اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل گرافیک در مکبوک پرو رتینا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل گرافیک در مکبوک پرو رتینا

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
    اخیرا با مشکلی مواجه شدم که فکرمو خیلی مشغول کرده...خواستم اینجا مطرح کنم ببینم آیا همچین چیزی واسه کسی اتفاق افتاده؟

دستگاه مکبوک رتینا ۱۵.۴ اینچ هست مدل MC975. آخر های شهریور از اصفهان خریداری کردم و پارت نامبر برزیل رو داره. با Mac Os 10.8.1 کلین اینستال کردم و بعد هم به ۱۰.۸.۲ آپدیت.

مشکل Ghosting رو یکم داره که اذیت کننده نیس و اپل تو سایتش نوشته بود عادیه واسه رتیناها. اما مشکل اصلی این هست که گاهی اوقات خطهای افقی میاد رو صفحه به مدت ۱ ثانیه یا کمتر و میره!برای همین امکانش نیس عکس بگیرم اما پیداست که مشکل گرافیکه. توی بازها هم مثل Real Racing مشکل خاصی نست مگر همینی که گفتم. همین مورد پدیدار شدن خطها رو توی ویندوز هم مشاهده کردم!
    و جالب اینکه وقتی تکون بدم خیلی بیشتر میشه اما وقتی ثابت باشه خیلی کم و به ندرت.
    بعد سوییچ اتوماتیک رو برداشتم و دستی کردم اما فقط یکم کمتر شد...در آخر فهمیدم که مشکل چیه!اگه وایرلس خاموش باشه هیچ مشکلی نیست (حتی هرچقدر تکونش بدم!) اما روشن باشه دقیقا اونطوری میشه...توی هر دو سیستم عامل!

نمیدونم ارتباط بین وایرلس و گرافیک چی هست!
    حالا نمیدونم باید چکار کنم؟آیا سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟
    توی ایران قابل تعمیر هست یا خیر؟من از الماس ایران گرفتم و هنوز شامل گارانتی یکساله هست.

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
    اخیرا با مشکلی مواجه شدم که فکرمو خیلی مشغول کرده...خواستم اینجا مطرح کنم ببینم آیا همچین چیزی واسه کسی اتفاق افتاده؟

دستگاه مکبوک رتینا ۱۵.۴ اینچ هست مدل MC975. آخر های شهریور از اصفهان خریداری کردم و پارت نامبر برزیل رو داره. با Mac Os 10.8.1 کلین اینستال کردم و بعد هم به ۱۰.۸.۲ آپدیت.

مشکل Ghosting رو یکم داره که اذیت کننده نیس و اپل تو سایتش نوشته بود عادیه واسه رتیناها. اما مشکل اصلی این هست که گاهی اوقات خطهای افقی میاد رو صفحه به مدت ۱ ثانیه یا کمتر و میره!برای همین امکانش نیس عکس بگیرم اما پیداست که مشکل گرافیکه. توی بازها هم مثل Real Racing مشکل خاصی نست مگر همینی که گفتم. همین مورد پدیدار شدن خطها رو توی ویندوز هم مشاهده کردم!
    و جالب اینکه وقتی تکون بدم خیلی بیشتر میشه اما وقتی ثابت باشه خیلی کم و به ندرت.
    بعد سوییچ اتوماتیک رو برداشتم و دستی کردم اما فقط یکم کمتر شد...در آخر فهمیدم که مشکل چیه!اگه وایرلس خاموش باشه هیچ مشکلی نیست (حتی هرچقدر تکونش بدم!) اما روشن باشه دقیقا اونطوری میشه...توی هر دو سیستم عامل!

نمیدونم ارتباط بین وایرلس و گرافیک چی هست!
    حالا نمیدونم باید چکار کنم؟آیا سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟
    توی ایران قابل تعمیر هست یا خیر؟من از الماس ایران گرفتم و هنوز شامل گارانتی یکساله هست.
    سلام
    فركانس wi-fi چيه ، يعني تو چه فركانسي به acces point وصل ميشه؟ اگه بالا 2.5ghz هست اونو به پايينتر كانكتش كن .
    اگه نشد يبار ديگه رينستال كن به همراه آپديتاي كامل
    اگه نشد سخت افزاريه و به نمايندگي ببر !

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2

نظر

این چیزی که گفتید رو باید چجوری بغهمم و چطور تغییر بدم؟
      نمایندگی ایران یا اپل استور؟

نظر

این چیزی که گفتید رو باید چجوری بغهمم و چطور تغییر بدم؟
        نمایندگی ایران یا اپل استور؟
        تو تنظيمات وايرلس اكسس پوينت خودت ، يك بخشي هست كه فركانس wifi رو نشون ميده

نظر

اپل استور ببرید که براتون تعویض می کنند؛ اما برای تعمیر در ایران دفتر سایت هم مناسبه.

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
            اپل استور ببرید که براتون تعویض می کنند؛ اما برای تعمیر در ایران دفتر سایت هم مناسبه.
            یعنی قطعا سخت افزاری هست؟ آخه تست سخت افزاری اپل رو انجام دادم٬ یکساعت طول کشید ولی هیچ اروری نزد.
            الان به اپل استور دست رسی ندارم. برای این منظور هر اپل استوری انجام میده یا فقط همون کشور؟و اینکه پست بین الملل از اروپا حدودا چقدر میشه؟
            برای تعمیر توسط انجمن امکانش هست؟مشکل احتمالا از چی هست؟نیازی به تعویض چیزی هست؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
            تو تنظيمات وايرلس اكسس پوينت خودت ، يك بخشي هست كه فركانس wifi رو نشون ميده

نمیدونم کجا هست...اگه میشه زیر دیپلم بفرمایید. من در این حد میدونم که مودم تا 5Ghz رو هم ساپورت میکنه.

