اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد نگه داشتن apps های رایگان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد نگه داشتن apps های رایگان

من کلی apps free با اکانتم از itunes11 دانلود کردم روی هر دیوایسی که به سیستم وصل میکنم میریزم...
    میخاستم بپرسم که چطور میتونم این apps ها رو نگه دارم یا بکاپ بگیرم که بعد از تعویض ویندوز بتونم استفاده کنم؟؟؟
    ویندوزم 7 هستش.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

شما وقتی که mobile رو به itunse وصل میکنی باید autorize کنی

http://images.techhive.com/images/ar...12791-orig.png

نظر

مسیرشون توو ویندوز مشخصه دوسته عزیز. اما واسه اینکه زودتر به نتیجه برسید در قیمته apps رویه یکی از برنامه هایه دانلود شده کلیک راست کنید و گزینه show in windows explorer رو انتخاب کنید تا پوشه ی مربوطه باز بشه . بعد از اون فایلاتون رو به یه درایوه دیگه غیر از درایوه ویندوز منتقل کنید .

نظر

حرف آقا/خانم amir427 کاملا درسته اما می تونید اپ هارو روی دسکتاپ Drag کنید و روی فلش یا هر جای دیگه بریزید اما بعد از این که ویندوز نصب کردی و آیتونز نصب کردی حتما autorize this computer بکن با همون اپل آی دی که اپ هارو دانلود کردی!!!!
        یک نکته ی دیگه: شما که این ویندوز رو حذب کردی قبلش حتما deautorize this computer بکن چون فقط ۵ کامپیوتر رو می تونی هم رمان autorize کنی که اگر قبلش این کار رو نکنی الکی ۱ کامپیترشو پر کردی و فقط با ۴ تای دیگه فقط می تونی autorize رو بکنی !!!
        ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 24-01-2013, 01:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط johncartoon نمایش پست ها
          حرف آقا/خانم amir427 کاملا درسته اما می تونید اپ هارو روی دسکتاپ Drag کنید و روی فلش یا هر جای دیگه بریزید اما بعد از این که ویندوز نصب کردی و آیتونز نصب کردی حتما autorize this computer بکن با همون اپل آی دی که اپ هارو دانلود کردی!!!!
          یک نکته ی دیگه: شما که این ویندوز رو حذب کردی قبلش حتما unautorize this computer بکن چون فقط ۵ کامپیوتر رو می تونی هم رمان autorize کنی که اگر قبلش این کار رو نکنی الکی ۱ کامپیترشو پر کردی و فقط با ۴ تای دیگه فقط می تونی autorize رو بکنی !!!
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

ممنونم از دوستان عزیز ...
            من فقط با 1 کامپیوتر این کار و میکنم...
            بعد از نصب ویندوز دوباره فایلهای دانلود شده ای که کپی گرفته بودم رو برگردونم تو itunes...
            بعد باز هم میتونم به عنوان free روی همه دستگاهها نصب کنم؟

نظر

بلی ولی باید sync apps فعال باشه!!!

نظر

سوال در مورد نگه داشتن apps های رایگان

نوشته اصلی توسط greentanha نمایش پست ها
                ممنونم از دوستان عزیز ...
                من فقط با 1 کامپیوتر این کار و میکنم...
                بعد از نصب ویندوز دوباره فایلهای دانلود شده ای که کپی گرفته بودم رو برگردونم تو itunes...
                بعد باز هم میتونم به عنوان free روی همه دستگاهها نصب کنم؟
                ببينيد اصلا نيازي نبود دوباره فايل ها رو بك آپ بگيريد
                فايل هايي كه نياز داشتيد رو گوشي نصب ميكرديد بعد ترنسفر purchase كنيد...
                قبلش هم اتورايز كنيد

نظر

خیلی ممنونم دوستان عزیز یاد گرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط greentanha نمایش پست ها
                    خیلی ممنونم دوستان عزیز یاد گرفتم

لطفا" برای تشکر از دکمه سپاس استفاده کنید.
                    با تشکر از توجه شما.

نظر

اپل ایدی

سلام میخوان اپل ایدی درست کنم وقتی تو قسمت برنامه های freeمیریم گزینه get نیست و مستقیم میره تو مرورگر مشکل چیه لطفا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط danyal233 نمایش پست ها
                        سلام میخوان اپل ایدی درست کنم وقتی تو قسمت برنامه های freeمیریم گزینه get نیست و مستقیم میره تو مرورگر مشکل چیه لطفا کمک کنید

سلام
                        طبق آموزش های این فیلم مراحل رو دنبال کنید
                        درباره ساختن اپل آیدی در انجمن تاپیکهای مختلفی وجود داره. اونها رو میتونید مطالعه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

نظر

صبر کنید ..
                        X