اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه برای انتقال app ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه برای انتقال app ها

با عرض سلام و خسته نباشید من برنامه هامو با خود گوشیم از اپ استور دانلود میکنم.اگه بخوام این برنامه هارو به گوشی دوستمم انتقال بدم.چی کار باید بکنم؟برنامه ی خاصی نیاز داره؟؟؟خواهش میکنم کمک کنین.ممنونم اگه جوابمو بدین....

نوشته اصلی توسط hadi8888 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید من برنامه هامو با خود گوشیم از اپ استور دانلود میکنم.اگه بخوام این برنامه هارو به گوشی دوستمم انتقال بدم.چی کار باید بکنم؟برنامه ی خاصی نیاز داره؟؟؟خواهش میکنم کمک کنین.ممنونم اگه جوابمو بدین....
    گوشي دوستتون رو با برنامه هايي كه شما تو آيتونز داريد سينك كنيد ، فقط بدوننين دوستتون اگه خودش بخواد خود مجدد با اكانت خودش برنامه بريزه ، برنامه هايي كه شما براش ريختيد ازبين خواهد رفت ،

نظر

mamnounam douste aziz vali man manzouram ine ke
      gushio midim birouno vasamoun barname mirizan man oun ravesho mikhaam mishe rahnemaaim koniii?

نظر

نوشته اصلی توسط hadi8888 نمایش پست ها
        mamnounam douste aziz vali man manzouram ine ke
        gushio midim birouno vasamoun barname mirizan man oun ravesho mikhaam mishe rahnemaaim koniii?
        بر اساس قوانين حتما فارسي تايپ كن
        منظورم تو پست قبلي همين بود كه گفتي ، اگه برنامه هاتو تو آيتونز دستگاه خودت سينك كردي و ريختي ، كاري نداره گوشي دوستتو با كابل به كامپيوتر خودت وصل كن و از تو آيتونز برنامه هايي رو كه ميخواي بريز و سينك كن.
        اگه با خود گوشي ميخواي اينكار رو بكني ، بليد يكبار apple id خودتو تو گوشيش ست كني بعد از app store فقط دانلود كني ، اين روش توصيه نميشه ، روش اول بهتره !

نظر

صبر کنید ..
        X