اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب اپل آیدی در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب اپل آیدی در آیفون 5

سلام دوستان
    یه آیفون 5 لاک برام آوردن که الان فعلا بدون سیم کارت دارم ازش استفاده میکنم حالا یه مشکل عجیب باهاش دارم! یکی از دوستام برام یه اپل آیدی درست کرده (چون خودم v..n یا ساکس با ip آمریکا نداشتم) حالا هر جایی از گوشی این اپل آیدی رو که میزنم قبول نمیکنه!!! برای دانلود برنامه که وارد میکنم میگه پسورد غلطه یا اصلا can not میده! برای on کردن imessage بازم وارد نمیشه خلاصه هرجای گوشی که وارد میکنم همین مشکل رو داره در صورتی که اپل آیدی و پسورد کاملا درسته به دوستمم گفتم خودش با همین اپل آیدی رفت برنامه دانلود کرد هیچ مشکلی هم نداشت! کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟

دوست عزیز به نظر من شما اول باید active کنی !!!!

نظر

فقط با سیمکارت امکان اکتیو کردن هست؟

نظر

نمی دونم دوست عزیز اما فکر کنم بدون اون هم بشه در ضمن اشتباه کردم اکتیو نیست ریجیستر هست البته تقریبا یک معنی هست
        https://register.apple.com

نظر

فقط دوست عزیز حواست باشه اگه با یک اپل آی دی ریجستر کردی اولین و آخرین بار ریجیستر کردنت هست پس مطمین شو که تا همیشه این تنها اپل آی دیته!!!!
          البته می شه هر تغییری خواستی انجام بدی!!!

نظر

چرا انلاکش نمیکنی ؟ اگه مال at&t باشه که با هزینه در حد ۱۰۰ تومن انلاک فکتوری میشه البته اپراتور های دیگه قیمتشون فرق داره

نظر

مشکل عجیب اپل آیدی در آیفون 5

نوشته اصلی توسط johncartoon نمایش پست ها
              فقط دوست عزیز حواست باشه اگه با یک اپل آی دی ریجستر کردی اولین و آخرین بار ریجیستر کردنت هست پس مطمین شو که تا همیشه این تنها اپل آی دیته!!!!
              البته می شه هر تغییری خواستی انجام بدی!!!
              چه ربطی داره اخه
              من ۲۰ تا گوشی با اپل ایدی ایم اکتیو شده که دارن با ایدی خودشون برنامه میریزن

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوست عزیز من نگفتم با مشکل بر می خورند من فقط گفتم ریجیستر فقط یک بار و با یک اپل آی دی هست!!!!
                چون خودم هیلی جساسم که با اپل آی دی که دارم ریجیستر کنم!!!

نظر

صبر کنید ..
                X