اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرابیwifi:plzراهنمایی!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرابیwifi:plzراهنمایی!!!

سلام دوستان الان نزدیک دو سه هفته هست وای فایم خراب شده رو حالت off مونده حتی ON هم نمیشه تو قسمتabout هم رفتم زده N/Aمشخصات وای فایمو بعد به گفته ی یکی از دوستان گوشی رو بردم رو دوربین فلشش رو آن کردم تا داغ شه بعد خاموش روشن کردم تا 3 ساعت وای فایش درست شد بعد به حالت اول برگش الانم آنه ولی هیچ وایرلسی رو پیدا نمیکنه اگه خاموش روشن کنم مثل قبل میشه واسه همین خاموش روشن نمیکنم بعد تحقیق کردم بعضیا میگن مشک ورژن ios هست اول که خریدم 6.0.0 بود بعد آپدیت کردم6.0.1 شد از وقتی آپدیت کردم دو هفته گذشت اینجوری شد مدل گوشیمم 4s 64gb هستش تورو خدا رهنماییم کنید مغازه دارا میگن سخت افزاریه بعضی ها هم میگن ورژن IOS هستش کمکم کنید گیج شدم انگار برادرم مرده در این حد ناراحتم
    درضمن به جلبریک هم اعتقادی نداشتم و ندارم اما برای درست شدن حاضرم همه کار کنم فقط درس شه
    ویرایش توسط mnb2011 : https://i-phone.ir/forums/member/85624-mnb2011 در ساعت 27-01-2013, 06:32 PM

نوشته اصلی توسط mnb2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان الان نزدیک دو سه هفته هست وای فایم خراب شده رو حالت off مونده حتی ON هم نمیشه تو قسمتabout هم رفتم زده N/Aمشخصات وای فایمو بعد به گفته ی یکی از دوستان گوشی رو بردم رو دوربین فلشش رو آن کردم تا داغ شه بعد خاموش روشن کردم تا 3 ساعت وای فایش درست شد بعد به حالت اول برگش الانم آنه ولی هیچ وایرلسی رو پیدا نمیکنه اگه خاموش روشن کنم مثل قبل میشه واسه همین خاموش روشن نمیکنم بعد تحقیق کردم بعضیا میگن مشک ورژن ios هست اول که خریدم 6.0.0 بود بعد آپدیت کردم6.0.1 شد از وقتی آپدیت کردم دو هفته گذشت اینجوری شد مدل گوشیمم 4s 64gb هستش تورو خدا رهنماییم کنید مغازه دارا میگن سخت افزاریه بعضی ها هم میگن ورژن IOS هستش کمکم کنید گیج شدم انگار برادرم مرده در این حد ناراحتم
    درضمن به جلبریک هم اعتقادی نداشتم و ندارم اما برای درست شدن حاضرم همه کار کنم فقط درس شه
    به نظر من هم مشكل سخت افزاري باشه
    شما به ٦.١ بتاي ٥ كه امروز منتشر شده ببر( ظاهراً نياز به udid نداره و همه مي تونن اپديت كنن) شايد مشكل حل بشه
    بيس باند چنده؟! آنلاك هست ديگه؟!
    ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 27-01-2013, 07:02 PM

نظر

چی داداش ورژن جدید ios اومده مگه آره آنلاک فکتوریه بیس بانت هم نفهمیدم ینی چی؟
      بخوام آپدیت کنم با آیتیونز میشه آپدیت کنم؟؟؟

نظر

چی داداش ورژن جدید ios اومده مگه آره آنلاک فکتوریه بیس بانت هم نفهمیدم ینی چی؟
        بخوام آپدیت کنم با آیتیونز میشه آپدیت کنم؟؟؟
        Setting-general-about-modem firmware
        چي نوشته؟!

http://www.i-phone.ir/forums/showpost.php?p=807061

نظر

نوشته 3.0.04
          ممنون از این که کمکم میکنی دادا
          در ضمن چجوری نصبش کنم 6.1 رو؟؟؟
          ویرایش توسط mnb2011 : https://i-phone.ir/forums/member/85624-mnb2011 در ساعت 27-01-2013, 07:23 PM

