اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل گرافیک در مکبوک پرو رتینا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشکل صرفا مربوط به ال سی دی هستش
    بعضی دستگاه ها ال سی دی شون سامسونگ است که این مشکل رو نداره ولی بعضی ال جی هستن و مشکل دارن
    برای تشخیص این کد رو در ترمینال اجرا کنید
    کد HTML:
    ioreg -lw0 | grep \"EDID\" | sed "/[^<]*</s///" | xxd -p -r | strings -6

این دستور سریال نامبر قطعه ال سی دی رو نمایش میده
    اگر با lsn شروع بشه سامسونگ هستش و مشکل نداره ولی اگر با lgشروع بشه ال جی هستش و قاعدتا مشکل گوستینگ رو داره
    ساپورت اپل استور هم با دریافت ۲۰۰ دلار تعویض میکرد تا جایی که من میدونستم ولی این موضوع برای سری اول رتینا های ۱۵ اینچ بود و سری های بعدی این مشکل رو نداشت
    اینجا هم مفصل در موردش بحث شده:https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
      مشکل صرفا مربوط به ال سی دی هستش
      بعضی دستگاه ها ال سی دی شون سامسونگ است که این مشکل رو نداره ولی بعضی ال جی هستن و مشکل دارن
      برای تشخیص این کد رو در ترمینال اجرا کنید
      کد HTML:
      ioreg -lw0 | grep \"EDID\" | sed "/[^<]*</s///" | xxd -p -r | strings -6

این دستور سریال نامبر قطعه ال سی دی رو نمایش میده
      اگر با lsn شروع بشه سامسونگ هستش و مشکل نداره ولی اگر با lgشروع بشه ال جی هستش و قاعدتا مشکل گوستینگ رو داره
      ساپورت اپل استور هم با دریافت ۲۰۰ دلار تعویض میکرد تا جایی که من میدونستم ولی این موضوع برای سری اول رتینا های ۱۵ اینچ بود و سری های بعدی این مشکل رو نداشت
      اینجا هم مفصل در موردش بحث شده:https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0
      ممنون من زدم این چیزی که گفتید...این رو داد:
      Color LCD
      LP154WT1-SJA1
      DCN22710FUMDMJ0A9

حالا مشکل Ghosting زیاد جدی نیس٬ مشکل اصلی اون خطهاست...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
      دوست عزیز من مکبوک پرو 976 دارم و تا حالا همچین مشکلی نداشتم
      الن هم با ۱۰.۸.۲ کار می کنم
      پیشنهاد میکنم یکبار دیگه کلین اینستال کنی اگه اوکی نشد تا قبل از اتمام گارانتی حتما ببر اپل استور
      تاحالا امتحان نکردم کلین اینستال رو...اما اگه باز نشد٬ ره دیگه ای جز اپل استور نیس؟چون گرون میشه!!!!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
      شما اپل استور آفریقا هم ببرین اینکارو میکنن اصا دستگاهتونو میگیرن یه جدیدشو میدن بهتون!فقطم خود دستگاه کافیه تا اونجایی که من میدونم اما برا اطمینان شما همشو بفرستین/خودتونم لازم نیس باشین فقط به یه نفر بدین ببره که قشنگ مشکلو بدونه
      و اما پیشنهاد من اگه این مشکل واقعا شدید نیس که اذیتتون کنه اصلا به هزینش نمی ارزه حدودا هزینه خود دستگاهو باید خرجش کنین تازه اگر سالم برسوننش که 50 50 س بهترین راه برای شما اینه که کارایی که دوستان گفتنو انجام بدین و در نهایتم ببرینش دفتر سایت
      خب اگه قرار باشه خرج بکنم اندازه دستگاه که خیلی زیاد میشه!!!!اصلا نمیارزه...

نظر

مشکل گرافیک در مکبوک پرو رتینا

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
        ممنون من زدم این چیزی که گفتید...این رو داد:
        Color LCD
        LP154WT1-SJA1
        DCN22710FUMDMJ0A9

حالا مشکل Ghosting زیاد جدی نیس٬ مشکل اصلی اون خطهاست...

