اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرابیwifi:plzراهنمایی!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

eriklnem جان اینکارو کردم اینم نتیجش لطفا ببین میتونم تعویضش کنم

نظر

نوشته اصلی توسط mnb2011 نمایش پست ها
      دوستان اگه بدم به یکی از فامیلامون تو خارج تو نمایندگی تعویض میکنن من تو تهران خریدم بدونه گارانتی هم هست مثلا من یکی از فامیلامون تو لندن هستش اینکارو میکنن برام تو نمایندگی انجا شما یه دروازه جدید واسم وا کردید اگه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم از یه ضرر 2400 جلوگیری میشه
      بهترین راه برای شما اگه با آپدیت گوشیتون درست نشد اینه که بفرستینش خارج توی اپل استور براتون عوض میکنن اگه گارانتیه یه سالتون که روی تمام محصولات اپل هست تموم نشده باشه که ۱۰۰٪ هم نشده چون شما گفتین از روز اول رو گوشیتون ۶.۰.۰ بوده البته اگه گوشیتونو دسته ۲ نخریده باشین اگرم یه سال از اکتیو شدنش گذشته که همون سشوار بهترین راه حله حالا توکل بر خدا!

نظر

eriklnem جان اینکارو کردم اینم نتیجش لطفا ببین میتونم تعویضش کنم
        تا ارديبهشت وقت دارين بفرستين! (July 9)
        ولي يه ريستور بكنين اگه نشد بعد...

نظر

دادا من نوکرتم خیلی لطف کردی بهم ای دی یاهوتو میدی بمون جناب مهندس بهمون من جولای رو فک کردم جوئنه ترسیدم مرسی مرسی
          نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
          تا ارديبهشت وقت دارين بفرستين! (July 9)
          ولي يه ريستور بكنين اگه نشد بعد...

نظر

دادا من نوکرتم خیلی لطف کردی بهم ای دی یاهوتو میدی بمون جناب مهندس بهمون من جولای رو فک کردم جوئنه ترسیدم مرسی مرسی
            جوئن هم ميشه خرداد! زياد فرقي نميكنه
            اي ديم زير اسمم نوشته

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

تشکر آقا با سشوار درست شد ولی فک نکنم به صورت داءمی درست بمونه نه؟؟؟
              نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
              بهترین راه برای شما اگه با آپدیت گوشیتون درست نشد اینه که بفرستینش خارج توی اپل استور براتون عوض میکنن اگه گارانتیه یه سالتون که روی تمام محصولات اپل هست تموم نشده باشه که ۱۰۰٪ هم نشده چون شما گفتین از روز اول رو گوشیتون ۶.۰.۰ بوده البته اگه گوشیتونو دسته ۲ نخریده باشین اگرم یه سال از اکتیو شدنش گذشته که همون سشوار بهترین راه حله حالا توکل بر خدا!

نظر

یه روش هست که می تونین ازش استفاده کنین که متوجه بشین! به اون میگن "صبر" :دی
                یه مقدار استفاده کنین اگه تا چند روز آینده کار کرد که درست شده! اگه نشد بفرستین خارج یا یه سشوار همیشه همراه داشته باشین! ) :دی

نظر

در اینجا پی میبریم که یه چیزیش شل شده
                  در ضمن اگه گوشی باز شده باشه بازم شامل گارانتیه میشه چون دادم ببینن درشو باز کردن

نظر

در اینجا پی میبریم که یه چیزیش شل شده
                    در ضمن اگه گوشی باز شده باشه بازم شامل گارانتیه میشه چون دادم ببینن درشو باز کردن
                    امیدوارم اپل استور گیر نده! قطعه ای چیزی که عوض نکرده؟!
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

خواهش میکنم آقا ولی بهتون گفتم که بهترین راه اپل استوره اما سشوارم روش بهینه شده ی فلش لایته!

- - - - - - - - - -

اگه با همین حالت درستی ببرینش که فک نکنم قبول کننا!

نظر

صبر کنید ..
                      X