نظر

نوشته 3.0.04
            ممنون از این که کمکم میکنی دادا
            در ضمن چجوری نصبش کنم 6.1 رو؟؟؟
            شما فايل رو دانلود كن
            آيتونز رو باز كن
            شيفت رو نگه دار بعد روي update بزن
            يه پنجره باز ميشه كه بايد فايل رو كه دانلود كردي انتخاب كني
            انتخاب كن شروع مي كنه ريستور كردن! ؛)

نظر

modem firmware رو برای چه مسءله ای خواستی دادا

نظر

modem firmware رو برای چه مسءله ای خواستی دادا
                هیچی حواسم نبود که گفتی آنلاکه! اگه لاک بود نیاز داشتی...
                شما آپدیت کردی خبرشو بده!

نظر

نه بابا فایلش 900 مگه تا بخوام دان کنم 4 ساعت طول میکشه بعدش حجم اینترنت ندارم شب تا صبح میزارم دان کنه بعد
                  اینکه نصب کردم گوشی جلبریک یا چیز دیگه نمیشه برنامه هام و شماره هام پاک میشه؟؟؟
                  میخوام گوشیم اورجینال بمونه ها چیزیش نشه؟؟؟

نظر

نه بابا فایلش 900 مگه تا بخوام دان کنم 4 ساعت طول میکشه بعدش حجم اینترنت ندارم شب تا صبح میزارم دان کنه بعد
                    اینکه نصب کردم گوشی جلبریک یا چیز دیگه نمیشه برنامه هام و شماره هام پاک میشه؟؟؟
                    میخوام گوشیم اورجینال بمونه ها چیزیش نشه؟؟؟
                    اگه اپهارو اريجينال خريدي، با آيتونز بكاپ بگير
                    بعد از ريستور مثل الان ميشه ولي ورژن ٦.١

نظر

با آیتونز چجوری بک بگیرم ببخشی ها دارم اذیتت میکنم شرمنده آپ ها رو دادم بیرون ریختن

نظر

با آیتونز چجوری بک بگیرم ببخشی ها دارم اذیتت میکنم شرمنده آپ ها رو دادم بیرون ریختن
                        اپاتون فکر نکنم پاک شن بک آپم توی قسمت summary بزنین backup iPhone
                        ولی در کل بهترین راهی که تا الان برای این مشکل پیشنهاد شده سشواره
                        شما گوشیرو خاموش کنین به مدت ۱۰ دقیقه سشوارو پشت آیفون نزدیکه جکه هدفون قرار بدین اونجا چیپ وایفای قرار داره
                        1. Turn off your phone completely by holding the power/sleep button, then sliding the bar that shows up to power off.

2. Put your phone in a good soft spot. Like a book on your table.

3. Turn your hair dryer on. Apply heat on the backside of the phone near the top left of the back (near the headphone port). Apply heat with a stable hand for at least 5 minutes.

4. Turn off the hair dryer. Do not pick up your phone. It will be very hot and can hurt you. Leave it on the table as it is for at least 10-15 minutes. Go make yourself a cup of tea or coffee in the mean time to enjoy the return of your wifi.

5. When your phone has cooled down, turn it on. The Wifi should be working now.

6. If for some reason it is still not working, then decide on the apple service center step.

نظر

گوشي رو وصل كن، آيتونزو باز كن، روي ايكون گوشي كليك راست بزن بعد backup
                          اگه اپهارو با اپل ايدي خود نريختي پاك ميشه
                          آيتونز هم از اپهات بكاپ نمي گيره

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                            اپاتون فکر نکنم پاک شن .
                            وقتي ريستور مي كني همه چيز برميگرده به حالت ديفالت( كارخونه اي) يعني همه چيز پاك ميشه
                            اگه با آيتونز اپ هاي سينك نشده باشن بكاپ نمي گيره
                            بعد بكاپ رو برميگردونن رو گوشي، همه چيز مياد به جز اپ ها

نظر

اگه با سشوار این کارو بکنم به صورت داءمی درست میشه مطمئنید؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X