اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل خاموش شدن ناگهانی 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل خاموش شدن ناگهانی 4s

تورو خدا به دادم برسید یه 4s 32 گرفتم که ios6.0.1 روش نصبه جیلبریک هم نیست شارژ گوشی رو فول میکنم بعضی وقتها که باهاش کار نمیکنم میبینم خاموشه روشن که میکنم شارژ داره . ولی وقتی باهاش کار میکنم خاموش نمیشه بعضی وقتها هم که بهش دست نمیزنم میبینی شارژ خالی کرده خاموشه نمیدونم مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمای کنید

نوشته اصلی توسط ahorarahimi نمایش پست ها
    تورو خدا به دادم برسید یه 4s 32 گرفتم که ios6.0.1 روش نصبه جیلبریک هم نیست شارژ گوشی رو فول میکنم بعضی وقتها که باهاش کار نمیکنم میبینم خاموشه روشن که میکنم شارژ داره . ولی وقتی باهاش کار میکنم خاموش نمیشه بعضی وقتها هم که بهش دست نمیزنم میبینی شارژ خالی کرده خاموشه نمیدونم مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمای کنید
    يكبار ديگه ريستور كن ببين مشكلت حل ميشه

نظر

چه جوری ریستور کنم؟

نظر

چه جوری ریستور کنم؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

خواهش میکنم یکی به من کمک کنه مشکلم برطرف نشد

نظر

خواهش میکنم یکی به من کمک کنه مشکلم برطرف نشد
            1 بار دیگه ری استور کنید و بکاپ رو بر نگردونید اگه بازم مشکل داشت احتمالا باطری تون خرابه
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

فکر نکنم مشکل از باطری باشه آخه گوشی در حد نو هستش شارژباطریشم خوبه دیر خالی میکنه ولی بعضی وقتها یه مدت که به گوشی دست نمیزنی میبینی خاموش شده دوباره که روشن میکنم شارجش سر جاشه
              خودم بلد نیستم ریستور کنم بردمش بیرون که ریستور کنن واسم یارو میگفت25 هزار هزینه اش تازه باید 1 روز گوشیرو جا بذاری . پولش مهم نیست ولی دوس ندارم گوشی رو جا بذارم خطر داره
              ویرایش توسط ahorarahimi : https://i-phone.ir/forums/member/113204-ahorarahimi در ساعت 27-01-2013, 03:16 PM

نظر

فکر نکنم مشکل از باطری باشه آخه گوشی در حد نو هستش شارژباطریشم خوبه دیر خالی میکنه ولی بعضی وقتها یه مدت که به گوشی دست نمیزنی میبینی خاموش شده دوباره که روشن میکنم شارجش سر جاشه
                شما اگه میگین مشکل باتری نیست چرا پس بالا عنوان کردی که یک زمانی خاموش میشه و شارژ خالی کرده؟
                اگه مجدد با ریستور دوباره بدون بازگردانی بکاپ ، مشکل حل نشد احتمال زیاد مشکل سخت افزاری باتری هستش که توصیه میشه به دفتر وبسایت مراجعه و بدین چک کنند ، احتمالا هم تو یک روز بهت بدند:
                دفتر وبسایت:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
                ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 27-01-2013, 03:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ahorarahimi
                  خودم بلد نیستم ریستور کنم بردمش بیرون که ریستور کنن واسم یارو میگفت25 هزار هزینه اش تازه باید 1 روز گوشیرو جا بذاری . پولش مهم نیست ولی دوس ندارم گوشی رو جا بذارم خطر داره

ری استور که کاری نداره تمام اموزش ها در انجمن هست
                  ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 27-01-2013, 03:18 PM

نظر

دوست عزیز ریستور کردم ولی باز بعضی مواقع میبینی گوشی خاموش شده ولی شارژ خلی نکرده گوشی نوه فکر نکنم باتریش باشه

نظر

دوست عزیز ریستور کردم ولی باز بعضی مواقع میبینی گوشی خاموش شده ولی شارژ خلی نکرده گوشی نوه فکر نکنم باتریش باشه

خب مثل اینکه کم کم باید باور کنی که مشکل نرم افزاری نیست ، اگر خیلی خوش شانس باشی که از باتری باشه در غیر این صورت بهتره بری دنبال گارانتی گوشی

نظر

تو همین سایت خوندم که این مشکل در بیشتر فور اس ها وجود داره یکی میگفت گوشیش آک بوده باز همین مشکل رو داشته باتری رو عوض کرده بازهم همین مشکل رو داشته بعضی هام میگن مشکل از ios هستش اگه تبدیل بشه به ios 6.1 شاید برطرف بشه ؟ موندم چیکار کنم

- - - - - - - - - -

تو همین سایت خوندم که این مشکل در بیشتر فور اس ها وجود داره یکی میگفت گوشیش آک بوده باز همین مشکل رو داشته باتری رو عوض کرده بازهم همین مشکل رو داشته بعضی هام میگن مشکل از ios هستش اگه تبدیل بشه به ios 6.1 شاید برطرف بشه ؟ موندم چیکار کنم

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

نظر

چون شک داری برای اطمینان بیشترببر۶۰۱ ببین درست میشه یانه

نظر

در هر حال میتونی تست کنی ولی احتمالش خیلی کمه

نظر

صبر کنید ..
                            X