نظر

یعنی قطعا سخت افزاری هست؟ آخه تست سخت افزاری اپل رو انجام دادم٬ یکساعت طول کشید ولی هیچ اروری نزد.
              الان به اپل استور دست رسی ندارم. برای این منظور هر اپل استوری انجام میده یا فقط همون کشور؟و اینکه پست بین الملل از اروپا حدودا چقدر میشه؟
              برای تعمیر توسط انجمن امکانش هست؟مشکل احتمالا از چی هست؟نیازی به تعویض چیزی هست؟

- - - - - - - - - -

نمیدونم کجا هست...اگه میشه زیر دیپلم بفرمایید. من در این حد میدونم که مودم تا 5Ghz رو هم ساپورت میکنه.
              اوني كه گفتم براي تست بود ، بروز اختلال در فركانس ممكنه يه دليلش باشه ، ولي اگه اينجوريه به جاي اينكه اين وقت رو بزاري ، با پشتيباني گارانتي تماس يا حضوري ببريد ، اگه نداره به دفتر وبسايت انجمن نشون بده!

نظر

أخه نمیدونم با توجه به اینکه تمام قطعات رو مادربورد هست الماس ایران میتونه تعمیر کنه یا نه؟یعنی بلدن؟
                آیا مشکل عمقی هست؟ینی باید بره اپل استور؟

نظر

أخه نمیدونم با توجه به اینکه تمام قطعات رو مادربورد هست الماس ایران میتونه تعمیر کنه یا نه؟یعنی بلدن؟
                  آیا مشکل عمقی هست؟ینی باید بره اپل استور؟
                  راستش من خودم به گارانتي هاي ايراني اعتقادي ندارم ، به دفتر وبسايت مراجعه كن حداقل قبل از اينكه باز بشه چك كنند ، چون مكهاي رتينا اسمبلش خيلي پيچيده شده و نميشه اعتماد كرد به هر شركتي

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                    راستش من خودم به گارانتي هاي ايراني اعتقادي ندارم ، به دفتر وبسايت مراجعه كن حداقل قبل از اينكه باز بشه چك كنند ، چون مكهاي رتينا اسمبلش خيلي پيچيده شده و نميشه اعتماد كرد به هر شركتي

بله من هم برای همین میترسم...یعنی قطعا سخت افزاری هست؟ باگی چیزی نیس؟

نظر

حتما به اپل استور ببرید. مک بوک پرو رتینا غیر قابل تعمیر هست و همچنین طبق خبر هایی که دارم قطعاتش هم در ایران نیست و فقط خود اپل استور می تونه بهش دست بزنه. یه وقت می برید پیش یک تعمیرکار باز می کنه و دیگر روشن نمیشه

نظر

بله من هم برای همین میترسم...یعنی قطعا سخت افزاری هست؟ باگی چیزی نیس؟
                        با توجه به باگي كه ارايه كردين ، تنها تست اينه كه يبار ديگه اگه clean install نكردين ، از recovery خودش يكبار ديگه os رو reinstall كني ، اگه باگ وجود داشت ، ببري به دفتر وبسايت تا بررسي كنند.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          حتما به اپل استور ببرید. مک بوک پرو رتینا غیر قابل تعمیر هست و همچنین طبق خبر هایی که دارم قطعاتش هم در ایران نیست و فقط خود اپل استور می تونه بهش دست بزنه. یه وقت می برید پیش یک تعمیرکار باز می کنه و دیگر روشن نمیشه
                          هر اپل استوری اینکار رو میکنه؟یا حتما باید اپل ریتیل استور باشه؟مثلا بدم سوئد کارمو راه میندازه؟فقط دستگاه رو تعمیر میکنن یا تعویض؟
                          اگه خودم شخصا اونجا نباشم مشکلی پیش نمیاد؟و فقط خود دستگاه رو باید فرستاد یا همه ی وسایل؟
                          آیا از هزینه ی پست از اروپا به داخل کشور بطور امن خبر دارین؟

نظر

هر اپل استوری اینکار رو میکنه؟یا حتما باید اپل ریتیل استور باشه؟مثلا بدم سوئد کارمو راه میندازه؟فقط دستگاه رو تعمیر میکنن یا تعویض؟
                            اگه خودم شخصا اونجا نباشم مشکلی پیش نمیاد؟و فقط خود دستگاه رو باید فرستاد یا همه ی وسایل؟
                            آیا از هزینه ی پست از اروپا به داخل کشور بطور امن خبر دارین؟
                            شما اپل استور آفریقا هم ببرین اینکارو میکنن اصا دستگاهتونو میگیرن یه جدیدشو میدن بهتون!فقطم خود دستگاه کافیه تا اونجایی که من میدونم اما برا اطمینان شما همشو بفرستین/خودتونم لازم نیس باشین فقط به یه نفر بدین ببره که قشنگ مشکلو بدونه
                            و اما پیشنهاد من اگه این مشکل واقعا شدید نیس که اذیتتون کنه اصلا به هزینش نمی ارزه حدودا هزینه خود دستگاهو باید خرجش کنین تازه اگر سالم برسوننش که 50 50 س بهترین راه برای شما اینه که کارایی که دوستان گفتنو انجام بدین و در نهایتم ببرینش دفتر سایت

نظر

دوست عزیز من مکبوک پرو 976 دارم و تا حالا همچین مشکلی نداشتم
                              الن هم با ۱۰.۸.۲ کار می کنم
                              پیشنهاد میکنم یکبار دیگه کلین اینستال کنی اگه اوکی نشد تا قبل از اتمام گارانتی حتما ببر اپل استور

نظر

صبر کنید ..
                              X