یکم غیر منطقه !
                      چون سیستم عامل هم که هک بشه فقط کاری میکنن که نصب بشه نه تمام ککست ها نصب بشه
                      شما باید دنبال چیزی بگردید که بر اساس معماری amd هک شده باشه !
                      و یه پیشنهاد دیگه
                      اگر دیوایس هایی که در مشخصاتتون نوشتید صحیح باشه یعنی دسترسی به مک داشته باشید با استفاده از usb نصب کنید که به احتمال خیلی قوی جواب میده
                      یادتون باشه که در هنگام بوت حتما از کرنل فلگی که مثلا باعث میشد قبلا به خاطر پردازنده بالا نیاد استفاده کنید که از اررور پردازنده بگذره !
                      در قسمت کاستومایز هیچ تیکی را نزنید و فقط بزارید مک نصب بشه و بعد به سراغ نصب درایو ها بروید.
                      این از تجربه های من ...
                      از راهنماییتون سپاس گزارم!
                      باید خدمت شما عرض کنم که یک شخصی Snow Leopard 10.6.5 رو تونسته روی CPU AMD FX 4100 نصب کنه بنده یک خواهش ازتون دارم اگر امکانش هست داخل این پیجی که پیوست میکنم یه بررسی بکنید ببینید از دستورها و تکنیک هایی که بهش اشاره کرده چیزی می فهمید قریب به یقین اگر بنده هم از دستورات ایشون سر در بیارم شاید تونستم یه کاری بکنم !
                      Installing OSX 10.6.8 on Asus M5A78L-M MX and a AMD FX 4100 **SUCCESSFULL**
                      خدمت شما عرض کنم که بنده میتونم همین نسخه ای که در اختیار دارم (IDeneb v1.4 10.5.6) رو با VMware Workstation9 لود کنم وتا قسمت نصب Mac پیش برم اما شاید مشکل در ACPI باشه چون زمانی که با VMware بووت میکنم ACPI State (S0 S4 S5) می زنه اما در بووت معمولی ACPI رو نمی شناسه وخطا هر چی که هست زیر سر این ACPI.
                      اگر در این زمینه کسی تخصص داره خواهش یه پست بزاره ممنون میشم
                      از توجهتون ممنونم !

نظر

مجبور شدم 1 پست دیگه بزارم.
                        1 نفر جواب منو بده خدارو خوش نمیاد 1 ساله در به دره مک هستم
                        این پست قبلی فکر کنم مشکلمو بتونه حل کنه یکم وقت بزارین خواهشا
                        منتظر میمونم !

نظر

مک 10.8.3 را به صورت مجازی سازی میتونید روی AMD بالا بیارید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread84645-2.html

بنده خودم تست کردم کاملا کار میکنه

در لینک دو پست بالا هم چیزی به نظرم نیومد فقط busratio بود که وقتی خواستید استفاده کنید 20 بزارید
                          ویرایش توسط MoonMac : https://i-phone.ir/forums/member/98986-moonmac در ساعت 20-07-2013, 02:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                            مک 10.8.3 را به صورت مجازی سازی میتونید روی AMD بالا بیارید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread84645-2.html

بنده خودم تست کردم کاملا کار میکنه

در لینک دو پست بالا هم چیزی به نظرم نیومد فقط busratio بود که وقتی خواستید استفاده کنید 20 بزارید
                            از راهنماییتون سپاسگزارم.
                            میرم ببینم چه کار میشه کرد.
                            راستی بنده نسخه 10.6.8 رو با Drive Image تو یه پارتیشن ریستور کردم و بوت هم میشناستش اما نمی دونم چرا می خوام لودش کنم آرم Apple میاد و دیگه جلو نمی ره حتی لودینگ مک هم نمیاد میشه بگید اشکال از کجاست ؟
                            ممنون !

نظر

آقا یه نفر راهنمایی کنه من هر کاری می کنم این Error میده !
                              ACPI Table Not Found DSDT.aml
                              هر کاری کردم نشد.
                              نمیدونم چرا بووت نمیشه خدا دیگه دارم هنگ میکنم !
                              چندتا ارور دیگه هم هست !
                              Unsuported Card
                              اینا یعنی چی ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X