اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ریست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ریست

سلام به اساتید من یه ایفون انلاک دارم که یه دفه. هنگ کرد و دایم پشت سر هم ریست میشد فریمویر عوض کردم تمامی مراحل کامل انجام میشه اکتیو هم میشه ولی تا روی صفحه اصلی می یاد هفت هشت بار ریست میشه و بالاخره بالا مئاد ولی به هیچ وجه انتن نمیده و no servic می زنه کسی میدونه مشکل کجاست با تشکر از دوستان

نوشته اصلی توسط ma2alipour نمایش پست ها
    سلام به اساتید من یه ایفون انلاک دارم که یه دفه. هنگ کرد و دایم پشت سر هم ریست میشد فریمویر عوض کردم تمامی مراحل کامل انجام میشه اکتیو هم میشه ولی تا روی صفحه اصلی می یاد هفت هشت بار ریست میشه و بالاخره بالا مئاد ولی به هیچ وجه انتن نمیده و no servic می زنه کسی میدونه مشکل کجاست با تشکر از دوستان
    سلام
    ري استور كه كرديد بكاپ رو برگردوندي؟ اگه اره دوباره ري استور كن و بكاپ رو برنگردون.
    براي اينكه گوشي انتن نميده احتمال زياد گوشي لاك هست.
    شما يقين داري كه انلاكه؟
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام مطمن هستم انلاک قبلا چند بار ریستور کردم اطلاعات کافی دارم بکاپ هم بر نگردوندم ولی باز ری استارت میشه چند بار وقتی هم بالا یاد انتن نداره

نظر

سلام مطمن هستم انلاک قبلا چند بار ریستور کردم اطلاعات کافی دارم بکاپ هم بر نگردوندم ولی باز ری استارت میشه چند بار وقتی هم بالا یاد انتن نداره
        اگه با ری استور مجدد و برنگردوندن بکاپ بازهم ری استارت میشه احتمالی که مشکل سخت افزاری یا باطری ایراد داشته باشه زیاده
        برای مشکل انتن با یه سیم کارت دیگه تست کنید

نظر

با چند سیم کارت تست کردم ولی 3 ثانیه serching میزنه بعد no service میشه جالب تر اینکه در حالت air plan وایر لس نمیتونه شبکه رو شناسایی کنه

نظر

با چند سیم کارت تست کردم ولی 3 ثانیه serching میزنه بعد no service میشه جالب تر اینکه در حالت air plan وایر لس نمیتونه شبکه رو شناسایی کنه
            99/9% سخت افزاریه. اگه تهران هستید به دفترسایت ببرید

http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

صبر کنید ..
            X