اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ری استارت کردن بی دلیل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ری استارت کردن بی دلیل

سلام دوستان .4s من از وقتی چنتا برنامه از سیدیا واسش دانلود کردم یهو ری استارت میشه البته گاهی وقتا.به نظرتون مشکل از کجاس
    ممنون

ری استارت کردن بی دلیل

نوشته اصلی توسط kashani66 نمایش پست ها
    سلام دوستان .4s من از وقتی چنتا برنامه از سیدیا واسش دانلود کردم یهو ری استارت میشه البته گاهی وقتا.به نظرتون مشکل از کجاس
    ممنون
    خوب ازهمون برنامه هاست دیگه
    برنامه هاروپاک کنید
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

خوب آخه بعضیاش کاربردیه و نمیدونم کدوم برنامه این مشکلو ایجاد کرده که پاکشون کنم

نظر

نوشته اصلی توسط kashani66 نمایش پست ها
        خوب آخه بعضیاش کاربردیه و نمیدونم کدوم برنامه این مشکلو ایجاد کرده که پاکشون کنم
        ميگيد كه چندتا برنامه
        خوب بايد يادتون باشه كه چه برنامه هايي بوده. وگرنه بايد ري استور بشه
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

ری استارت کردن بی دلیل

منم همین مشکل رو چندین ماهه دارم،رستور مشکله ولی برای رفعش مجبورید با گرفتن دکمه خاموش کردن و هاوم با همدیگه رستارت بکنید حل میشه،بعضی موقعها مجبورید دو بار هم رستارت بکنید
          همیشه هم وقتی گوشی رو یکبار به هر دلیلی خاموش روشن بکنی این مشکل پیش میاد

نظر

منم هیچ مشکلی با توییکهای سیدیا نداشتم اما از موقعیکه با رد اسنو دوباره همون 5.1.1 رو ریستور کردم حالا برنامه iprotect را روی نیو آیپد که نصب میکنم با یکبار خاموش روشن کردن تصویر خراب میشه آیکونها اندازشون خراب میشه و همه چی داغون میشه.قبلا همین برنامه و همین ورژن رو که نصب میکردم هیچ مشکلی نداشت!

نظر

ممنون از راهنمایی های خوبتون

نظر

صبر کنید ..
              X