اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرابی در صدای مسیج در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرابی در صدای مسیج در آیفون 5

سلام دوستان خسته نباشید
    یه سوال دارم که خیلی کلیدیه
    من قبلا آیفون 4 تو فرمور 5.0.1 و 5.1.1 وقتی مسیج برام میومد انگار صداش گیر میکردد یا چندین مرتبه پشته سره هم تکرارش میکرد
    الان که آیفون 5 گرفتم و تو ورژن 6.0.1 هستم بازم این مشکل اومده سراغم. نمیدونم چیکار کنم
    من فقط از شماره هام تو آیفون 4 بکاپ گرفته بودم و تو آیفون 5 اون شماره ها رو برگردوندم. از چیزای دیگه بکاپ نگرفتم
    اگه میشه راهنماییم کنین ببینیم مشکلم چیه
    بازم ممنون
    در ضمن: با on و off کردن imessage یا گوشی یا تغییرات تو ناتیفیکسشن فقط مشکل موقتی حل میشه و دوباره میاد سراغش مشکل
    ویرایش توسط AVATAVAT : https://i-phone.ir/forums/member/51962-avatavat در ساعت 22-01-2013, 09:09 AM

شما يه بار ديگه ريستور كن بدون اين كه بك اپ برگردوني ... مشكلت حل ميشه
    موفق باشيد دوست عزيز

نظر

خرابی در صدای مسیج در آیفون 5

از كانتكت هاتون توسط ايميلتون بكاپ بگيريد تا نيازي به برگردوندن بكآپ ازطريق آيتيونز نداشته باشيد!

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
        از كانتكت هاتون توسط ايميلتون بكاپ بگيريد تا نيازي به برگردوندن بكآپ ازطريق آيتيونز نداشته باشيد!
        میشه بگین راهنمایه این قسمت که با ایمیل بکاپ میگیرن کجاس؟

نظر

نوشته اصلی توسط AVATAVAT نمایش پست ها
          سلام دوستان خسته نباشید
          یه سوال دارم که خیلی کلیدیه
          من قبلا آیفون 4 تو فرمور 5.0.1 و 5.1.1 وقتی مسیج برام میومد انگار صداش گیر میکردد یا چندین مرتبه پشته سره هم تکرارش میکرد
          الان که آیفون 5 گرفتم و تو ورژن 6.0.1 هستم بازم این مشکل اومده سراغم. نمیدونم چیکار کنم
          من فقط از شماره هام تو آیفون 4 بکاپ گرفته بودم و تو آیفون 5 اون شماره ها رو برگردوندم. از چیزای دیگه بکاپ نگرفتم
          اگه میشه راهنماییم کنین ببینیم مشکلم چیه
          بازم ممنون
          در ضمن: با on و off کردن imessage یا گوشی یا تغییرات تو ناتیفیکسشن فقط مشکل موقتی حل میشه و دوباره میاد سراغش مشکل
          دوست عزیز برو تو sittings>notifications>messages>repeat alert از اینجا و تنظیمات قسمت مسیجتو میتونی برای صداش تنظیم کنی

نظر

دوست عزیز آموزش Backup گرفتن از شماره روی Email در انجمن موجود است : http://www.i-phone.ir/forums/thread67392.html

به نظر من مشکل شما باید با یک ریستور حل شود!

نظر

صبر کنید ..
            X