اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب ایتونز روی ویندوز تازه نصب شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب ایتونز روی ویندوز تازه نصب شده

سلام. من ویندوز تازه عوض کردم و میخوام ایتیونز نصب کنم، ایا میشه کاری کرد که وقتی سینک میکنم، برنامه های رو گوشیم حذف نشن؟ اگه میشه راهنمایی کنید.

نوشته اصلی توسط 4nti.g0d.71 نمایش پست ها
    سلام. من ویندوز تازه عوض کردم و میخوام ایتیونز نصب کنم، ایا میشه کاری کرد که وقتی سینک میکنم، برنامه های رو گوشیم حذف نشن؟ اگه میشه راهنمایی کنید.
    بله، بكاپ از گوشيتون بگيريد ، تو سينك جديد اگه بكاپ رو تو آيتونز جديد برگردونيد ، محتواي گوشيتون از بين نميره

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2

نظر

بعد از اینکه iTunes را نصب کردید!
      برید به منوی Store > Authorize This Computer را بزنید و بعد Apple ID را وارد کنید.
      بعد روی اسم گوشتیون کنار iTunes دکمه راست بزنید و Transfer Purchased را بزنید و منتظر بمونید تا Application ها از گوشی وارد iTunes بشن.
      (اگر iTunes 11 دارید باید برید منوی File >Devices > Transfer Purchased را بزنید)

* این روش برای گوشیهای JailBreak نشده هست!

ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 22-01-2013, 03:47 PM
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط omidmusic نمایش پست ها
        بله، بكاپ از گوشيتون بگيريد ، تو سينك جديد اگه بكاپ رو تو آيتونز جديد برگردونيد ، محتواي گوشيتون از بين نميره

توی Backup برنامه ها ذخیره نمیشن! فقط اطلاعات داخل گوشی مثل sms و contact و save بازها و .... ذخیره میشه!! کاری که شما گفتید اشتباه هست برای برنامه ها...

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          برید به منوی Store > Authorize This Computer را بزنید و بعد Apple ID را وارد کنید.
          بعد روی اسم گوشتیون کنار iTunes دکمه راست بزنید و Transfer Purchased را بزنید و منتظر بمونید تا Application ها از گوشی وارد iTunes بشن.
          (اگر iTunes 11 دارید باید برید منوی File >Devices > Transfer Purchased را بزنید)

منم هفته پیش ویندوز عوض کردم همین کاری که دوستمون گفت انجام بده

نظر

من میخوام این کار رو انجام بدم، اما نمیشه، یعنی پیغام میده که تا حالا 5تا کامپیوتر authrize کردن با این apple id. بجز یکی از این 5تا که فامیلمون هست، بقیش فک کنم مربوط به همین باشه که وقتی ویندوز عوض کردم، اونجا de-authrize نشده، حالا به نظر شما باید چیکار بکنم؟

نظر

نه ماله سیستم خودت نیست! من قبل از ویندوز عوض کردن 3 تا سیسنم اوتورایز بود بعد از عوض کردن وین وقتی دوباره اوتورایز کردم بازم همون 3 تا بود و بهش اضافه نشد! ولی اگه مشکل داری و 5 تا پر شده یه ایمیل بزن اپل صفرش میکنه

نظر

نه ببین منظورم اینه که کامپیوتر من با ویندوز قبلی یه device حساب میشده، با ویندوز جدید یه device دیگه حساب میشه، حالا میخوام بدونم جایی هست که بشه دید لیست کامپیوترهایی رو که با این apple id ، ن autherazie کردن، و اینکه هرکدوم رو خودت خواستی deautherize کنی؟

نظر

برو به منوی Store > View My Apple ID را بزن و وارد apple Id بشو. بعد قسمت Computer Authorization وسط صفحه! روبروش یک دکمه هست اسمش هست Deauthotize all computer اون را بزن. فقط هرکسی اجازه داشته از اکانت شما استفاده کنه با اینکار باید دوباره authorize کنه. من جمله خودتون! دوباره باید برید و Authorize کنید مثل همون کاری که بالا گفتم.(قبل از اینکه بخواهید کاری که بالاتر گفتن را اتجام بدید).

نظر

من از طریق خود itunes، یه گزینه داشت de-autherize all که اون رو زدم و همه ی کامپیوتر ها رو de کردم و بعدش کامپیوتر خودم رو autherize کردم. حالا

رو که میخوام انجام یدم، نداره transfer purchased رو، از کجا باید اینکارو بکنم؟

نظر

ورژن iTunes اگر ۱۱ هست باید اول گوشی را وصل کنید! بعد برید به منوی File < Device > Transfer Purchased .
                      اگر ۱۱ به پایین هست ، گوشه سمت چپ، وسط صفحه اسم گوشیتون هست، دکمه راست بزنید و Transfer Purchased را بزنید.

* یادتون نره دوباره باید Authotize کنید وقتی deauthorize all میکنید.
                      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 22-01-2013, 04:42 PM

نظر

ممنونم از دوستان، اینکارارو انجام دادم درست شد، فقط الان اگه بخوام music بریزم، میگه قبلیها حذف میشن، نمیشه کاری کرد که حذف نشن؟

نظر

نوشته اصلی توسط 4nti.g0d.71 نمایش پست ها
                          من از طریق خود itunes، یه گزینه داشت de-autherize all که اون رو زدم و همه ی کامپیوتر ها رو de کردم و بعدش کامپیوتر خودم رو autherize کردم. حالا
                          رو که میخوام انجام یدم، نداره transfer purchased رو، از کجا باید اینکارو بکنم؟
                          اگه از ایتیونز 11 استفاده میکنی file/devices/trannsfer purchased
                          اگه ایتیونز 10 گوشی رو که وصل کردی روی اسم گوشیت کلیک راست میکنی و گزینه trannsfer purchased اونجاست
                          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                            توی Backup برنامه ها ذخیره نمیشن! فقط اطلاعات داخل گوشی مثل sms و contact و save بازها و .... ذخیره میشه!! کاری که شما گفتید اشتباه هست برای برنامه ها...
                            بله، هيچ فايل فيزيكي ذخيره نميشه ، ولي تنظيمات رو بكاپ ميگيره ، حالا اگه بكاپ برگرده تنظيمات رو به حالت پيشفرض بكاپ برميگردونه ، و شروع ميكنه به transfer ، حتي برنامه و موزيكها ، من هميشه اينكار رو ميكنم و به مشتريام آموزش دادم ؛(

نظر

فقط الان اگه بخوام music بریزم، میگه قبلیها حذف میشن، نمیشه کاری کرد که حذف نشن؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X