اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ilife

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ilife

با سلام
    من مک رو کلین ایستال کردم حالا نرم افزارهای iphoto , imovie , grageband دیگه رو مک نیستن ؟؟؟
    مگه این برنامه ها نباید باشن ؟؟؟
    کمکم کنید مرسی ...

نوشته اصلی توسط icsnia89icdnra نمایش پست ها
    با سلام
    من مک رو کلین ایستال کردم حالا نرم افزارهای iphoto , imovie , grageband دیگه رو مک نیستن ؟؟؟
    مگه این برنامه ها نباید باشن ؟؟؟
    کمکم کنید مرسی ...
    نه.
    اینها برنامه های پیشفرض سیستم عامل مک نیستند.
    احتمالا وقتی شما مک دوایستون رو خریدید رو اون به طور پیشفرض بود که این یکی از خدمات اپل.
    برای همین شما باید قبل از این که کلین اینستال کنین اونا رو تو اپل آی دی تون ثبت میکردین.
    اگه کردین با ساین این شدن تو مک اپ استور میتونین اونا رو دانلود کنین.
    اگه هم نکردین که هیچی! باید با اپل مکاتبه کنید. البته اگه مکتون رو با اپل آی دی خودتون ریجستر کردین الان باید تو آی دی تون ثبت شده باشه.
    ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 22-01-2013, 05:21 PM
    .:amgr:.

نظر

مشکل با ilife

دقيقا همينطوره و در ادامه بحث تكميلي دوست عزيزم mgmr ، ديوايس هاي جديد اپل ، مثل macbook with retina , به صورت پيشفرض پكيج ilife نصب هستش

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
        نه.
        احتمالا وقتی شما مک دوایستون رو خریدید رو اون به طور پیشفرض بود که این یکی از خدمات اپل.
        برای همین شما باید قبل از این که کلین اینستال کنین اونا رو تو اپل آی دی تون ثبت میکردین.
        اگه هم نکردین که هیچی! باید با اپل مکاتبه کنید. البته اگه مکتون رو با اپل آی دی خودتون ریجستر کردین الان باید تو آی دی تون ثبت شده باشه.
        اول که مک اپ استور باز کردم اومد که دانلود کنم ولی وقتی دانلود رو زدم اپل ایدی رو خواست که دیگه اون گزینه ها رفت و ...
        چیکار کنم باید ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
        نه.
        اول که مک اپ استور باز کردم اومد که دانلود کنم ولی وقتی دانلود رو زدم اپل ایدی رو خواست که دیگه اون گزینه ها رفت و ...
        چیکار کنم باید ؟

نظر

دوست عزیز شما برو به Featured بعد با اپل آی دیت Sign in شو بعد برو در قسمت Purchases بعد همون جا دانلودش کن اگه جزو گزینه ها نبود که کاریش نمی شه کرد یه قوله آقا/خانم amgr باید مکاتبه کنی و گر نه دیگه نمی شه!!!!
          دوست عزیز قبل از این که کلین اینستال می کردی یک سری به تاپیکت می زدی!!!!!
          البته اگه شما از سیستم عامل اولیه با Time Machine بک آپ گزفته بودی الان می تونستی درستش کنی!!!!

نظر

ببخشید تاپیک شما نبد اما اگر می گشتی دقیقا کاربر دیگه این مشکل رو داشت!!!
            سی دی های همراه مک

نظر

صبر کنید ..
            X