اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اکتیو آنلاک آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اکتیو آنلاک آیفون 4

با سلام دوستان .
    با اجازتون من یک گوشی آیفون 4 لاک 32 گیگ داشتم و با پرداخت هزینه ای گوشیم آنلاک دائم شد !!
    با توجه به اینکه قبل از آنلاک شدن روی گوشی ورژن 5.1.1 جیلبریک شده نصب بود باید به 6.0.1 رستور می کردم که با استفاده از Itunes و گرفتن کلید Shift و انتخاب فایل دانلود شده گوشی ریستور شد !!
    البته قبلش قند شکن وصل بود و ریستور شد ..
    بعد اومد بالا که اکتیو بشه پیغام زیر رو داد یعنی چی ؟؟

We're sorry, we are unable to continue with your activation at this time.
    Please try again later, or contact customer care.

باید چیکار کنم ؟؟ کمکم کنید ...

دوستان کمکی نمی تونن کنند ؟؟

نظر

به اپراتور هزینه پرداخت کردید و براتون آنلاک فکتوری کردند؟؟
      در این صورت با پشتیبانی اپراتور تماس بگیرید و مشکلتان را با آن ها در میان بگذارید؛ حتما" باید رسیدگی کنند!

اگر هم در ایران آنلاک کردید شاید جای مطمئنی آنلاک نکردید و کار درست انجام نشده.
      من به شما آقا ایمان را پیشنهاد می کنم که همه اپراتور ها را آنلاک می کنند :
      سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون - صفحه 9

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
        در این صورت با پشتیبانی اپراتور تماس بگیرید و مشکلتان را با آن ها در میان بگذارید؛ حتما" باید رسیدگی کنند!

ممنون از پیشنهادتون !! اما ناگفته نماند که منم به همین آقا ایمان دادم این کار رو برام انجام داد دوست عزیز ...
        دقیقا هم تو همون تاپیک و سایت cydiastore.ir
        من روز شنبه بود که هزینه رو پرداخت کردم و ایشون گفتن نهایت تا 10 روز طول میکشه و با توجه که دیشب آقا ایمان ساعت 9 شب ایمیل فرستادند که گوشی آنلاک شده به آیتونز وصل کنید تا اکتیو بشه در این صورت میشه گفت 4 روز طول کشیده و بسیار خوبه ! اما متاسفانه این مشکل هست ...
        بهشون گفتن ایشون فرمودند که امروز صبح دوباره تست کنید که بازم همین الان بدون اتصال قندشکن و حتی با اتصال به قندشکن هم تست کردم بازهم همون پیغام رو میده ...
        مشکل کجاست به نظرتون ؟

- - - - - - - - - -

ممنون از پیشنهادتون !! اما ناگفته نماند که منم به همین آقا ایمان دادم این کار رو برام انجام داد دوست عزیز ...
        دقیقا هم تو همون تاپیک و سایت cydiastore.ir
        من روز شنبه بود که هزینه رو پرداخت کردم و ایشون گفتن نهایت تا 10 روز طول میکشه و با توجه که دیشب آقا ایمان ساعت 9 شب ایمیل فرستادند که گوشی آنلاک شده به آیتونز وصل کنید تا اکتیو بشه در این صورت میشه گفت 4 روز طول کشیده و بسیار خوبه ! اما متاسفانه این مشکل هست ...
        بهشون گفتن ایشون فرمودند که امروز صبح دوباره تست کنید که بازم همین الان بدون اتصال قندشکن و حتی با اتصال به قندشکن هم تست کردم بازهم همون پیغام رو میده ...
        مشکل کجاست به نظرتون ؟

نظر

با آقا ایمان تماس بگیرید حتما" مشکل شما را حل خواهند کرد.
          من زیاد در آنلاک کردن و اینجور مسائل وارد نیستم اما مطمئن هستم آقا ایمان در مدت زمانی بسیار کوتاه مشکل شما را حل می کنند.

نظر

با آقا ایمان تماس بگیرید حتما" مشکل شما را حل خواهند کرد.
            من زیاد در آنلاک کردن و اینجور مسائل وارد نیستم اما مطمئن هستم آقا ایمان در مدت زمانی بسیار کوتاه مشکل شما را حل می کنند.
            به ایشون هم از طریق ایمیل و هم از طریق پیام خصوصی مشکلمو فرستادم !
            منتظرم ببینم جواب چی میدن !

اما می خوام این تاپیک باز بمونه دوستانی که سر رشته دارند در امر آنلاک کردن ممکنه بتونند کمکم کنند !!
            البته جسارت به شما نباشه شما استاد ما هستی ...

نظر

یه سوال مهم دیگه اینکه با توجه به اینکه قبل از ریستور و آنلاک شدن روی ورژن 5.0.1 جیلبریک شده با فریمور 04.12.02 بودم آیا الان که به IOS 6.0.1 ریستور کردم به فرض مثال میگیرم که هنوز از طرف اپراتور آنلاک نشده باشه آیا گوشی دیگه اکتیو نمیشه ؟؟
              با توجه به اینکه الان وقتی گوشی روشن میشه اول قفل گوشی که باز میکنم زبان رو انتخاب می کنم و بعد کشور و بعد قسمت اتصال با WIFI یا Connect To Itunes میاد و جلوتر نمیره و همون پیغام خطای اکتیو شدن رو میده ...

نظر

خب شما با کاستوم آپدیت نکردی پس بیس باند شما هم آپدیت شده. آنلاک از طریق اپراتور به صورت دائمی ربطی به بیس باند نداره پس نباشد مشکلی در آنلاک به وجود بیاد.

نظر

دوستان عزیز من امروز بعدازظهر دوباره به آیتونز وصل کردم و سیم کارت رو گذاشتم و آنتن با موفقیت اومد ...
                  با تشکر فراوان از راهنمایی دوستان ...
                  تاپیک بسته شود ..

نظر

صبر کنید ..
                  X