اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال

سلام دوستان
    بنده دیروز از آندروید به IOS کوچ کردم...اگه ممکنه این سوالات بنده رو جواب بدین.

1-با APPStore میشه به صورت رایگان دانلود کرد؟
    2-چرا وقتی مثلا در SIRI در حال وب گردی هستی برنامه های دیگه کاملا بسته میشه؟ در آندروید میشد همزمان چندین کار با هم انجام داد؟
    3-چرا فایل منیجر نیست؟
    4-چطور برنامه نصب کنم؟
    5-تو گانتکت گزینه ای وجود نداره که مخاطبان سیم رو کپی کنم؟
    6-برای نصب بازی های اچ دی دیتا میخاد مثل آندریود؟

دوست عزیز به انجمن خوش اومدی اول از همه باید عنوان مناسب برای تاپیکتون انتخاب کنید همه سوالاتون تو بخش های خودش هست حتما اموزش های مرجع رو یه سر بزنید اما بطور مختصر:
    باید اپل ایدی درست کنی که اموزشش هست اونوقت میتونی برنامه های مجانی رو دانلود کنی و برای پولی ها گیفت کارت تهیه کنی یا از ویزا کارت استفاده کنی و از طریف ایتیونز با کامپیوتر و یا اپ استور خود گوشی برنامه میتونی دانلود کنی..
    کانتکت ها رو میتونی تو ستینگ بری و در بخش contact از اونجا بریزی رو گوشی.
    نصب برنامه اچ دی هم کاری نداره مثله اندرویید نیست و با بقیه برنامه ها هیچ فرقی نداره.

نظر

چند سوال

بهتره اول قوانين انجمن رو مطالعه كنيد، بعدش هم تاپيك هايي كه به پايين صفحه اصلي انجمن لينك شدن رو مطالعه كنيد. جواب همه سوال هاتون رو خواهيد گرفت.

يك روز فقط بايد براي مطالعه وقت بذاريد...

نظر

اگه ممکنه لینک بدید

نظر

شما به این صفحه برید.پایین صفحه یه جایی داره که کاربران آنلاین رو نشون میده.بالای اون لینک های آموزش برای مبتدیان وجود داره.
          http://www.i-phone.ir/forums/forum.php
          ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 22-01-2013, 02:25 PM

نظر

1. باید Apple ID داشته باشید و فقط می تونید برنامه رایگان رو بدون Gift Card دانلود کنید
            2. منظورتون چیه بسته میشه؟؟؟
            3. خودش نداره و باید نصب بشه.. بهترین برای دستگاه های جیلبریک iFile هست
            4. با iTunes یا iFunBox می تونید Sync کنید.. البته از روی خود دستگاه و App Store هم میشه
            5. این رو دقیق نمی دونم اما در تنظیمات و قسمت Contacts باید باشه
            6. نه به صورت عادی نصب می شن..

نظر

صبر کنید ..
            X