- - - - - - - - - -

تاحالا امتحان نکردم کلین اینستال رو...اما اگه باز نشد٬ ره دیگه ای جز اپل استور نیس؟چون گرون میشه!!!!

- - - - - - - - - -

خب اگه قرار باشه خرج بکنم اندازه دستگاه که خیلی زیاد میشه!!!!اصلا نمیارزه...
        طبق همون چيزايي كه گفتيم يكبار تست كن reinstall رو ، جواب نداد ، اگه همونطوري كه جناب poj گفتند باشه راهي نيست جز مراجعه اپل استور

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2

نظر

ال پی اول کد نشان دهنده اینه که پنل دستگاه شما تولید ال جی یا شارپ هستش که اون مشگل رو داشتن و خطها هم به همون برمیگرده
          متاسفانه این مشکل با اینستال کردن مک و ... درست شدنی نیست و راهکار فقط تعویض ال سی دی است

نظر

ال پی اول کد نشان دهنده اینه که پنل دستگاه شما تولید ال جی یا شارپ هستش که اون مشگل رو داشتن و خطها هم به همون برمیگرده
            متاسفانه این مشکل با اینستال کردن مک و ... درست شدنی نیست و راهکار فقط تعویض ال سی دی است
            یعنی حتی اون خطها هم مربوط به ال سی دی هست؟ پس چه ارتباطی به وایرلس داره؟
            اونوقت هرینش چقدر در میاد حدودا؟!برای پست و .......

نظر

دوست عزیز شما کلین اینستال بکنین اگه درست نشدم به نشرم بفروشینش یکیدیگه بخرین

نظر

یعنی حتی اون خطها هم مربوط به ال سی دی هست؟ پس چه ارتباطی به وایرلس داره؟
                اونوقت هرینش چقدر در میاد حدودا؟!برای پست و .......
                ارتباطی بین وایرلس و ال سی دی من نمیبینم !
                این مورد رو در صفحه سرویس خود اپل گزارش کنید شاید انها کمک تون کنن
                ضمنا دستگاه شما اگه گارانتی الماس داره برید ازشون طلب سرویس کنید . دسته کم این در دسترس و راحت تر از اپل استور و .... هستش

نظر

ارتباطی بین وایرلس و ال سی دی من نمیبینم !
                  این مورد رو در صفحه سرویس خود اپل گزارش کنید شاید انها کمک تون کنن
                  ضمنا دستگاه شما اگه گارانتی الماس داره برید ازشون طلب سرویس کنید . دسته کم این در دسترس و راحت تر از اپل استور و .... هستش
                  مشکل اون خطها در صورت قطعی وایرلس نیس!
                  گارانتی داره اما فک نکنم برام تعویض کنن!
                  آخه اپل سرویس ایمیل ساپورتش دیگه نیس!...

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                    دوست عزیز شما کلین اینستال بکنین اگه درست نشدم به نشرم بفروشینش یکیدیگه بخرین
                    به کی بفروشم؟ آخه الان خیلی گرونتر شده...

نظر

به کی بفروشم؟ آخه الان خیلی گرونتر شده...
                      برا همین میگم بفروشین دیگه تواین سایت یا هر جای دیگه میتونین تاپیک بزنبن 500000 ار قیمت اصلیش پایین تر مثلا

نظر

ممنون از همگی...کلین اینستال کردم مشکل خطها درست شد کاملا روی مک.
                        اما Ghosting جدی هست یا نه؟ینی ممکنه در آینده بیشتر هم بشه؟
                        براساس این لینک که مشکلی نیست فکر کنم...Avoiding image persistence on Apple displays
                        ویرایش توسط nima74 : https://i-phone.ir/forums/member/11760-nima74 در ساعت 30-01-2013, 11:16 PM

نظر

سلام دوباره
                          اگه مشکل فقط همین باشه که گفتم یعنی Ghosting میارزه بره اونور آب برای تعویض یا تعمیر؟
                          آیا مشکل گسترده تر و بدتر میشه یا نه؟گو مثلا اگه یکسال دیگه مشکلی پیش بیاد آیا دفتر انجمن میتونه تعویض کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                          X