اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستارت شدن گوش و رفتن به حالت safe mode وقتی قسمت messages باشم و برام sms جدید میاد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستارت شدن گوش و رفتن به حالت safe mode وقتی قسمت messages باشم و برام sms جدید میاد!

سلام

یه مدته قسمت messages گوشیم دیوونه شده
    مشکل اصلی اینه که وقتی توی قسمت messages هستم یا مثلا دارم sms مینویسم با اومدن یه sms جدید گوشی ریستارت میشه، هر چیزی ام که نوشتم میپره
    بعد تازه یه بار دیگه ام باید ریستارت کنم که از حالت safe mode بیاد بیرون وگرنه sms فرستاده نمیشه
    یه وقتایی هم error101 یا یه عدد دیگه میده و sms فرستاده نمیشه

- گوشی جیلبریک هست
    - ورژنش هم 5.0.1

چیزی ام یادم نمیاد از cydia گرفته باشم!
    ولی با وجود این مشکل installous ام کار میکرد تا چند روز پیش، ولی الان اونم دیگه کار نمیکنه، یعنی update برنامه ها رو نمیاره!

لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه

بچه ها فکر کنم مشکل حل شد!

یه ... safe mode بود توی cydia بود اونو که update کردم انگار درست شد! یعنی یه sms دادم به خودم ریستارت نشد!!...

راستی کسی میدونه API ERROR چیه؟
    اینو توی installous مینویسه! ( فکر کنم این یکی به موضوعم ربطی نداره ، شایدم داره :دی )

نظر

ریستارت شدن گوش و رفتن به حالت safe mode وقتی قسمت messages باشم و برام sms جدید میاد!

نوشته اصلی توسط .shiMa نمایش پست ها
      بچه ها فکر کنم مشکل حل شد!

یه ... safe mode بود توی cydia بود اونو که update کردم انگار درست شد! یعنی یه sms دادم به خودم ریستارت نشد!!...

راستی کسی میدونه API ERROR چیه؟
      اینو توی installous مینویسه! ( فکر کنم این یکی به موضوعم ربطی نداره ، شایدم داره :دی )
      سلام
      دوست عزیز به انجمن خوش اومديد
      اينستاليوس بسته شده و شما باید بجای اون مي تونيد از برنامه هايي كه در لينك زير دوستم معرفي كرده استفاده كنيد

http://www.i-phone.ir/forums/thread79552.html
      ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 26-01-2013, 08:17 AM
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
      X