اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گوشی مناسب برای share کردن اینترنت سیمکارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گوشی مناسب برای share کردن اینترنت سیمکارت

سلام دوستان. من خط همراه اول دارم و به خاطر اینکه سالهاست از همین خط استفاده میکنم امکان اینکه خط دیگه ای توی ایفونم بگذارم برام وجود نداره. همونطور که میدونید اینترنت همراه اول خیلی کنده ، من خط رایتل هم دارم میخواستم بپرسم بهترین گوشی یا هر وسیله دیگه که بتونه اینترنت رایتل را وایرلس شر کنه چی هستش؟
    برای من کیفیت صفحه نمایش یا بدنه یا مکالمه اصلا اهمیتی نداره فقط یک گوشی باشه که باتری خوبی داشته باشه که زود باتریش تموم نشه.
    ممنون میشم اگر تجربه ای دارید من را راهنمایی کنید
    با تشکر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خط همراه اول دارم و به خاطر اینکه سالهاست از همین خط استفاده میکنم امکان اینکه خط دیگه ای توی ایفونم بگذارم برام وجود نداره. همونطور که میدونید اینترنت همراه اول خیلی کنده ، من خط رایتل هم دارم میخواستم بپرسم بهترین گوشی یا هر وسیله دیگه که بتونه اینترنت رایتل را وایرلس شر کنه چی هستش؟
    برای من کیفیت صفحه نمایش یا بدنه یا مکالمه اصلا اهمیتی نداره فقط یک گوشی باشه که باتری خوبی داشته باشه که زود باتریش تموم نشه.
    ممنون میشم اگر تجربه ای دارید من را راهنمایی کنید
    با تشکر
    سلام عزيز
    اگه هدفت فقط همونه كه گفتي واسه اشتراك گذاري اينترنت ، بهترين راه اينه كه سيمكارت رايتل رو با يك مودم usb 3g كه خود رايتل هم ميده بخري ، و بزني به لپتاپ يا هر كامپيوتر ديگه و لذتش رو ببري و به اشتراك هم بگذاري

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
      سلام عزيز
      اگه هدفت فقط همونه كه گفتي واسه اشتراك گذاري اينترنت ، بهترين راه اينه كه سيمكارت رايتل رو با يك مودم usb 3g كه خود رايتل هم ميده بخري ، و بزني به لپتاپ يا هر كامپيوتر ديگه و لذتش رو ببري و به اشتراك هم بگذاري

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2
      ممنون از پیشنهادتون
      ولی من وقتی توی خونه و محل کار هستم اینترنت دارم برای وقتی میخوام که بیرون هستم و توی اون موقعیت مودم usb به کارم نمیاد

نظر

ممنون از پیشنهادتون
        ولی من وقتی توی خونه و محل کار هستم اینترنت دارم برای وقتی میخوام که بیرون هستم و توی اون موقعیت مودم usb به کارم نمیاد
        عزیز جان منم منظورم همون بود.
        مودم usb یک فلش کوچیک هستش که اصلا نیازی به برق هم نداره ، شما ر جا خواستی با خودت حمل میکنی و هرجا هم خواستی میزنی به لپ تاپت ، فقط به شرطی که رایتل اونجا سرویس بده.

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          عزیز جان منم منظورم همون بود.
          مودم usb یک فلش کوچیک هستش که اصلا نیازی به برق هم نداره ، شما ر جا خواستی با خودت حمل میکنی و هرجا هم خواستی میزنی به لپ تاپت ، فقط به شرطی که رایتل اونجا سرویس بده.
          خوب عزیز من که لپ تاپ همراهم نیست میخوام اینترنت توی گوشی استفاده کنم

نظر

گوشيهاي اندرويدي معمولا اين امكان رو دارند!

منم قبلا بايه گوشي سامسونگ تونستم اينترنت رو با وايي فايش شير كنم.

ولي باتريشون خيلي زود تموم ميشه !

من پيشنهاد ميكنم يك مودم همراه وايمكس بگيريد.

راحت و بي دردسر !

نظر

خوب عزیز من که لپ تاپ همراهم نیست میخوام اینترنت توی گوشی استفاده کنم
              ۱- حداقل برای یک گوشی که از 3g حمایت کنه باید ۵۰۰۰۰۰ تومان هزینه کنی.
              ۲- شما اگه جای ثابت نباشی فقط میتونی از طریق بلوتوث اینترنت 3g رو به اشتراک بزاری.
              ۳- اگه بخوای هزینه بالا برای آیفون ندی ، میتونی از گوشی های سامسونگ یا سونی که تنوع بیشتری داره استفاده کنی و بخری.
              خودم اصلا این روش رو دوست ندارم.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
              گوشيهاي اندرويدي معمولا اين امكان رو دارند!

