اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6.1 بتا 5 عرضه شد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 6.1 بتا 5 عرضه شد

اپل دقایقی پیش نسخه بتا 5 از iOS 6.1 را عرضه کرد .
    با توجه به اینکه این نسخه در Dev Center قرار دارد ولی با توجه به گفته برخی از هکر های معروف , این نسخه بدون نیاز به ثبت udid قابل نصب است و در فایل های plist این سیستم عامل اثری از کد هایی که در حالت بتا قرار دارد نیست و همچنین شماره ساخت این نسخه نیز بیشتر شبیه به نسخه های فاینال هست تا بتا .

قابل دانلود از لینک زیر (برای برنامه نویسان)
    https://developer.apple.com/devcenter/ios/index.action

توییت های برخی از هکر ها بعد از عرضه این نسخه :

تاریخ expire این ورژن کی هستش ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط cityrun نمایش پست ها
      تاریخ expire این ورژن کی هستش ؟؟
      iH8sn0w همیشه تاریخ expire شدن نسخه های بتا رو میگه این دفعه هم ازش که پرسیدم در توییتر گفت که این نسخه expire نمیشه ! چون همونطور که در پست اول گفتم در فایل های سیستمی این نسخه ثبت نشده که بتا هست پس expire نمیشه این نسخه !

نظر

این یعنی حالا ما که به صورت developer نیستیم میتونیم به این ورژن ریستور کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          این یعنی حالا ما که به صورت developer نیستیم میتونیم به این ورژن ریستور کنیم؟
          اینطور که پیداست بعله .

اگه لینک دانلود اومد قرار میدم

نظر

من فکر میکنم بعد از استیو ، تعداد نسخه های بتای اپل خیلی زیاد شده ، این ممکنه یک ضعف باشه؟

نظر

Neal در یک توییت ادعا کرده به زودی شاهد iDevice های 128GB خواهیم بود و این ادعا را بر اساس اطلاعاتی که از فایلهای سیستمی ios 6.1 beta 5 بدست آورده کرده...

نظر

کشت ما رو اپل
                مردم از بس واسه جیلبریک صبر کردم اینم که تاریخ انقضا نداره معلوم نیست این ۶.۱ چند سال دیگه عرضه بشه ؛-)

نظر

میشه لطف کنید ویژگی های جدیدش رو بگین؟

نظر

الان روی ios 6.1 بتا 4 هستم چرا نمیتونم با استفاده از software update خود گوشی به این ورژن برم ؟

نظر

شاید هم به خاطر توییت هکرها مبنی بر پیدا شدن دو حفره در 6.1 اپل کمی تعلل در ارایه این ورژن میده تا شاید بتونه جلوی این جلبریک رو بگیره.

نظر

دوستان من در 6.0.2 هستم و مشکل نفرستادن اس ام دارم میتونم به این ورژن ریستور کنم گوشیم ایفون5 هستش فایلشو از کجا دانلود کنم؟
                        ویرایش توسط bsa14 : https://i-phone.ir/forums/member/68378-bsa14 در ساعت 27-01-2013, 02:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
                          دوستان من در 6.0.2 هستم و مشکل نفرستادن اس ام دارم میتونم به این ورژن ریستور کنم گوشیم ایفون5 هستش فایلشو از کجا دانلود کنم؟
                          همونطور که جناب Ariansimmm گفتند به محض اینکه لینک دانلود luanch بشه برای دانلود تو انجمن میزارند.

نظر

به جای اینکه منتظر باشین سایت های خارجی لینک دانلود بزارن ، خود دوستان دولوپر انجمن لینک دانلود رو بزارن سریعتر کار انجام میشه

نظر

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                              به جای اینکه منتظر باشین سایت های خارجی لینک دانلود بزارن ، خود دوستان دولوپر انجمن لینک دانلود رو بزارن سریعتر کار انجام میشه
                              منم فکر کنم منظور جناب ارین همین بوده ، منتظر میمونیم.

نظر

صبر کنید ..
                              X