منم قبلا بايه گوشي سامسونگ تونستم اينترنت رو با وايي فايش شير كنم.

ولي باتريشون خيلي زود تموم ميشه !

من پيشنهاد ميكنم يك مودم همراه وايمكس بگيريد.

راحت و بي دردسر !
              دوست گرامی
              اگه جای ثابت نباشه نمیتونه از WI-FI استفاده کنه!

نظر

چرا؟

خوب، شايد در حال حركت استفاده نكنند!

يا ميتونند تو حركت با سيم وصلش كنند...

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                  چرا؟

خوب، شايد در حال حركت استفاده نكنند!

يا ميتونند تو حركت با سيم وصلش كنند...
                  بله ، ممکنه از در حال حرکت نباشند اگه پستهای قبلی رو بخونی میبینی که همه سوال و جوابها بدلیل ای بود که ثابت ممکنه نباشند.
                  برای اینکه از طریق wi-fi بتونند share کنند نیاز به acces point یا مودم وایرلس دارند و اگه در حال حرکت این امکان پذیر نیست بجز همون موردی که تو پستهای قبلی گفنم میتونند از بلوتوث به اشتراک بگذارند که دیگه نیازی به کابل هم نیست.
                  ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 27-01-2013, 11:45 PM

نظر

اگر ایفونتون جیلبریک داره یک دستگاه gmate بگیرید و از این طریق اینترنت رو مستقیما به ایفون انتقال بدید.
                    اگر جیلبریک ندارید به نظر من بهترین دیوایس که مستقیما این سرویس رو بهتون بده ایپد هستش .
                    اگر هم فقط اینترنت برایتان مهم است میتوانید از سیمکارت رایتل تان در ایفون استفاده کنید و برای خط همراه اول یک موبایل ساده تر بخرید .

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                      اگر ایفونتون جیلبریک داره یک دستگاه gmate بگیرید و از این طریق اینترنت رو مستقیما به ایفون انتقال بدید.
                      اگر جیلبریک ندارید به نظر من بهترین دیوایس که مستقیما این سرویس رو بهتون بده ایپد هستش .
                      اگر هم فقط اینترنت برایتان مهم است میتوانید از سیمکارت رایتل تان در ایفون استفاده کنید و برای خط همراه اول یک موبایل ساده تر بخرید .
                      خودم هم نظرم روی gmate بود. ولی متاسفانه بدون جیلبریک کار نمیکنه.
                      اگر یک گوشی قدیمی ویندوز موبایل بگیرم فکر کنم معقولتر باشه چون هم 3g را ساپورت میکنند هم امکان شر کردن اینترنت را از طریق wifi دارند.

نظر

شما میتونید یه روتر 3g خریداری کنید که اکسس پوینت هم باشه .
                        بعدش هر سیم کارتی خواستین در داخل این دستگاه میذارین و اون اینترنت سیم کارت رو بصورت wi-fi پخش میکنه . بعضی از مدلها باطری داخلشون دارن و نیازی به برق نداره و تا 3 ساعت امکان استفاده از اینترنت رو میده .

برای مثال مودم D-Link DIR-457U این مشخصات رو داره

http://www.i-phone.ir/forums/cachedI...7ae1cached.jpg

The myPocket 3.75G HSUPA Router allows you to connect to a 3.75G mobile network and share a 3.75G mobile connection with PCs and wireless devices within the area. Firewall and wireless security features are also included for safe remote connections.

•Features
                        •Description
                        •Data Sheet (PDF)

Features
                        •Provides high-speed connectivity in areas without conventional 802.11 wireless access
                        •Compatible with a wide-range of mobile service networks
                        •Rechargeable battery allows for increased mobility
                        •Built-in microSD slot supports sharing of files between Wi-Fi enabled devices

نظر

ممنون عزیز تو ایران هست؟

نظر

مثل اينكه اون پست منو هيچكس نديد كه ايشون ميتونند يك مودم همراه وايمكس تهيه كنند !!!!

مگه مودم همراه وايمكس تو خودش باتري نداره؟ مگه اكسسپوينت نميشه !؟ مگه سرعتش بهتر از ٣جي يا سلولار ديتا نيست؟ مگه قيمتش ارزون تر از خريد يك گوشي دوم نيست !؟ مگه استفاده ازش آسونتر از گوشي يا جي ميت يا... نيست؟؟

واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟

نظر

يه گوشى اندرويد ! جى پى ار اس تبديل مى كنه به وايرلس !

ا

Tapatalk  !Pod

نظر

صبر کنید ..
                              X